• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczebrzeszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Głogów

(8)
  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 169 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70 m2, na którą składają się: - pokój z wyjście...

  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 303 996 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie, w rejonie...

  • Mieszkanie Głogów
    1 / 8
    Mieszkanie Głogów

    Głogów

    • 1 650 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy Placu Tysiąclecia w Głogowie. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla pary, jak i rodzi...

  • Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska
    1 / 15
    Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska

    Głogów

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DOSTĘPNE OD ZARAZ. Jeżeli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia, w którym od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu - ta oferta jest dla Ciebie. To miejsce łączy...

  • MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM
    1 / 7
    MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM

    Głogów

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI O POWIERZCHNI 40, 40 m2 Z KLIMATYZACJĄ NA I PIĘTRZE BUDYNKU DO WYNAJĘCIA. Lokal mieszkalny dwupokojowy zlokalizowany w centrum Głog...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w najbardziej...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 13
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 140 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta sprzedaży mieszkania - Serby, ul. Główna Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m², położon...

  • Kawalerka w Centrum Głogowa po Remoncie

    Głogów

    • 167 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam, posiadam na sprzedaż kawalerkę położoną na os. Hutnik przy ulicy Daszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 30.57m2, znajduje się na 10 piętrze 10 piętrowego budynku. Nieruch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 540 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjne, klimatyczne 5-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli - 105 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prz...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 11
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 412 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 6
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 270 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie Wschowa,
    1 / 9
    Mieszkanie Wschowa,

    Wschowa

    • 279 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal o powierzchni 57,98 m², położony na 1 piętrze kamienicy z 1930 roku, w ścisłym centrum Wschowy, przy ul. Nowy...

  • Mieszkanie w centrum Lubina-47,15 m2 w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Mieszkanie w centrum Lubina-47,15 m2 w stanie deweloperskim

    Lubin

    • 235 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (Biedronka, Lidl, Agata meble, galeria Cuprum Arena), p...