Kazo / Mieszkania / Mieszkania Warszawa / Ursus / ul. Bohaterów Warszawy
mieszkanie na sprzedaż
16 maj 2026

Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 63 m²

Warszawa Ursus ul. Bohaterów Warszawy
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 7 godzin temu, Sobota, 16 maj 2026 17:30
885 000 zł 63 m2
885 000 zł 63 m2 14 048 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 14 048 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K37535092

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1. piętrze w monitorowanym 4‑piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze działającą wspólnotą i spokojnym sąsiedztwem.
Mieszkanie jest częściowo do odświeżenia/remontu co daje możliwość aranżacji według własnego gustu, przy zachowaniu świetnego, praktycznego układu.

UKŁAD I POWIERZCHNIEPrzestronny salon – ok. 20 m²
Sypialnia – 15 m² z dużą szafą z lustrem,
Pokój/gabinet – 9 m² Idealny na biuro lub pokój dziecka
Oddzielna kuchnia z oknem – 9 m²
Łazienka z wanną
Oddzielne WC
Hol z pojemną szafą
Piwnica – ok. 4,5 m²

Ekspozycja wschodnia – mieszkanie jest jasne rano, a popołudniami przyjemnie chłodne.

STAN TECHNICZNYpo wymianie instalacji elektrycznych i wodno‑kanalizacyjnych,
ogrzewanie gazowe dla całego bloku – bardzo niskie koszty,
czynsz 1000 zł (obecnie przy 3 osobach, liczony od lokalu, nie od liczby mieszkańców),
pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń.

Jedna z najbardziej cenionych części Ursusa – zielona, spokojna, z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut.
W pobliżu:
liczne sklepy: Biedronka, Lidl, Żabka, lokalne punkty usługowe,
szkoły, przedszkola, place zabaw,
tereny rekreacyjne i parki,
przychodnie, apteki, punkty sportowe.
Komunikacja:
szybki dojazd do centrum dzięki SKM i KM - 5 minut spacerem do PKP
liczne linie autobusowe,
wygodny wyjazd na Aleje Jerozolimskie i S8.

Brak garażu – dostępne ogólnodostępne miejsca parkingowe pod blokiem.