• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Otanów
  • Przewłoki
  • Udrzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pstrowice

(1)
  • Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi
    Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi

    Pstrowice

    • 200 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ładne miejsce spokojne nadaje się na siedlisko 150m do wsi Pstrowice gm.Pyrzyce 2 jeziora Tel. [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora
    1 / 7
    Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży działka rolna z domkiem 0,95 ha nr. ew. działki 23 na której części dopuszczona jest zabudowa zagrodowa ok. 1400 m2. Nie trzeba być rolnikiem aby zakupić taką działkę....

  • Sprzedaż

    Pyrzyce

    • 120 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę, 0,9a nieuzbrojoną, w Pyrzycach. Okolica domków jednorodzinnych, bliskość żłobka, niedaleko szkoły podstawowej. Miejsce oddalone 10 minut od centrum m...

  • Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu
    1 / 10
    Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuje sprzedaż dużej działki w miejscowości Skrzynka, położonej w pięknej okolicy blisko natury, otoczonej wieloma jeziorami z widokiem nieopodal lasu. Działka jest działk...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA PYRZYCE GM. PYRZYCE POW.3001M2.

    Pyrzyce

    • 147 500 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 3001 m2( rejon ul. A. Mickiewicza). Rodzaj użytku R I...

  • DZIAŁKA 862 M2 PYRZYCE UL. WARSZAWSKA.

    Pyrzyce » ul. Warszawska

    • 75 000 zł cena
    • 862 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, ul. Warszawska, o powierzchni 862 m2.RIIIa.Dla działki brak pl...

  • Sprzedam Bliźniak
    1 / 8
    Sprzedam Bliźniak

    Pyrzyce

    • 290 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie bliźniak z małym ogródkiem . Mieszkanie jest w stanie dobrym do zamieszkania. Na parterze znajduje się jeden pokój ,kuchnia oraz zejście do piwnicy . Na piętrz...

  • Dom ,Hala Warsztat samochodowy
    1 / 11
    Dom ,Hala Warsztat samochodowy

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 300m hala 500m warsztat samochodowy 140m 10 garaży po 15m działka ogrodzona częściowo utwardzona w razie pytań proszę dzwonić [tel] działka jest działką usługową .Jest...

  • Działka ROD ul. Lipowa za stadionem
    1 / 8
    Działka ROD ul. Lipowa za stadionem

    Pyrzyce

    • 18 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Na sprzedaż działka ROD nr 19 przy ul. Lipowej (za stadionem), świetna lokalizacja (druga od bramy wjazdowej, wygodny transport, a jednocześnie cicha i spokojna lokalizacja)...

  • Recepta na sukces - lokal w sercu Pyrzyc
    1 / 16
    Recepta na sukces - lokal w sercu Pyrzyc

    Pyrzyce

    • 999 999 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy...

  • Dom 200mkw Pyrzyce
    1 / 16
    Dom 200mkw Pyrzyce

    Pyrzyce

    • 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy 200 mkw z dużym potencjałem,posiada dwa mieszkania 120 i 80 mkw.na dużej działce 1100mkw plus garaż murowany,altana i budynek gospodarczy 50...

  • mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce
    1 / 7
    mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce

    Pyrzyce

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia 80cio metrowe mieszkanie bezczynszowe w domu jednorodzinnym w Pyrzycach z niezależnym wejściem.dwa pokoje (jeden na piętrze) ,kuchnia,łazienka,przedpokój,plus piwnica....

  • śprzedaż
    śprzedaż

    Krasne

    • 70 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialkę rolną,o pwierzchni 1,57 h. KRASNE gmina LIPIANY,powiat PYRZYCE