• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Zduńska Wola

(3)
  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.

    Zduńska Wola

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mie...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 11
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia! Nowe mieszkanie przy ul. Jana Matejki na osiedlu "Nowe Południe" jego powierzchnia to 51,4m2. Zlokalizowane na IV piętrze w bloku z windą. Rozkład: -Przestronny p...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 6
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia -odd...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !
    1 / 20
    Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !

    Konstantynów Łódzki

    • 348 360 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie
    1 / 20
    Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie

    Konstantynów Łódzki

    • 316 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Rewelacyjne M2 ! Miedziana Elektryka !
    1 / 20
    Rewelacyjne M2 ! Miedziana Elektryka !

    Pabianice

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 287 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 335 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 265 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 345 520 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 200 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 3 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 255 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Jasne 2 pokoje ⭐️ 10 min od Łodzi ⭐️ 0% prowizji
    1 / 8
    ⭐ Jasne 2 pokoje ⭐️ 10 min od Łodzi ⭐️ 0% prowizji

    Pabianice

    • 175 551 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️
    1 / 14
    ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️

    Pabianice

    • 259 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha
    1 / 16
    SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha

    Pabianice

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W REZERWACJI/W trakcie sprzedaży Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w samym sercu Pabianic – przy ul. Rocha. To propozycja idealna dla singla, pary...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter