• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Smardzewo

(1)
  • Dom Smardzewo gm. Szczaniec,
    Dom Smardzewo gm. Szczaniec,

    Smardzewo

    • 799 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, poniemiecki dom wolnostojący, usytuowany na 56-arowej działce w spokojnej miejscowości. Nieruch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 1 050 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 365 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji domów j...

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz komfort, luksus i wygodę? Doceniasz ciszę i spokój? Ten dom jest idealny dla Ciebie- zadzwoń i umów się na prezentacje. Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokaliz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dąbrówka Wielkopolska

    • 599 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Świebodzin

    • 2 699 000 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 4 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sprzedaż, Kargowa, 410 m2

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Babimost,
    1 / 15
    Dom Babimost,

    Babimost

    • 499 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu nietuzinkową nieruchomość - dom w historycznej zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowje 116,43m2. Poło...

  • Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż
    1 / 16
    Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż

    Brzezie k. Sulechowa

    • 1 650 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Dom wybudowany na działce 24ar z najlepszych materiałów ocieplony wełną mineralną wg projektu"Studio Atrium" MONICA GL327 [url] Zamieszkały od 2010r . Dom posiada komi...

  • Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,
    1 / 15
    Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,

    Brzezie k. Sulechowa

    • 695 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany na 17-arowej działce w spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowan...

  • Dom Świebodzin,
    1 / 12
    Dom Świebodzin,

    Świebodzin

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 60m2 położony jest na blisko 5-arowej działce. Dom podpiwnicz...

  • Dom Świebodzin,
    1 / 15
    Dom Świebodzin,

    Świebodzin

    • 779 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na Osiedlu Słonecznym w Świebodzinie. Duży dom wolnostojący, o powierzchni...

  • Dom Nowy Świat gm. Sulechów
    Dom Nowy Świat gm. Sulechów

    Nowy Świat

    • 579 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KOMFORT | NOWA IWESTYCJA | TWÓJ DOM POD LASEM Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczes...