• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostrów Lubelski +20 km
  • Łukta
  • Tajęcina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Prostki

(1)
  • Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.

    Prostki

    • 138 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie bezczynszowe, ,Cicha ,spokojna okolica.Niewielka miejscowość ok 6 km od Prostek.., .Do Grajewa czy do Ełku-15km.do najbliższego jeziora ok.2 km..Budynek pokryty blachą,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Ełk

    • 12 345 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    sprzedam mieszkanie 56m

  • Mieszkanie 2 pokojowe 30 m2

    Ełk

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum. Słoneczne 2 pokoje, łazienka, przedpokój i kuchnia. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, nowe okna, grzejniki i meble kuchenne . Woda, prąd i inne opłat...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 30 m2

    Ełk

    • 255 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Nowe mieszkanie „Osiedle Sosnowa” na wynajem 45m2

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na III piętrze, wybudowane w 2023 roku na Osiedlu Sosnowa. W skład mieszkania wchodzi przestrzenny...

  • Mieszkanie Ełk ul. Warszawska

    Ełk » ul. Warszawska

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Orzeł Nieruchomości ma do zaprezentowania Państwu nieruchomość na Wynajem o powierzchni 35 m2 znajdującą się przy ulicy Warszawskiej 5 na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 510 948 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 234 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 259 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 275 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 398 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ełcka

    • 380 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 274 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 225 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ełk, ul. Toruńska 6

    Ełk

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m², położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życi...

  • Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 12
    Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Ełk

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m², położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia...

  • PARTER  |  Wygodne 2 pokoje  |  Piwnica 11 m²
    1 / 12
    PARTER | Wygodne 2 pokoje | Piwnica 11 m²

    Grajewo

    • 270 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², zlokalizowane na parterze w niskim bloku z cegły na Osiedlu Broniewskiego 5 w Grajewie...

  • Apartament nad jeziorem, ul.Pułaskiego 4, CENTRUM

    Ełk » ul. Pułaskiego

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje NA SPRZEDAŻ APARTAMENT nad jeziorem o powierzchni 55,29 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w NOWYM BLOKU z WINDĄ przy ulicy Pułaskiego 4 w Ełku.Wyją...

  • 2 pokoje Ełk, Jeziorna IIp. osobna kuchnia

    Ełk » pl. Jana Pawła II

    • 285 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA!PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,63m2, zlokalizowane na II piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Jana Pawła II 1A w Ełk...

  • Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro
    1 / 11
    Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro

    Ełk

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 47,6 m2 w w niskim bloku, w centrum Ełku. Mieszkanie posiada 2 pokoje w tym : bardzo widny i słoneczny salon, sypialnię,...

  • Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro
    Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Nadjeziornej, w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji. Apartament mieści się w centrum miasta, bezpośrednio przy...

  • Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!
    Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do Państwa dyspozycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Jeziorna w nowym budownictwie przy ul. Samsela. Bezpośrednio przy budynku znajduje się nadjeziorny...

  • Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima
    1 / 11
    Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima

    Ełk

    • 405 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, Sprzedam własne przytulne mieszkanie, które znajduje się w Ełku na spokojnym, rodzinnym zamkniętym osiedlu Tuwima. Nowoczesny blok z windą z początku 2018 roku. Narożne mies...