• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczecinkiem

(45)
  • Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!

    Borne Sulinowo

    • 269 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! NA SPRZEDAŻ!!! Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miejscowości...

  • DOM Z OSOBNYM LOKALEM - CZARNE !
    1 / 16
    DOM Z OSOBNYM LOKALEM - CZARNE !

    Czarne

    • 569 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Zapraszamy Państwa do zakupu nieruchomości z ogromnym potencjałem znajdującej się w miejscowoś...

  • Dom w sercu przyrody-Oaza komfortu i spokoju życia
    1 / 16
    Dom w sercu przyrody-Oaza komfortu i spokoju życia

    Radomyśl

    • 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witajcie w tym urokliwym zakątku świata, gdzie natura spotyka się z komfortem domowego ciepła. Prezentuję Wam dom wolnostojący, usytuowany w bajecznej okolicy, który zachwyca zarów...

  • Mieszkanie Borne Sulinowo, ul. Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Borne Sulinowo, ul. Marii Konopnickiej

    Borne Sulinowo

    • 469 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    FOREST LOFT funkcjonalne apartamenty w nowoczesnej odsłonie z własnym ogrodem lub przestronnym tarasem, wygodne dwupoziomowe rozkłady, unikalna architektura, duże przeszklone powi...

  • Dom z duszą i potencjałem pensjonatu
    1 / 16
    Dom z duszą i potencjałem pensjonatu

    Silnowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem agroturystycznym w sercu Pojezierza Drawskiego Silnowo, nad jeziorem Pile Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną na skraju wsi...

  • 2 pokoje w otoczeniu natury
    1 / 6
    2 pokoje w otoczeniu natury

    Borne Sulinowo

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bornem Sulinowie – miejsce, gdzie poczujesz prawdziwy spokój i kontakt z naturą! - Powierzchnia: 48,2 m² - Piętro: 2 - Czynsz: ok. 540 zł - Ciep...

  • Dom k. Szczecinka na dużej działce blisko jeziora
    1 / 16
    Dom k. Szczecinka na dużej działce blisko jeziora

    Marcelin

    • 745 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu na dużej działce, gdzie panuje spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie jest blisko do wszystkich atrakcji miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie i Twojej...

  • Dwupoziomowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 459 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Wyszyńskiego w Bornem Sulino...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 14
    Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 239 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie...

  • Duża działka w Unieminie
    1 / 7
    Duża działka w Unieminie

    Uniemino

    • 125 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można...

  • Działka budowlana nad jeziorem!
    1 / 12
    Działka budowlana nad jeziorem!

    Piława

    • 99 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana 300 m od jeziora Pile – Piława, woj. zachodniopomorskie Powierz...

  • Mieszkanie na parterze dwu pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze dwu pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 245 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    żaluzje antywłamaniowe , ogrzewanie elektryczne na podczerwień , na działce 4500 m. współwłasność

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIAMI – ŁĄCZNO, GMINA MORĄG.Województwo warmińsko -mazurskie.Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniam...

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam lub zamienię dom 81m2 na wsi na mieszkanie w mieści
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię dom 81m2 na wsi na mieszkanie w mieści

    Czarne

    • 360 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam lub zamienię dom wolnostojący 81 m2 na wsi w powiecie Człuchów 6km od miasta Czarne na mniejsze mieszkanie w mieście (najchętniej parter, balkon). Oferuję dom przy lesie,...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 268 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 275 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 369 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości