• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Smardzewo

(1)
  • Dom Smardzewo gm. Szczaniec,
    Dom Smardzewo gm. Szczaniec,

    Smardzewo

    • 799 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, poniemiecki dom wolnostojący, usytuowany na 56-arowej działce w spokojnej miejscowości. Nieruch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wilenko ul.

    Wilenko

    • 2 332 000 zł cena
    • 42 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 42.400 m2Nieruchomość położona jest w miejscowości Wilenko,gmina Szczaniec, powiat Świebodziński, woj. Lubuskie, oddalonej od Świebodzi...

  • Działka inwestycyjna - Sulechów Brzezie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna - Sulechów Brzezie

    Brzezie k. Sulechowa

    • 625 000 zł cena
    • 5 001 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka ( 77/14 ) położona w bliskiej okolicy ulicy Stanisława Lema, bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej - "starej trójki", pełna własność, mpzp, regularny kształt, media przy d...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 1 050 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 365 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji domów j...

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz komfort, luksus i wygodę? Doceniasz ciszę i spokój? Ten dom jest idealny dla Ciebie- zadzwoń i umów się na prezentacje. Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokaliz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dąbrówka Wielkopolska

    • 599 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sprzedaż, Kargowa, 410 m2

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów,
    1 / 15
    Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów,

    Kalsk

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 60,2m2 usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego w Ka...

  • Działka inwestycyjna budowlana 20ar + hala 200m2
    1 / 16
    Działka inwestycyjna budowlana 20ar + hala 200m2

    Brzezie k. Sulechowa

    • 650 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziakę budowlaną 21ar ( podzieloną na 2x10ar 94/37 i 94/38 ), utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja...

  • Dom Babimost,
    1 / 15
    Dom Babimost,

    Babimost

    • 499 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu nietuzinkową nieruchomość - dom w historycznej zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowje 116,43m2. Poło...

  • Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż
    1 / 16
    Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż

    Brzezie k. Sulechowa

    • 1 650 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Dom wybudowany na działce 24ar z najlepszych materiałów ocieplony wełną mineralną wg projektu"Studio Atrium" MONICA GL327 [url] Zamieszkały od 2010r . Dom posiada komi...

  • Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,
    1 / 15
    Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,

    Brzezie k. Sulechowa

    • 695 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany na 17-arowej działce w spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowan...

  • Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,
    1 / 15
    Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,

    Wilenko

    • 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu położonego na działce o powierzchni 1193 m2 w Wilenku. Lokal o powie...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 350 928 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 79 275 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie prz...

  • Sprzedam łąki trwałe
    1 / 4
    Sprzedam łąki trwałe

    Kupienino

    • 200 000 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż łąki trwałe o łącznej powierzchni 3,14ha.Obecnie plantacja wikliny. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów
    1 / 3
    Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów

    Brzezie k. Sulechowa

    • 169 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom? A może jesteś inwestorem i planujesz budowę bliźniaka w pożądanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam na sprzedaż świet...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 309 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 312 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal z...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 10
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 436 380 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,04m2 usytuowane na piątym piętrze apartamentowca w inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania kom...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 584 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 304 920 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 357 264 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 379 120 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dom Nowy Świat gm. Sulechów
    Dom Nowy Świat gm. Sulechów

    Nowy Świat

    • 579 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KOMFORT | NOWA IWESTYCJA | TWÓJ DOM POD LASEM Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczes...

  • Działka Podmokle małe

    Podmokle Małe

    • 13 828 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyciąg z ogłoszenia o przetarguustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości będących własnością Gminy Babimost Lp. Oznaczenie nieruchomościNr działkiPow. działki w haNr księgi w...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Sulechów

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów

    Nowe

    Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów

    Kalsk

    • 385 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,60 m, położone na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie, które oferuje więcej: Mieszkanie jest...