• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Żabczanka

(1)
  • Malownicza działka ze stawem i warunkami zabudowy
    1 / 13
    Malownicza działka ze stawem i warunkami zabudowy

    Żabczanka

    • 199 000 zł cena
    • 3 373 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna malownicza działka 33 ary z własnym stawem! Położona w sercu natury, tuż przy bardzo czystym stawie zasilanym wodami rzeki Widawki. Lokalizacja Żabczanka gmina...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pilnie sprzedam działkę rolną

    Zdzieszulice Górne

    • 56 000 zł cena
    • 4 220 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam pilnie działkę rolną ,działka położona jest blisko drogi 5 km od Bełchatowa

  • Dom na sprzedaż po remoncie umeblowany do wprowadzenia Roździn Kl...

    Roździn

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie
    1 / 13
    Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie

    Zawady

    • 790 360 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki
    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki

    Kurów

    • 400 000 zł cena
    • 8 463 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Cena za całą działkę 400 tysięcy. Do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży na działki Tel: [tel] lub [tel]

  • Działka budowlana z WZ, prąd i gaz – Bogumiłowice

    Bogumiłowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bogumiłowice, w gminie Wierzchosławice Lokalizacja: Bogumiłowice, woj. małopolskie Zaledwie 10 km od Tarn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łękawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce. Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealn...

  • Dom z potencjałem na dużej działce.
    1 / 9
    Dom z potencjałem na dużej działce.

    Chabielice

    • 379 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z poddaszem nieużytkowym, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni niemal 2700 m². Lokalizacja...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Józefina

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Józefinie gm Osjaków pow Wieluń woj łódzkie.Działka liczy 30 arów,można ją podzielić na połowę.

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drogach asfaltowych, uzbrojona, woda, kanalizacja w drodze. Powierzchnia 4403 m² Szerokość 28 m Długość...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa
    1 / 5
    Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa

    Księży Młyn

    • 70 000 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do rzeki Rakówki w miejscowości Księży Młyn, blisko miasta Bełchatów o powierzchni 6759 m2. Działka położona z dwóch stron przy lesie, doskonale może służy...

  • Dom w cenie mieszkania - do remontu
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania - do remontu

    Wólka Łękawska

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom z lat 70. do kapitalnego remontu. Dom z cegły z lat 70., o powierzchni ok. 50 m², położony na dużej działce 2820 m² w miejscowości Wólka Łękawska. Budynek przezna...

  • Działki budowlane, Zdzieszulice Górne
    1 / 10
    Działki budowlane, Zdzieszulice Górne

    Zdzieszulice Górne

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu - mamy dla ciebie super ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane bardzo blisko Bełchatowa, w miejscowości...

  • Działka Stanisławów drugi
    1 / 4
    Działka Stanisławów drugi

    Stanisławów Drugi

    • 55 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3001 m2, zlokalizowana w miejscowości Stanisławów Drugi, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Media (prąd, woda) około 150 m2 od ni...

  • Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 10
    Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy

    Podwody-Kolonia

    • 52 724 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki Budowlane w Podwodach Kolonia! Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowa...

  • Działka 6400m2, warunki zabudowy, w miejscowości C
    1 / 5
    Działka 6400m2, warunki zabudowy, w miejscowości C

    Cisza

    • 125 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka (nr 85/1) o powierzchni 6400m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Cisza, w województwie łódzkim. - Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. - Doja...

  • Działka budowlana, Kałduny !
    1 / 3
    Działka budowlana, Kałduny !

    Kałduny

    • 225 000 zł cena
    • 4 997 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 50 ar, położona 7 min od Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przezna...

  • Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze
    Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawadach, gmina Bełchatów czeka na Ciebie! Powierzchnia - 22 ary Lokalizacja: - Dookoła zabudowa jednorodzinna, cisza i spokój - a do Bełchatowa, Łodzi czy Piotrkowa T...

  • Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów
    Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dwie działki budowlane w Kałdunach !
    1 / 6
    Dwie działki budowlane w Kałdunach !

    Kałduny

    • 62 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż już tylko dwie działki budowlane, położone niedaleko Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. 1) 1412 m2 - 64 000 zł (działka numer 11/20) 2) 1374 m2 - 62 000 z...

  • Dom gotowy do zamieszkania.
    1 / 13
    Dom gotowy do zamieszkania.

    Kurnos Drugi

    • 499 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 11 404 m² . Na działce znajduje się dom jednorodzinny z połowy lat 60-tych o powierzchni użytkowej 78,16 m² (powierzchnia zabudowy 96,78 m...

  • Piękny dom niedaleko Bełchatowa !
    1 / 15
    Piękny dom niedaleko Bełchatowa !

    Kluki

    • 849 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji od kupującego ! Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się 10 km od Bełchatowa. Dom został wzniesiony w 2018 roku, na działce o powierzchni 1043 m2. Powierzchnia całk...

  • Sprzedam funkcjonalny dom w Krzywanicach!

    Krzywanice

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o pow. ok. 120 m2położony w malowniczej miejscowości Krzywanice- gm. Lgota WielkaNieruchomość ta znajduje się w cichej, spokojnej i zielo...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/Wierzchy Kluckie w pobli...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów
    1 / 2
    działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów

    Rogowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 775 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3376 m² (dz. nr 496/1), położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Rogowcu, gmina Kleszczów. Na działce obowiązuje Miejscowy Pla...

  • Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...

  • Dom Antoniówka ul.

    Antoniówka

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą!Marzysz o spokojnym zakątku z dala od zg...