działka na sprzedaż
28 mar 2026

Teren inwestycyjny - centrum Łomianek ul. Agawy

Łomianki ul. Agawy
woj. Mazowieckie pow. warszawski zachodni gm. warszawski zachodni
Dodane 1 miesiąc temu, Sobota, 28 marzec 2026 23:20
2 231 000 zł 1 829 m2
2 231 000 zł 1 829 m2 1 220 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 829 m2
Cena za metr 1 220 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37499214

Opis

--- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łomianek – przy ul. Agawy. Nieruchomość składa się z działek o numerach 522 i 526/4.
Na sprzedaż całość lub poszczególne działki.

Atuty nieruchomości:

Prestiżowa lokalizacja w centrum Łomianek
Atrakcyjny teren pod inwestycjęMożliwość zabudowy mieszkaniowej – zgodnie z MPZP
Wszystkie media dostępne w działce
Cicha, kameralna zabudowa sąsiedzka
Minimalny ruch samochodowy, większy komfort i bezpieczeństwo
Znakomita komunikacja – szybki dojazd do Warszawy i stacji metra Młociny

Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowoczesnych domów oraz pełnej infrastruktury – sklepów, szkół, punktów usługowych – a jednocześnie blisko terenów zielonych, co stanowi idealne połączenie dla przyszłej inwestycji.

Działki nr 522 i 526/4

Zapraszam na prezentację
Krzysztof
tel. Pokaż numer telefonu

Z pasją do nieruchomości. Z troską o Twój spokój.
Verano Estate powstało z myślą o klientach, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej obsługi. Od początku naszym celem było stworzenie marki, która łączy profesjonalizm i skuteczność z prawdziwą kulturą współpracy.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)