• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecinek

(24)
  • 1 / 3
    Nieruchomość zabudowana - Kwakowo

    Szczecinek

    • 22 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomość – IV próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Anny Filipowicz Syndyk sprzeda w drodze IV przetargu udział wynoszący 1/2 części w prawie użytk...

  • 1 / 2
    Szczecinek ul. Wyszyńskiego 73, Lokal do wynajęcia 103 m2

    Szczecinek

    • 5 200 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w Obiekcie Handlowym POLOmarket w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego 73. Lokal o powierzchni 103 mkw. W Obiekcie działalność prowadzą: POLOmarket, Apteka, Pras...

  • Kawalerka 1100
    Kawalerka 1100

    Szczecinek

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka do wynajęcia kaucja 1100zl . Koszt najmu 1100zl .bez czynszowa z ogrzewaniem w cenie, dodatkowo światło woda ,śmieci. Lokalizacja ul. warcislawa .nie umeblowane

  • Cały dom do wynajęcia ponad 200m
    Cały dom do wynajęcia ponad 200m

    Szczecinek

    • 5 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Witam do wynajęcia cały dom w Szczecinku na ul Miłej.ponad 200metrow użytkowego metrażu.3 łazienki kuchnia 6 pokoi.najchwtniej nawiąże współpracę z firmą

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2
    1 / 8
    Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2

    Turowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3050 m2 położoną przy ulicy SPOKOJNEJ między Szczecinkiem a Turowem w województwie zachodniopomorskim (do granicy miasta tylko 900 m). Nieruchom...

  • 1 / 3
    Działka 350m od jeziora, Storkowo, Ińsko

    Storkowo

    • 66 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży działka o powierzchni 1650 m2, położona na obszarze EkoPark Storkowo. Działka znajduje się 350 metrów od jeziora Chojniczka, 600 metrów od jeziora Wierzchucica i&nb...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czarne

    • 499 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Węgorzewo

    • 1 920 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 150 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarne

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 560 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 784 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Piława

    • 1 185 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 188 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 297 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Radacz

    • 1 150 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Silnowo

    • 795 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 378 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 275 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIAMI – ŁĄCZNO, GMINA MORĄG.Województwo warmińsko -mazurskie.Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniam...

  • Sprzedam lub zamienię dom 81m2 na wsi na mieszkanie w mieści
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię dom 81m2 na wsi na mieszkanie w mieści

    Czarne

    • 360 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam lub zamienię dom wolnostojący 81 m2 na wsi w powiecie Człuchów 6km od miasta Czarne na mniejsze mieszkanie w mieście (najchętniej parter, balkon). Oferuję dom przy lesie,...

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana nad jeziorem!
    1 / 12
    Działka budowlana nad jeziorem!

    Piława

    • 99 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana 300 m od jeziora Pile – Piława, woj. zachodniopomorskie Powierz...

  • Duża działka w Unieminie
    1 / 7
    Duża działka w Unieminie

    Uniemino

    • 125 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można...

  • Dom k. Szczecinka na dużej działce blisko jeziora
    1 / 16
    Dom k. Szczecinka na dużej działce blisko jeziora

    Marcelin

    • 745 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu na dużej działce, gdzie panuje spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie jest blisko do wszystkich atrakcji miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie i Twojej...

  • Dom z duszą i potencjałem pensjonatu
    1 / 16
    Dom z duszą i potencjałem pensjonatu

    Silnowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem agroturystycznym w sercu Pojezierza Drawskiego Silnowo, nad jeziorem Pile Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną na skraju wsi...

  • DOM Z OSOBNYM LOKALEM - CZARNE !
    1 / 16
    DOM Z OSOBNYM LOKALEM - CZARNE !

    Czarne

    • 569 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Zapraszamy Państwa do zakupu nieruchomości z ogromnym potencjałem znajdującej się w miejscowoś...

  • Dom w sercu przyrody-Oaza komfortu i spokoju życia
    1 / 16
    Dom w sercu przyrody-Oaza komfortu i spokoju życia

    Radomyśl

    • 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witajcie w tym urokliwym zakątku świata, gdzie natura spotyka się z komfortem domowego ciepła. Prezentuję Wam dom wolnostojący, usytuowany w bajecznej okolicy, który zachwyca zarów...