• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Wiśnicz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jaworze

(1)
  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż

    Bielsko-Biała » Złote Łany » ul. Złote Łany

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy nową ofertę sprzedaży SŁONECZNEGO 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany Mieszkanie znajduje się na najbardziej pożądanym 1 PIĘTRZ i liczy 60m2 p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 359 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie

    Bielsko-Biała

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 414 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 24 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 480 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 799 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 140 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 540 755 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowiec inw. ⭐️3 pokoje ⭐️Centrum ⭐️Widok na Góry
    1 / 15
    Gotowiec inw. ⭐️3 pokoje ⭐️Centrum ⭐️Widok na Góry

    Bielsko-Biała

    • 384 990 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała » Stare Bielsko

    • 495 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 699 453 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Nowe apartamenty w prestiżowej TOP lokalizacji - Śródmieściu Bielska-Białej Marzysz o życiu w rytmie miasta, otoczony kulturą i historią, jednocześnie ciesząc się k...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Na sprzedaż M4, widokowe, Os. Słoneczne - nowa cena!!! Oferujemy do sprzedaży zadbane (w stanie do wprowadzenia) mieszkanie, o powierzchni 61,52 mkw, położone na Osiedlu S...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bielsko-Biała Trzy Lipki rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 558 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Pierwsze M3 dla rodziny Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze segmentu - budynku jednopiętrowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 mkw...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 435 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ​Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy - ul. Grottgera, Centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą g...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Ustawne, zadbane z ogródkiem-blisko Cygański Las
    1 / 16
    Ustawne, zadbane z ogródkiem-blisko Cygański Las

    Bielsko-Biała

    • 760 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzieln...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska

    Nowe

    Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska

    Bielsko-Biała

    • 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 68 m2 z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany przy ul. Krakowskiej w Bielsku Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze kameraln...