• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobrzeń Wielki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczecinkiem

(45)
  • Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2
    1 / 8
    Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2

    Turowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3050 m2 położoną przy ulicy SPOKOJNEJ między Szczecinkiem a Turowem w województwie zachodniopomorskim (do granicy miasta tylko 900 m). Nieruchom...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 560 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarne

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 150 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 448 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKI REKREACYJNO-BUDOWLANE

    Broczyno

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rekreacyjno-budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na każdą działkę. Powierzchnia działek : 3 działki 10 ar.,1działka 15 ar., 1 działka 17 ar., 1 działka 19 ar. D...

  • Działka budowlana gm. Bobolice

    Drzewiany

    • 42 000 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Miłocice ul.

    Miłocice

    • 1 999 000 zł cena
    • 116 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 11,6 ha jest położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 20 na trasie Biały Bór/Miastko.Teren jest oddalony o 5 km od liczącego około 20.000 mieszkańców Miastka. Na dział...

  • Malowniczo położona działka w lesie w pobliżu jeziora, nieruchomo...

    Porost

    • 290 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa nr działki 30/3 o pow. 0,33ha oraz 29/1 o pow. 2,31ha.Łączna powierzchnia 2,64 ha. Odległość od jez. Chlewo: 300 m. Malowniczo położona działka w lesie , w...

  • Pięknie położona działka przy lesie i jeziorze.

    Komorze

    • 299 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka Rolna o pow 3.500m2 Graniczy bezpośrednio ze stawem i lasem .Fantastycznie ciche miejsce.To miejsce wyłącznie dla osób chcących wypoczywać w ciszy, spokoju, blisko natur...

  • Działka Sypniewo

    Sypniewo

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w Sypniewie, gmina Margonin. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową przeznaczoną na działki budowlane. Działka gruntu wymaga podziału geodezyjnego według prefere...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Ostroróg

    • 1 980 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 18 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kołomąt

    • 649 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Nadarzyce

    • 349 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział w prawie współwłasności nieruchomości

    Brzeźnica

    • 1 000 zł cena
    • 6 522 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Obwieszczenie o sprzedaży w trybie z wolnej ręki po obniżonej cenie Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 4/31 części w prawie współwłas...

  • Działka budowlana Sypniewo gm. Margonin
    Działka budowlana Sypniewo gm. Margonin

    Sypniewo

    • 93 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W SYPNIEWIE gmina Margonin. Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane położone w bliskiej odległości jeziora margonińskiego. POZOSTAŁO 9 DZIAŁEK DO WYBORU Cen...

  • Działka budowlana 4700 m2 Grzmiąca

    Grzmiąca

    • 366 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 4.700m2 zlokalizowana w miejscowości Grzmiąca gmina Żabia Wola. Położona przy drodze asfaltowej. Media - prąd, woda, gaz w drodze. Wymiary 220 x...

  • Dom w głębi lasu!
    1 / 13
    Dom w głębi lasu!

    Jatynia

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Unikalna okazja! Dom na odludziu w sercu lasu – cisza, natura i pełna swobod...

  • Sprzedam działkę Grzmiąca 9/1 , 5102m2 klasa N - nieużytek
    1 / 10
    Sprzedam działkę Grzmiąca 9/1 , 5102m2 klasa N - nieużytek

    Grzmiąca

    • 80 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Grzmiąca numer 9/1 o wielkości 5102m2. Grunt jest klasy N - nieużytek ,w studium uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Grzmi...

  • 1 / 3
    Działka Miłocice ul.

    Miłocice

    • 1 290 000 zł cena
    • 7 069 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o pow. około 7100 m2   pod centrum handlowe lub sklep - MiłociceNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, położona w miejscowości Miłocice, idealna pod budo...

  • Sprzedaż działki
    1 / 7
    Sprzedaż działki

    Sikory

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m2 położona na poj. Drawskim nad jeziorem Komorze, koło wsi Sikory. Do plaży nad jeziorem Komorze ok 200 m do Czaplinka ok 6 km nad może ok 1...

  • 1 / 4
    Sprzedam budynek ( stolarnia z maszynami)

    Pieniężnica

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek powstał w 2009r. Konstrukcja jest drewniana . Ściany ocieplone wełną mineralną gr.150mm.Z zewnątrz obity deską elewacyjną a wewnątrz płytą OSB 15mm ( frezowaną).Pomieszczen...

  • MIESZKANIE W BARWICACH
    MIESZKANIE W BARWICACH

    Barwice

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w Barwicach okazyjna cena,proszę dzwonić po więcej informacji 3 pokoje,kuchnia,łazienka

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Ciosaniec

    • 60 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 69 w miejscowości Ciosaniec 1. Jest podłączona woda i prąd, nie ma przyłącza kanalizacji.

  • SPRZEDAM 2 DOMY + 2 ha Ziemi
    SPRZEDAM 2 DOMY + 2 ha Ziemi

    Barwice

    • 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam 2 domy,jeden 80 M2 do zamieszkania bez wkładu własnego ,podpiwniczony,CO,drugi stan surowy do wykończenia 100 M2 parter plus piętro oba domy położone na działce 1400 M2, d...

  • Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek
    1 / 12
    Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek

    Kołomąt

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa, blisko Jeziora Dołgie Wilkie w miejscowości Kołomąt, na Pojezierzu Drawskim. Status: zabudowana, siedlisko z domem jednorodzinnym i zabudowania gospodarcz...

  • Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie
    1 / 4
    Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie

    Ostroróg

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ładne działki budowlano rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Ostroróg gm. Czaplinek 17 km, przy Drawskim Parku Krajobrazowym, zaledwie ok. 20 km. od Szczecinka. Działki...

  • Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek
    1 / 2
    Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek

    Nowe Drawsko

    • 307 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek,...

  • Klimatyczny dom- Twój azyl lub zyskowna inwestycja
    1 / 16
    Klimatyczny dom- Twój azyl lub zyskowna inwestycja

    Łubowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Marzysz o porannej kawie na tarasie wśród natury? A może szukasz gotowego produktu inwestycyjnego na Pojezierzu Drawskim? Ta nieruchomość łączy...

  • Domek niebieski
    1 / 13
    Domek niebieski

    Rzeczenica

    • 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Domek znajduje się w miejscowości Rzewnica .Współrzędne na mapie 53° 44′ 19″ N 17° 11′ 22″E,adres do nawigacji Q577+7Q Koprzywnica .Usytuowany jest około1 km od malowniczego jezior...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Dom bliźniak z dużą działką 921 m2
    1 / 8
    Dom bliźniak z dużą działką 921 m2

    Piaski

    • 89 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości Piaski, usytuowany na działce o powierzchni 921 m². Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • Domek czerwony
    1 / 12
    Domek czerwony

    Rzeczenica

    • 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Domek znajduje się w miejscowości Rzewnica .Współrzędne na mapie 53° 44′ 19″ N 17° 11′ 22″ E. adres do nawigacji Q577+7Q Koprzywnica Usytuowany jest około1 km od jeziora Szczytno,...

  • Domek żółty
    Domek żółty

    Rzeczenica

    • 350 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

• Kolorowe Domki
    1 / 16
    Kolorowe Domki

    Rzeczenica

    • 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dla zapewnienia prywatności każdego z Gości zadbaliśmy o to aby każdy z domków był miejscem oddzielnym, niezależnym od siebie. Oferujemy Państwu samodzielne, atrakcyjne domki drewn...