• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grodziec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Żychlinem

(104)
  • SPRZEDAM DZIEŁKĘ BUDOWLANĄ
    SPRZEDAM DZIEŁKĘ BUDOWLANĄ

    Komadzyn

    • 90 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości KOMADZYN. ZAPRASZAM do kontaktu

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE

    Kutno

    • 1 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie 47m2 dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka umeblowane balkon,piwnica 3 piętro. Kutno ul. Krasińskiego. Umowa notarialna , minimum na rok lub sprzedam. 1100 zł.+czynsz...

  • Sprzedam dom

    Kutno

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Kutnie-Osiedle Łąkoszyn ul. Łubinowa. Dom jednopiętrowy posiada 5 pokoi, kuchnię lazienkę, balkon -polożony na malej działce o pow. 200 m kw. Okolica cicha, spok...

  • Sprzedam

    Kutno

    • 366 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie umeblowane z dużym balkonem meble robione na zamówienie sufity podwieszane folia t...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Małachowice

    • 85 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Małachowicach gmina Ozorków wszystkie media w ulicy wielkość działek po 1000m2 tel.[tel]

  • Działka na sprzedaż

    Ludwików

    • 150 000 zł cena
    • 2 535 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka duża w gminie Gąbin posiada drogę dojazdową. W pobliżu jezioro w Zaździerzu , basen kryty. Miejscowość pełna ciszy i spokoju. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

  • Dom Wolnostojący Działka Siedlisko Ogród Budynki Gospodarcze Na D...

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy w całości podpiwniczony o pow. użytkowej ok. 160 m2 (całkowitej ok. 240 m2) składający się z 6 pokoi, dwóch kuchni, łazienki, korytarza, przed...

  • Działka pod zabudowę nad jeziorem Lucieńskim
    1 / 5
    Działka pod zabudowę nad jeziorem Lucieńskim

    Miałkówek

    • 320 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na tej malowniczej działce o powierzchni 3216 m2, otoczonej urokami Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, czeka możliwość stworzenia swojego letniskowego azylu. Grunt obj...

  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m Prawie 0,5 ha + Z...

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77...

  • Działka budowlana w Starej Korzeniówce, Stara Korzeniówka.
    Działka budowlana w Starej Korzeniówce, Stara Korzeniówka.

    Stara Korzeniówka

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana w Starej Korzeniówce. Województwo mazowieckie powiat płocki, gmina Gąbin. Do najbliższego jeziora 11 minut samochodem , 15 km od Płocka, 100-115 od W...

  • Działka
    1 / 9
    Działka

    Gorzewo

    • 740 760 zł cena
    • 6 173 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Posiadam na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 6173 m/2 w malowniczo położonej miejscowości Gorzewo w województwie mazowieckim. Działka jest uzbrojona w media. W poło...

  • Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z

    Daszyna

    • 150 360 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kopalnie piasku Mąkolice
    1 / 4
    Sprzedam kopalnie piasku Mąkolice

    Mąkolice

    • 550 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piaskownie wraz z ważną koncesją na wydobycie. Bardzo atrakcyjne, tranzytowe położenie - Mąkolice w gminie Wola Krzysztoporska - powiat Piotrków Trybunalski, blisko autos...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronisławów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Piękna działka nad j. Białym - 300 m!
    1 / 11
    Piękna działka nad j. Białym - 300 m!

    Białe

    • 150 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tel. [tel], [tel]. Do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 1402 m/2. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę całoroczną i rekre...

  • Działka nad jeziorem
    Działka nad jeziorem

    Gorzewo

    • 740 760 zł cena
    • 6 173 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Posiadam na sprzedaż dużą działkę rolną w malowniczo położonej miejscowości Gorzewo w województwie mazowieckim. Działka jest uzbrojona w media. W pobliżu znajdują się dwa je...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz
    1 / 6
    Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz

    Kwilno

    • 75 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwie położone działki pod lasem, przeznaczone w planie przestrzennego zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną w Kwilnie, gmina Zgierz. Powierzchnia oferowanej...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Kotowice

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 756m2 - wieś Kotowice gm. Zgierz -prąd w drodze -woda w drodze wymiary: 19m (szerokość) x 40m(głębokość) Dojazd drogą asfaltową. Na końcu działki w prawym nar...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Gieczno

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)
    1 / 16
    Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77m...

  • Dom Wolnostojący Działka Siedlisko Ogród Budynki Gospodarcze
    1 / 16
    Dom Wolnostojący Działka Siedlisko Ogród Budynki Gospodarcze

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Budy Lucieńskie

    Budy Lucieńskie

    • 410 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jeśli potrzebujesz ciszy i spokoju, a zarazem kąpieli w pięknym jeziorze - ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie... Mamy do zaoferowania piękną dzi...

  • Pięknie położone działki z możliwością zabudowy!
    1 / 9
    Pięknie położone działki z możliwością zabudowy!

    Gorzewo

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki z warunkami zabudowy o powierzchni 1200 m², położone w spokojnej miejscowości Gorzewo, zaledwie 6 km od Gostynina. To doskonała propoz...

  • Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów
    Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów

    Jasionna

    • 249 990 zł cena
    • 10 002 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ziemia rolna o powierzchni 1 ha i wymiarach 170m x 59m dłuższym bokiem przylegający do drogi asfaltowej. Obecnie grunt użytkowany pod uprawę zbóż. Dla nieruchomości z...

  • Działka siedliskowa WZ 4664 m2 stodoła Mąkolice piotrkowski
    1 / 9
    Działka siedliskowa WZ 4664 m2 stodoła Mąkolice piotrkowski

    Mąkolice

    • 159 000 zł cena
    • 4 664 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowlano-rolnej o łącznej powierzchni 4664 m 2 znajdującej się w Mąkolicach 85 gm. Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski. Nieruchomość...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Kępina

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500
    1 / 6
    Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500

    Nagodów

    • 224 700 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną -(nieruchomość) o powierzchni 2996 m2. Działka zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej w odległość około 1,5 km od centrum Gostynina . Droga gmi...

  • Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 2
    Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu

    Kwilno

    • 118 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położona działka 1040 m, pod lasem, z pozwoleniem na budowę domu parterowego o pow. użytkowej 111,6 m; zabudowy 171,5 m; [url] w Kwilnie - gmina Zgierz. W c...

  • sprzedam do z dzialka
    1 / 2
    sprzedam do z dzialka

    Budy Kozickie

    • 450 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    mam do sprzedania dom stan surowy zamkniety 190m2 i dzialke 3300m2 czesciowo ogrodzona .Nadzialce znajduja sie drzewa i krzewy owocowe ,podlaczony jest prad 380/220v oraz podlaczo...

  • Urokliwa działka z możliwością zabudowy w otoczeniu lasów
    1 / 10
    Urokliwa działka z możliwością zabudowy w otoczeniu lasów

    Choinek

    • 89 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1710 m², położoną w malowniczej miejscowości Choinek, w gminie Gostynin. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, leśnej ok...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 2
    Działka na sprzedaż

    Helenów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rekreacyjną we wsi Helenów gmina Głowno powiat zgierski z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną o pow. 1000 m2. (ks. wieczysta) Działka jes...

  • Modernistyczny dom nad jeziorem z funkcją pensjonatu
    1 / 16
    Modernistyczny dom nad jeziorem z funkcją pensjonatu

    Gorzewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 5 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio, nowoczesny dom z funkcją pensjonatu nad jeziorem Białym, w miejscowości Gorzewo k. Gostynina. Obiekt w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania oraz prowadze...

  • Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu lasów i jezior
    1 / 11
    Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu lasów i jezior

    Miałkówek

    • 79 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Miałkówek, zaledwie około 8 km od Gostynina. Nieruchomość o powierzchni 1500 m² stanowi doskonałą propo...