• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wyszyny
  • Kozodawy
  • Nasiegniewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rybalnia

(1)
  • Dom Rybalnia gm. Szypliszki,
    1 / 16
    Dom Rybalnia gm. Szypliszki,

    Rybalnia

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Całoroczny dom z klimatem w sercu natury, między jeziorami - idealny do życia i wypoczynku Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom o powierzchni użytkowej 123,10 m², zlokalizowany w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na sprzedaż 44m2, centrum Suwałk

    Suwałki

    • 238 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio przytulne i zadbane mieszkanie w centrum Suwałk, ulica 1 Maja. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku, w którym jest tylko 12 mieszkań. Powierzchn...

  • Działka Boksze Stare 1,9ha nr 57 i 56

    Boksze Stare

    • 95 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolna we wsi Boksze Stare działka z numerem 56 z możliwością przekształcenia na budowlaną o pow. 0,43 ha oraz przylegająca do niej działka 57 o pow. 1,47h CENA 95 000 te...

  • pokój do wynajęcia Suwałki reja 518398355

    Suwałki

    • 750 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kuchnia i łazienka wspólnie z jednym lokatorem mieszkanie posiada 56 m2

  • Sprzedam mieszkanie suwałki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie w Suwałkach przy ulicy Kowalskiego 11. Mieszkanie do wprowadzenia się. Blisko przystanek szkoła sp 7 przedszkole sklepy

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie kowalskiego

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Piękne słoneczne mieszkanie bez nakładu finansowego umeblowane wraz ze sprzętem agd

  • Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim
    1 / 4
    Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim

    Użmauda

    • 650 000 zł cena
    • 131 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania na Pojezierzu Suwalskim 3 działki (w sumie 13,1 ha) o powierzchni nr 19/19 - 2.72 ha, nr 19/20 - 6.32 ha, nr 19/21 - 4.08 ha położone w miejscowości Użmauda...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie Suwałki

    Suwałki

    • 308 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaję bez pośredników. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), słoneczne. Powierzchnia 44 m2, pierwsze piętro w niskim bloku. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej dużej kuchni,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 382 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Suwałki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Suwałki

    • 820 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Suwałki

    • 345 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 385 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 360 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Suwałki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 510 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sumowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe
    1 / 2
    Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe

    Krzywe

    • 300 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Krzywe, nr ewidencyjny 267/5 i 266/1 o powierzchni całkowitej ok. 4,2 ha. Działki są w znacznej częśc...

  • Sprzedam Dom NA Działce Około 1H
    1 / 16
    Sprzedam Dom NA Działce Około 1H

    Prudziszki

    • 1 250 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom dwukondygnacyjny wolnostojący o powierzchni 400 m2 i powierzchni zabudowy 201 m2 w stylu klasycznym do wykończenia w stanie surowym w gminie Jeleniewo, powiat suwalski, wojewód...

  • Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,
    1 / 5
    Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,

    Wodziłki

    • 499 000 zł cena
    • 43 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 4 ha.  Nieruchomość położona jest w malowniczym, spokojnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy - brak bliskich s...

  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,

    Błaskowizna

    • 560 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Marzysz o domu w miejs...

  • Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego

    Rutka-Tartak

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę sp...

  • kawalerka
    1 / 5
    kawalerka

    Suwałki

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka do wynajęcia o pow.32m na osiedlu Park nad Hańczą-Apartamentowiec Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym ,duża łazienka przedpokój ,balkon i komórka lokatorska Mieszkan...

  • Sprzedam działkę w Prudziszkach
    Sprzedam działkę w Prudziszkach

    Prudziszki

    • 155 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – Prudziszki, gmina Jeleniewo Na sprzedaż działka położona w miejscowości Prudziszki, gmina Jeleniewo, w spokojnej, zielonej okolicy, a jed...

  • Dom Pobondzie gm. Rutka-Tartak,
    Dom Pobondzie gm. Rutka-Tartak,

    Pobondzie

    • 2 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rustykalna enklawa dus...

  • Dom Przejma Wielka gm. Szypliszki,
    Dom Przejma Wielka gm. Szypliszki,

    Przejma Wielka

    • 760 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy Dom nad Jezi...

  • Dom Polimonie gm. Rutka-Tartak,
    Dom Polimonie gm. Rutka-Tartak,

    Polimonie

    • 990 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta oferta to zaproszenie do wejścia w posiadanie prywatnego azylu, jakim jest całoroczny, energooszczędny dom w stylu nowoczesnej stodoły, na działce z własną linią brzegową Jezior...

  • sprzedam
    sprzedam

    Wiżajny

    • 70 000 zł cena
    • 9 244 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Kamionka gm.Wiżajny o powierzchni 9244 m² .Dojazd drogą gminną Możliwości uzyskania warunków zabudowy.

  • Mieszkanie Suwałki, 1 Maja
    Mieszkanie Suwałki, 1 Maja

    Suwałki

    • 306 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aran...

  • SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE
    SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE

    Suwałki

    • 325 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Piękne mieszkanie 2 pokojowe ( drugie piętro) ul. Lityńskiego 11 w Suwałkach. Pełna własność po generalnym remoncie. Nowe podłogi, zabudowy, szafy, okna, parapety, grzejniki, nowa...