• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Gostynin

(3)
  • Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w centrum Gostynina!
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w centrum Gostynina!

    Gostynin

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym, w odległości zaledwie 600 metrów od centrum miasta Gostynin. N...

  • Mieszkanie Gostynin

    Gostynin

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie w centrum - parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na parterze, w ścisłym centrum Gostynina - ul. Wojska Polskie...

  • Mieszkanie w Gostyninie niedaleko centrum
    1 / 12
    Mieszkanie w Gostyninie niedaleko centrum

    Gostynin

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Tel: [tel] lub [tel] Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. ok. 48 m/2. Lokal znajduje się na IV piętrze i składa się z słonecznego salonu, 2 przytulnych pokoi, kuchni oraz ł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pawilon+mieszkanie
    1 / 7
    Pawilon+mieszkanie

    Płock

    • 549 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży pawilon handlowo-usługowo-mieszkalny, położony na osiedlu Podolszyce Północ. Pawilon 45 m.kw. pierwsze piętro, oddzielna KW. Mieszkanie 54 m.kw. drugie piętr...

  • Sprzedam

    Płock

    • 245 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Wielkiej płycie na drugim piętrze.bardzo dobra lokalizacja blisko sklep Lewiatan, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, targowisko.do mieszkania przynależy...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 382 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie do częściowego remontu Posiadamy w ofercie mieszkanie trzypokojowe (75 mkw)na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym w okolicach parku Wiosny Ludów w Kutnie. D...

  • OKAZJA⭐Mieszkanie 54m⭐Przytulne⭐Tylko 5578zł za m2

    Płock » ul. Słodowa

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Piękne i przytulne o powierzchni 53,6m2, położone w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o zapewnien...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kutno

    • 272 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Partners
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • **Stwórz swoje wymarzone wnętrze**
    1 / 15
    **Stwórz swoje wymarzone wnętrze**

    Żychlin

    • 209 360 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kutno

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock » Dworcowa

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • UDZIAŁ W TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA OSIEDLU REMBIELIŃSKIEGO
    UDZIAŁ W TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA OSIEDLU REMBIELIŃSKIEGO

    Płock

    • 150 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    INVEST Nieruchomości poleca na sprzedaż: UDZIAŁ W TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA OSIEDLU REMBIELIŃSKIEGO Na sprzedaż udział w trzypokojowym (M4) mieszkaniu stanowiącym odrębną wła...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock » Skarpa

    • 305 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 372 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 370 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,9m 2 . Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku wybudowanym metodą tradycyjną w 1980 roku. Budynek znajduje...

  • Sprzedam mieszkanie

    Kutno

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe na parterze w bloku na osiedlu Łąkoszyn o powierzchni 63,9m2. Mieszkanie posiada duży balkon, kilka lat temu przeszło generalny remont z wymianą ws...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania w spokojnej okolicy

    Płock

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka (pełna własność ) Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Na Skarpie w ogrodzonym blo...

  • Mieszkanie Płock Tysiąclecia ul. Płoskiego

    Płock » Tysiąclecia » ul. Płoskiego

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Do wynajęcia mieszkanie 48m2 świeżo po remoncie 3 pokoje 2 piętro Możliwe korzystanie z piwnicy Ul. Płoskiego Koszt 2200 czynsz plus opłaty do spółdzielni (480zl)...

  • Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 16
    Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem

    Krośniewice

    • 289 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie własnościowe, z założoną Księgą Wieczystą w Krośniewicach k/ Kutna. OSZCZĘDZASZ NA PROWIZJI POŚREDNIKA OD 8.670zł - 14.450zł. !!! - Mieszkanie z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 990 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie 60 mkw, Baczyńskiego, II piętro
    1 / 14
    mieszkanie 60 mkw, Baczyńskiego, II piętro

    Płock

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,85 mkw, położone na II piętrze w bloku IV piętrowym. Płock, osiedle Podolszyce Północ, ul. Baczyńskiego. Blok w zas...

  • Atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż – Płock, ul. Rembie...

    Płock

    • 395 240 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na parterze czteropiętrowego bloku w jednej z najbardziej cenio...

  • Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego
    1 / 16
    Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego

    Płock

    • 382 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż! 3- pokojowe mieszkanie 48,2 m² – parter – Płock, ul. Rembielińskiego Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencja...

  • sprzedam 48m2,3pokojowe mieszkanie
    sprzedam 48m2,3pokojowe mieszkanie

    Płock

    • 440 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Posiadam do sprzedaży 48m2,3 pokojowe mieszkanie z loggia balkonem Pełne wyposażenie.Cena do uzgodnienia po obejrzeniu

  • Sprzedam mieszkanie 59 m KW. w Kutnie
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 59 m KW. w Kutnie

    Kutno

    • 400 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w Kutnie na osiedlu Batorego. Miszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki wraz z WC. Do mieszkania pr...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.

    Kutno

    • 460 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i funkcjonalne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,7 m2 + piwnica, które jest zlokalizowane przy ul. Tarnowskiego 5 w Kutn...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Kutno

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam (bez pośredników) niezadłużone, własnościowe rozkładowe mieszkanie 48,2m2 z balkonem na osiedlu Batorego-Łokietka spółdzielnia Pionier w bloku na drugim piętrze. 3- pokoje...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska
    1 / 10
    Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock

    • 365 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ???? Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w Płocku! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym układem pomieszczeń i balkonem? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Mieszkanie Lokal 2poziomowy 56m2 stancja pokój dla Pracownik
    Mieszkanie Lokal 2poziomowy 56m2 stancja pokój dla Pracownik

    Płock

    • 550 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Pokój wolny od ręki, proszę dzwonić w godzinach 11-20, preferowani obecnie pracownicy. Wynajmuje obecnie spawacz, oraz 2 pokój spawacz z partnerką- oboje palący. Można palić w nier...

  • NOWE | 3 POKOJE | WINDA | PO REMONCIE | ul.BIELSKA
    1 / 12
    NOWE | 3 POKOJE | WINDA | PO REMONCIE | ul.BIELSKA

    Płock

    • 431 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Płock / ul. Bielska 51/3 / mieszkanie po generalnym remoncie / 3 pokoje / w bl...

  • Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe

    Płock

    • 380 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy .W pobliżu jest szkoła podstawowa ,żłobek, przychodnia lekarska ,apteka ,sklepy spożywcze , kościół. Przystanek autobusowy umożliwi...

  • Mieszkanie Kutno, Andrzeja Wajdy
    Mieszkanie Kutno, Andrzeja Wajdy

    Kutno

    • 2 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Wajdy. Lokal został urządzony z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów...