• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zamarski
  • Santoczno
  • Kościelisko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sokólsko

(1)
  • Działka z WZ na dom i budynek gospodarczo-garażowy
    1 / 4
    Działka z WZ na dom i budynek gospodarczo-garażowy

    Sokólsko

    • 150 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3002 m2, położonej w Sokólsku (gmina Strzelce Krajeńskie) - miejscowości oddalonej około 5 km...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom jednorodzinny Bobrówko
    1 / 15
    Dom jednorodzinny Bobrówko

    Bobrówko

    • 830 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Danków

    • 1 100 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Strzelce Krajeńskie
    1 / 7
    Działka budowlana Strzelce Krajeńskie

    Strzelce Klasztorne

    • 450 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Przedstawiam Państwu wyjątkowe działki budowlane o świetnym potencjale inwestycyjnym, położone w dynamicznie rozwijającym się centrum Strzelec Krajeńskich,...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Bronowicach gm. Puławy

    Bronowice

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2000 m2 w terenie intensywnej zabudowy jednorodzinnej w m. Bronowice gm. Puławy pow. puławskiego woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 2000 m2-kształt p...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Bronowicach gm. Puławy

    Bronowice

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z MPZP 0,54 ha w Bronowicach gm. Puławy..

    Bronowice

    • 460 000 zł cena
    • 5 367 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o po. 5367 m2 z MPZP z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej w dobrej lokalizacji Bronowic gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 5367 m2-kształt pros...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Brzoza

    Brzoza

    • 133 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Tomasza Kaliszana ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na prawo własności lokalu stanowiącego odrę...

  • Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie
    1 / 16
    Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie

    Danków

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący murowany DOM blisko jeziora w miejscowości Danków, gminie Strzelce Krajeńskie, powiecie strzelecko - drezdeneckim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wl...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...

  • Mieszkanie Gilów

    Gilów

    • 54 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OGŁOSZENIE GPM 16/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz 16 kwietnia 2026 r.Burmistrz Strzelec Krajeńskich ogłasza I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego poł...

  • Obiekt Ogardy

    Ogardy

    • 548 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 615 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE GPM 17/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz dnia 30 kwietnia 2026 r.Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z...