• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Głogów

(28)
  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 3
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 486 720 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego, deweloperskiego 3- pokojowego z oddzielną kuchnią o powierzchni 74.88m2 Mieszkanie znajduję się na III piętrze z an...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 408 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 3
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 489 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,28 m² usytuowane na parterze w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 65,28 m² składa si...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 406 904 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 466 868 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 470 744 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 436 792 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 454 755 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 510 264 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 350 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kaźmierzów

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Mieszkanie

    Polkowice

    • 315 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Skalników w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 składa się z przedpokoju, 3 oddzieln...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 358 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m² z loggią w sercu PolkowicSzukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalni...

  • Sprzedam mieszkanie Polkowice Wołodyjowskiego 3 pokoje 1 pię
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Polkowice Wołodyjowskiego 3 pokoje 1 pię

    Polkowice

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Wołodyjowskiego w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze. 44.8m2. Nowe okna drzwi i wszystkie instalacje. Wszystkie pokoje przystosowane do...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 702 912 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Gorąco polecam przestronne mieszkanie narożne 73,22 m2 (+22,15 m2 antresoli do adaptacji GRATIS). W cenie mieszkania przynależne zadaszone miejsce parkingowe....

  • Mieszkanie Polkowice ul. Legnicka

    Polkowice » ul. Legnicka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na 4. piętrze!Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,53 m², położonego na IV piętrze budynku. Miesz...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 275 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 53,90m2, położonego na IV piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 299 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Wyjątkowa Oferta Mieszkania na 10 piętrze przy ul. Skalników w Polkowicach o pow. użytkowej 62,10 m² oferującego komfort i wygodę, idealne dla rodzin oraz osób szukających przestrz...