• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rzecko

(1)
  • Duże i ciepłe mieszkanie 2 pok. 54,9 m2 249 tys.!
    1 / 13
    Duże i ciepłe mieszkanie 2 pok. 54,9 m2 249 tys.!

    Rzecko

    • 249 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest przytulne, duże i ciepłe mieszkanie dwu pokojowe, bezczynszowe w miejscowości Rzecko , 7 km od Choszczna o powierzchni użytkowej 54,90 m2 w którego skład pona...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Choszcznie

    Choszczno

    • 139 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3173 na obrzeżach miasta Choszczno. Dojazd drogą asfaltową.Spokojna okolica, w pobliżu rozwijająca się rozbudowa domów jednorodzinnych. Działka...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Mieszkanie sprzedaż Choszczno

    Choszczno

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie sprzedaż , położone w CHOSZCZNIE w centrum miasta, na które składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka , o pow 48m,  usytuowane na czwartym piętrze. Stan mieszkani...

  • 1 / 2
    CHOSZCZNO Działka ROLNA 1 HA sprzedaż

    Choszczno

    • 330 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOSZCZNO Działka ROLNA 1 HA ( 3000M - IIIb , 7000m- IVa) na sprzedaż,  usytuowana na obrzeżach miasta (KOPLIN), w obniżce ceny 330 tysKształt prostokąta, dojazd z dwóch stron...

  • CHOSZCZNO-OKOLICA 8KM-MIESZKANIE SPRZEDAŻ

    Choszczno

    • 145 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CHOSZCZNO-okolica, wieś ok. 8km-mieszkanie na sprzedaż w cenie do negocjacji.Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój., balkon, piwnica, pomieszczenie gospodarcze.W pokojach ścian...

  • Choszczno Okolica- 8km Dom na sprzedaż

    Choszczno

    • 490 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 1 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Choszczno, okolica- w odległości 8km,  w stronę Recza -dom na sprzedaż., dwie działki na osobnych Księgach Wieczystych (jedna ok 7000m, na której posadowiony jest dom, druga ,...

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • Piękna działka nad jeziorem w Choszcznie

    Choszczno

    • 850 000 zł cena
    • 3 066 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z własnym dostepem do linii brzegowej jeziora Żeńsko, w miejscowości Sulechówek tuż obok Choszczna i pola golfowego Modry Las.Nieruchomość zlokalizowana jest w...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Choszczno Oraczewice Działka na sprzedaż

    Choszczno

    • 120 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Choszczno ORACZEWICE działka na sprzedaż .Działka na obrzeżach Choszczna, o pow. 2150m za cenę 160 tys. zł. Możliwa lekka obniżka ceny. W cenie udział  w drodze. Została już o...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Duża działka rolno- budowlana Choszczno 250 tys.!
    1 / 9
    Duża działka rolno- budowlana Choszczno 250 tys.!

    Choszczno

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Super Oferta w mieście! Ofertą sprzedaży jest działka rolna z możliwością przekształcenia jej na działkę lub dwie działki budowlane o powierzchni całkowitej ok. 3000 m2. przy ulicy...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 234 550 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!
    1 / 15
    Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!

    Choszczno

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, w miejscowości Choszczno , na osiedlu południowym ( tzw. Betlejem) , blisko jeziora z dostępem do plaży,...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Działka budowlana Działki budowlane Działka inwestycyjna
    Działka budowlana Działki budowlane Działka inwestycyjna

    Choszczno

    • 700 000 zł cena
    • 10 121 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem transakcji jest sprzedaż działki budowlanej / komercyjnej / inwestycyjnej / - w całości o łącznej pow. 10.121 m2 lub - w części , na sprzedaż 7 pojedyńczych działe...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna
    1 / 5
    Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna

    Choszczno

    • 340 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km...

  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 499 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...

  • Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia
    1 / 3
    Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia

    Choszczno

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    4 pokoje 56,33 m² 1 piętro loggia Choszczno, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,33 m², położone na 1. piętrze budynku po termomod...

  • Na sprzedaż: Duża działka rekreacyjna z domkiem
    1 / 15
    Na sprzedaż: Duża działka rekreacyjna z domkiem

    Choszczno

    • 930 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3000 m² zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Choszczno, z bezpośrednim dostępem do jeziora, własnym pomostem wędkarskim oraz...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w stanie deweloperskim
    1 / 11
    Sprzedam dom jednorodzinny w stanie deweloperskim

    Zieleniewo

    • 780 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Zieleniewo, zaledwie 7 km od centrum Stargardu, ok. 500 m od jeziora Miedwie Powierzchnia użytkowa: 101 m² Powierzchnia działki: 400 m² Rodzaj zabudowy: Dom wolnostoj...

  • Szeregowiec Zieleniewo 148 m2 z garażem
    1 / 5
    Szeregowiec Zieleniewo 148 m2 z garażem

    Zieleniewo

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – Zieleniewo, 148,21 m², garaż, ogród, blisko jeziora Miedwie Zieleniewo | 148,21 m² | Garaż | Ogród | Stan deweloperski | 300 m od jeziora...