• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Uniejów

(1)
  • sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 395 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w Uniejowie o pow.38 m2 usytuowane na I piętrze. Cena do negocjacji.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Łęczyca

    • 170 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie do remontu, środkowa klatka, ciepła woda, balkon, piwnica, dwa pokoje plus aneks, blisko sklepy, przychodnia, szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, na wprost szpitala,...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Kole
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia w Kole

    Koło

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduję się na I piętrze na ulicy Broniewskiego, jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienk...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 17
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warta

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z

    Daszyna

    • 150 360 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie 59,56 m2 na sprzedaż w Turku !
    1 / 9
    Nowoczesne mieszkanie 59,56 m2 na sprzedaż w Turku !

    Turek

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 59,56 m2, z wykończoną łazienką. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym,...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło ul. Sienkiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło ul. Sienkiewicza

    Koło

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w Kole, idealny dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość o powierzchni 32,30 m² znajduje się na IV piętrze...

  • Mieszkanie z ogrodem w Turku
    1 / 11
    Mieszkanie z ogrodem w Turku

    Turek

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy urokliwe mieszkanie w Turek, które skradnie Twoje serce! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,75 m2 z salonem z aneksem kuchennym, łazienką oraz przytulnym pokoje...

  • Przestronne mieszkanie z piwnicą w Turku
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z piwnicą w Turku

    Turek

    • 220 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy urokliwe mieszkanie do remontu na II piętrze w bloku trzykondygnacyjnym w Turku. Ta nieruchomość składa się z 2 przytulnych pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza, co...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego
    1 / 6
    NIŻSZA CENA! Sprzedam mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego

    Koło

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego Parter, powierzchnia 37,23 m² Nowoczesny i funkcjonalny układ: ️ Korytarz ️ Przestronna sypialnia (11 m²) ️ Salon z...

  • Mieszkanie o pow. 39 m2 w Kole ul. Sienkiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie o pow. 39 m2 w Kole ul. Sienkiewicza

    Koło

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kole przy ul. Sienkiewicza. Powierzchnia: 39,01 m² 3 piętro Centrum miasta – wszędzie bl...

  • Promocja!!! mieszkanie na sprzedaż
    1 / 8
    Promocja!!! mieszkanie na sprzedaż

    Turek

    • 209 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie o pow. 46,76m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, korytarza, balkonu i piwnicy w mieście Turek ul Spółdzielców. Mieszkanie usyt...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK

    Koło

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy PCK w Kole. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, ł...

  • Na wynajem
    1 / 12
    Na wynajem

    Koło

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w Kole przy ul. Wiejskiej 20. Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie, łazienki w pełni wyposażonej,...

  • OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER
    1 / 5
    OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER

    Koło

    • 185 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamies...

  • Sprzedaz
    1 / 7
    Sprzedaz

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam ładne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Koła na ul. Sienkiewicza. W pobliżu: żlobek, szkoła podst, sklepy, markety rozne. Mieszkanie znajduje się na 1 ptrz, ma pow 38 m², a...

  • 2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²

    Koło

    • 292 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w ścisłym centrum Koła to największy atut tej oferty. Jeśli cenisz wygodę życia w miejscu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiw...

  • Mieszkanie 47 m² z balkonem – Turek Spółdzielców
    1 / 12
    Mieszkanie 47 m² z balkonem – Turek Spółdzielców

    Turek

    • 217 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie przy ul. Spółdzielców w Turku – to propozycja dla osób, które chcą urządzić przestrzeń dokładnie według własnego gustu. Mieszkanie o pow...

  • 2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza
    1 / 8
    2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza

    Koło

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła – ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie o po...