• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgorzałe
  • Krasocin
  • Napęków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zasań

(1)
  • Działka budowlana Zasań gm. Myślenice
    1 / 7
    Działka budowlana Zasań gm. Myślenice

    Zasań

    • 220 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice. Z całkowitej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechówka

    • 1 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Polanka

    • 1 350 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 7 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Myślenice

    • 814 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiśniowa

    • 980 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 3 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Myślenice

    • 1 180 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 809 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 763 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Pogorzany

    • 325 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura
    1 / 6
    Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura

    Skrzynka

    • 60 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 46 arów położoną w Skrzynce k/Dobczyc w odległości 2 km w miejscu gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury...

  • Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem
    1 / 5
    Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem

    Wiśniowa

    • 99 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego z...

  • Mieszkanie Myślenice, Zacisze
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, Zacisze

    Myślenice

    • 999 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zarabie, Myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślen...

  • Dom Niezdów gm. Dobczyce
    1 / 15
    Dom Niezdów gm. Dobczyce

    Niezdów

    • 1 080 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej...

  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Wynajem domu
    1 / 12
    Wynajem domu

    Kędzierzynka

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam, wynajmę piętro domu jednorodzinnego, lokalizacja Kędzierzynka okolice Gdowa,Dobczyc.Powierzchnia użytkowa 70 m, dwa pokoje z kuchnią, łazienka .Miejsce postojowe. Czynsz za...

  • Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska
    1 / 10
    Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska

    Komorniki

    • 207 500 zł cena
    • 2 508 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 2508 m² | WIDOK NA GÓRY KOMORNIKI | RACIECHOWICE | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2508 m², położona w malownicze...

  • Dom Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Dom Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym dome...

  • Działka rolna Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Działka rolna Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 6 004 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem
    1 / 6
    Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem

    Skrzynka

    • 450 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z ogromnym potencjałem inwestycyjnym z pięknym widokiem w Skrzynce k/Dobczyc Przedstawiamy piękną działkę budowlaną o powierzchni 62 ary, i...

  • 1 / 4
    Działka Sieraków

    Sieraków

    • 874 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie ładna, atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 93,03a, znajdująca się w Sierakowie Gmina Dobczyce. Część budowlana to pow. 53a (MN), która znajduje...

  • Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna
    1 / 4
    Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna

    Czechówka

    • 350 000 zł cena
    • 5 650 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni 1,13 ha - podzielona na dwie części o powierzchni ok.0,5650. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny...

  • Mieszkanie Myślenice, Juliusza Słowackiego
    Mieszkanie Myślenice, Juliusza Słowackiego

    Myślenice

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica Słowackiego to nowoczesna inwestycja od dewelopera Jania Construction położona w centrum Myślenic, zapewniająca wygodny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W pob...

  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Działka Czechówka ul.

    Czechówka

    • 369 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, w którym każdy poranek rozpoczyna się widokiem na majestatyczne góry?Działka w Czechówce w gminie Siepraw w powiecie myślenickim, nieopodal Krakowa i zalewu Dobczyc...

  • Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc
    1 / 15
    Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc

    Pogorzany

    • 99 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 896 m² | WIDOK NA GÓRY POGORZANY | SZCZYRZYC | JODŁOWNIK | LIMANOWA | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka budowlana nr 26...