• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wąsosz
  • Korzeńsko
  • Górowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gostynin

(2)
  • Mieszkanie na pierwszym piętrze blisko centrum Gostynina!
    1 / 11
    Mieszkanie na pierwszym piętrze blisko centrum Gostynina!

    Gostynin

    • 313 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,19 m², usytuowane na pierwszym piętrze zadbanego budynku. Lokal posiada funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń, który...

  • MTBS 2 pokoje w bloku z balkonem
    1 / 8
    MTBS 2 pokoje w bloku z balkonem

    Gostynin

    • 110 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Odstąpię partycypację MTBS Gostynin. Mieszkanie położone na 2.piętrze w ocieplonym i zadbanym bloku przy ul. Spółdzielczej . Salon z aneksem kuchennym oraz otwarta sypialnia. Duży...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Kutno

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowej na ul.Tarnowskiego, 3 piętro, składające się z 2 pokoi + kuchnia+ lazienka,wc,przedpokój, piwnica. Czesciowo umeblowane. Gotowe do zamieszkania...

  • Sprzedam

    Kutno

    • 366 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie umeblowane z dużym balkonem meble robione na zamówienie sufity podwieszane folia t...

  • Apartamenty 3 Maja 8 - zamieszkaj w centrum miasta Płock

    Płock

    • 355 605 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marzysz o własnym apartamencie, w którym będziesz mógł odpocząć po dniu pełnym wrażeń, a zarazem w pełni korzystać z możliwości miasta? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aparta...

  • Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią

    Płock

    • 450 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią oddzielnym niekrępującym wejściem w domku jednorodzinnych w pobliżu Centrum miasta Jagielonki Szkoły Mundurowych PUL I Medycz...

  • 1 / 2
    Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią

    Płock

    • 450 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Płock, ul. Kolegialna

    Płock » ul. Kolegialna

    • 366 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż stylowe oraz atrakcyjne mieszkanie w Płocku na ul. Kolegialnej.Mieszkanie z dobrym rozkładem, o powierzchni 57 m2. Znajduję się na III piętrze. Rozkład pomies...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Wyszogrodzka

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Tysiąclecia

    • 225 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 224 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE

    Kutno

    • 1 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie 47m2 dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka umeblowane balkon,piwnica 3 piętro. Kutno ul. Krasińskiego. Umowa notarialna , minimum na rok lub sprzedam. 1100 zł.+czynsz...

  • Mieszkanie Płock Tysiąclecia

    Płock » Tysiąclecia

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Wyjątkowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku na os. Wielka Płyta. Lokal 3 lat...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Dworcowa

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kutno Łąkoszyn

    Kutno

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Parterowe mieszkanie na Osiedlu Łąkoszyn w Kutnie Oferujemy do wynajmu od zaraz super urządzone i odświeżone mieszkanie o pow.48 m 2 na Os. Łąkoszyn w dobrej lokalizacji....

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wynajem mieszkania W ścisłym centrum Kutna dwupokojowe mieszkanie na I piętrze do wynajmu od zaraz. Cena najmu 1600 zł do negocjacji + opłaty. 2 tys. zł kaucja zwrotna. Za...

  • KOMFORTOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI
    1 / 10
    KOMFORTOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI

    Płock

    • 440 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    INVEST Nieruchomości poleca na sprzedaż: KOMFORTOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie stanowiące odrębną nieruchomoś...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Płock

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie po remoncie, osiedle Dobrzyńska, na parterze. Lokalizacja bardzo dobra blisko szkoła, przedszkole, sklepy. Mieszkanie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Kaucja...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staszica w Kutnie. To idealna propozycja dla osób pos...

  • sprzedaż
    1 / 6
    sprzedaż

    Żychlin

    • 175 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie własnościowe w Żychlinie ul.Narutowicza 79/II .

  • Mieszkanie Płock Dworcowa

    Płock » Dworcowa

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż nietuzinkowe, przytulne 51m2 W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje (salon z dużym balkonem), klimatyczna słoneczna kuchnia, łazienka oraz korytarz. Prz...

  • Przytulne dwupokojowe do wynajęcia
    1 / 2
    Przytulne dwupokojowe do wynajęcia

    Kutno

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Zamieszkaj komfortowo i bez kompromisów – w miejscu, które daje wygodę, bezpieczeństwo i prestiż. Oferuję do wynajęcia w pełni wykończ...

  • Do wynajęcia 2 małe pokoje na Dobrzyńskiej,12 letni blok
    Do wynajęcia 2 małe pokoje na Dobrzyńskiej,12 letni blok

    Płock

    • 1 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia nieduże 2 pokoje na Dobrzyńskiej, umeblowane ,wymalowane sciany ,z długim balkonem.Jest sprzet AGD. Jest ogród i ławeczka do odpoczynku.Cena do uzgodnienia.

  • Do wynajęcia 2 nieduże pokoje na Dobrzyńskiej
    Do wynajęcia 2 nieduże pokoje na Dobrzyńskiej

    Płock

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia 2 nieduże pokoje na Dobrzyńskiej, umeblowane wraz ze sprzętem AGD. Jest balkon , dużo zieleni. Dostępne od zaraz. Cena 1500,00 +media.

  • Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez
    1 / 14
    Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez

    Płock

    • 359 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zamieszkania „od zaraz”, bez dodatkowych nakładów finans. (remont, umeblowanie, wyposażenie AGD). Mieszkanie jest umeblowan...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Płock

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe , umeblowane , osiedle Dobrzyńska. Blisko sklepy, przedszkole, Politechnika, dojazd do mazowieckich. Zapraszam

  • Mieszkanie Płock, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Płock, Warszawska

    Płock

    • 870 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT / WYSOKI STANDARD / 3,4 M WYSOKOŚCI / 350 M OD BULWARÓW / BLISKO STARÓWKI Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje przestronny i wyjątkowy ,...

  • Mieszkanie Płock Podolszyce Północne
    1 / 7
    Mieszkanie Płock Podolszyce Północne

    Płock

    • 450 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ???? Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Płocku - osiedle Nad Rosicą! Szukasz komfortowego miejsca do życia lub dobrej inwestycji? To mieszkanie może być idealne dla Ciebie! ???...

  • Płock, Bielska - komfortowe mieszkanie do wynajęcia
    1 / 8
    Płock, Bielska - komfortowe mieszkanie do wynajęcia

    Płock

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Agencja CENTRUM Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie w budynku zbudowanym od podstaw, w otoczeniu odnowionych kamienic na Starym Mieście. Pięknie zaprojektowana klatka scho...

  • Mieszkanie
    1 / 11
    Mieszkanie

    Płock

    • 309 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż lub zamienię na miejsze cena do negocjacji