• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Rzecko

(1)
  • Duże i ciepłe mieszkanie 2 pok. 54,9 m2 249 tys.!
    1 / 13
    Duże i ciepłe mieszkanie 2 pok. 54,9 m2 249 tys.!

    Rzecko

    • 249 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest przytulne, duże i ciepłe mieszkanie dwu pokojowe, bezczynszowe w miejscowości Rzecko , 7 km od Choszczna o powierzchni użytkowej 54,90 m2 w którego skład pona...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • CHOSZCZNO-OKOLICA 8KM-MIESZKANIE SPRZEDAŻ

    Choszczno

    • 145 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CHOSZCZNO-okolica, wieś ok. 8km-mieszkanie na sprzedaż w cenie do negocjacji.Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój., balkon, piwnica, pomieszczenie gospodarcze.W pokojach ścian...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suchań

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin
    Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym. Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pok, M.3.3
    Mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pok, M.3.3

    Bonin

    • 323 268 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz d...