• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Gorzyce

(1)
  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 212 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Prezentujemy Państwu Przytulne dwustronne mieszkanie typu M4 Nieruchomość położona w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wyszyńskiego w niskim czteropiętrowym bloku po...

  • Atrakcyjne M4 na Os. Piasta
    1 / 7
    Atrakcyjne M4 na Os. Piasta

    Wodzisław Śląski

    • 320 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie – ul. Przemysława (Os. Piasta), Wodzisław Śląski Oferuję bezpośrednio na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze ocieplonego bloku z d...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Rezerwacja Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. 26 marca. Nieruchomość z niecodziennym widokiem znajduje się na 10 piętrze w zadba...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 259 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 66 mkw. znajdujące się na 2 piętrze z dużym, balkonem w bloku po termomodernizacji . W pobliżu pełna infrastru...

  • Duże mieszkanie na idealnym 2 piętrze

    Wodzisław Śląski

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości