• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szałas
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Stare Miasto

(1)
  • Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym

    Stare Miasto

    • 489 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym, bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu parterowych domów w zabudowie szeregowej (ul. Promykowa 8 ,St...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Konin

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Konin ul Wyszyńskiego 48/76. piętro I . Do odświeżenia lub remontu . Po wymianie okien. Cena 200 000 tyś. Zł.

  • Sprzedam mieszkanie 40 m², Konin (Gosławice)

    Konin

    • 145 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe w konińskich Gosławicach przy ul. Gosławickiej. Mieszkanie o powierzchni 40,26 m² znajduje się na pierwszym piętrze jednopiętrowego bu...

  • Do wynajęcia M 3

    Konin

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku przy ul. 11 listopada. Mieszkanie rozkładowe. 42m2. Znakomita lokalizacja mieszkania niedaleko szkoły wyż...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Koninie ul. 11 listopada

    Konin

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Koninie, przy ul. 11 listopada. Lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze, o powierzchni użytkowej 42,16 m2, składa się z dwóch pokoi, kuchn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konin

    • 199 999 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konin

    • 293 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konin

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie w Koninie- z balkonem
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w Koninie- z balkonem

    Konin

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Tanie mieszkanie w genialnej lokalizacji w Koninie
    1 / 9
    Tanie mieszkanie w genialnej lokalizacji w Koninie

    Konin

    • 194 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 usytuowane na IV piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. 11 Listopada 20 w Koninie. Lokal składa się z 2 pokoi,...

  • Sprzedam

    Konin

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Na PARTERZE Po Generalnym Remoncie Mieszkanie W Koninie na Skraju dwóch ul 11 Listopada /Przyjazni. Lokal o powierzchni użytkowej 38m². Mieszkanie składa się z 2 pokoi,...

  • Sprzedam

    Konin

    • 193 999 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe w Koninie Na V Osiedlu 33m2 na drugim piętrze +Winda Mieszkanie wyposażone w sprzęt RTV AGD Umeblowane Bardzo dobra Lokalizacja Więcej informacji pod n...

  • Mieszkanie po remoncie Konin ul. 11 listopada
    1 / 7
    Mieszkanie po remoncie Konin ul. 11 listopada

    Konin

    • 255 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż MIESZKANIE PO REMONCIE w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku,...

  • Atrakcyjne mieszkanie w Koninie Berylowej - idealne dla Cieb
    1 / 7
    Atrakcyjne mieszkanie w Koninie Berylowej - idealne dla Cieb

    Konin

    • 579 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiamy piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Konin Berylowa. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Miesz...

  • Urocze dwupokojowe mieszkanie 11 listopada Konin
    1 / 12
    Urocze dwupokojowe mieszkanie 11 listopada Konin

    Konin

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu to urocze dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, które przeszło kapitalny remont. Jeśli szukacie komfortowego i przestronnego miejsca do życia, to ta...

  • Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin
    1 / 7
    Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin

    Konin

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku na V osiedlu w Koninie przy ul. 11 Listopada W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, otwarta ku...

  • Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do
    1 / 6
    Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do

    Konin

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,92 m², zlokalizowane w samym sercu Konina ulica Tuwima (okolice Hotelu Konin, Aleje 1 Maja). Lokal znajduje się na 4. pi...

  • Mieszkanie - Konin - Centrum - 215 000
    1 / 6
    Mieszkanie - Konin - Centrum - 215 000

    Konin

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW | ŚWIETNA LOKALIZACJA | KSIĘGA WIECZYSTA Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 34 m² , 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry– Konin, ul. Kleczewska 10 ! - Centru...

  • Sprzedam mieszkanie Konin
    Sprzedam mieszkanie Konin

    Konin

    • 199 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Budynek zlokalizowany w Koninie na 3 osiedlu, przy ul. SYBIRAKOW Wyszczególnienie po...

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie
    1 / 16
    Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 59,88 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie na Osiedlu Diamentowym na parterze w bloku z...

  • Mieszkanie Konin

    Konin

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania p...

  • Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów
    Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów

    Konin

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul....

  • Wynajmę mieszkanie.
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie.

    Konin

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe..45m2 w Koninie przy ulicy Zachodniej.Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Znajduję się w domu jednorodzinnym, osobne wejście i domofon. W skład mieszk...

  • Konin mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 7
    Konin mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. To idealna propozycja dla Ciebie! Brak sąsiadów nad...

  • Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem
    1 / 15
    Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką schodową or...

  • Mieszkanie 33,8m2
    1 / 8
    Mieszkanie 33,8m2

    Konin

    • 220 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) w Koninie o pow. 33,8 m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, p...

  • Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (2 pokoje) Konin-Łężyn
    1 / 9
    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (2 pokoje) Konin-Łężyn

    Konin

    • 240 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Koninie (Cukrownia-Gosławice) o powierzchni 52m2 w tym dwa pomieszczenia, jeden pokój i łazienka na poddaszu, usytuowane na pierwszym...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 1 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Chorzeń, na 1 piętrze w bloku 2-piętrowym. Na korytarzu i w mniejszym pokoju jest szafa. Duży pokój jest nieumeblowany. Mieszkanie posiada...

  • Mieszkanie do wynajęcia - Konin Zatorze Chopina
    1 / 4
    Mieszkanie do wynajęcia - Konin Zatorze Chopina

    Konin

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia mieszkanie 47 m2 na osiedlu Zatorze. Mieszkanie rozkładowe, II piętro,duży balkon. W pobliżu duży parking, liczne sklepy, "Galeria nad Jeziorem", przedszkole...

  • Atrakcyjna lokalizacja 1pietro DwuPokojowe duzy balkon
    1 / 2
    Atrakcyjna lokalizacja 1pietro DwuPokojowe duzy balkon

    Konin

    • 36 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszczące się na 1piętrze trzypiętrowego bloku na Osiedlu Zatorze.Kaucja 2200zł ; Koszty miesięczne to 1300zł odstępne +opłaty (zależn...