• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Żychlin +20 km
  • Grodziec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Żychlinem

(104)
  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 140 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | NOWA CENA!! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,46m 2 przy ulicy krośniewickiej w Kutnie. Mieszkanie znajduję się w wolno stojącym budynku na parter...

  • Lokal Kutno

    Kutno

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 1 063 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży częściowo zabudowanej działki o powierzchni 4086m 2 zlokalizowanej przy ulicy Jagiellońskiej w Kutnie. Na terenie obiektu znajdują się budynki...

  • Dom Kutno

    Kutno

    • 350 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w miejscowości Kutno. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 110m 2 . Położona jest na działce o powierzchni 376m 2 . Skład...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 3 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Posiadamy w ofercie wynajem działki o pow. 1500 mkw z bezpośrednim wjazdem z ul. Mickiewicza w Kutnie. Działka może mieć przeznaczenie handlowo- usługowe, teren ogrodzony . M...

  • DOM KAMIENICA Z DUŻYM GARAŻEM GĄBIN RYNEK
    1 / 8
    DOM KAMIENICA Z DUŻYM GARAŻEM GĄBIN RYNEK

    Gąbin

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w rynku - centrum Gąbina - 2 piętra z możliwością wydzielenia dwóch osobnych mieszkań każde o powierzchni 70 m. Dodatkowo dla mieszkania na 1 piętrze można odzyskać na st...

  • Dom Szewce Nadolne

    Szewce Nadolne

    • 830 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Duży dom na wsi Posiadamy w ofercie dom po kapitalnym remoncie o pow. 140 mkw położony na działce o pow. 4700 mkw w m. Szewce Nadolne. W zabudowie działki jeszcze budynek g...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Kutno » ul. Chopina

    • 2 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal usługowo magazynowy 150 mkw. przy ul. Chopina w Kutnie. Parter z wejściem z ulicy. Parking bezpośrednio przed lokalem. Drugie wejście do lokalu od zaplecza magazynowe...

  • Działka pod zabudowę w okolicy Szczawina
    1 / 4
    Działka pod zabudowę w okolicy Szczawina

    Szczawin Kościelny

    • 48 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1500 m2 położona na malowniczym Pojezierzu Gostynińskim w gminie Szczawin Kościelny. Działka równe, płaskie, przy ścianie lasu, o bardzo dobrych wymiarach...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka Pacyna

    Pacyna

    • 228 800 zł cena
    • 35 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Grunty rolne w jednym kawałku !!! Do sprzedania grunty rolne w jednym kawałku o łącznej pow. 3,52 ha w dobrym położeniu, idealne do obrabiania . Ziemia kl. III a- V, zmelior...

  • Dom Bedlno

    Bedlno

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | OKAZJA CENOWA Z 360 TYS. NA 250 TYS !!! Posiadamy w ofercie dom dla klientów, którzy doceniają ciszę i spokój, z dala od codziennego hałasu położony na terenie Gminy Bedl...

  • 1 / 3
    Działka Mnich-Ośrodek

    Mnich-Ośrodek

    • 123 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Oferta zawiera zbycie działki o pow. 3 tys. m kw i przeznaczeniu rolno-budowlanym w m. Mnich-Ośrodek przy trasie Oporów - Kutno, z bezpośrednim zjazdem z drogi. W bliskiej o...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 382 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie do częściowego remontu Posiadamy w ofercie mieszkanie trzypokojowe (75 mkw)na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym w okolicach parku Wiosny Ludów w Kutnie. D...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 236 m2 powierzchnia
    • 971 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy deweloperów, dobra lokalizacja. Posiadamy w ofercie działkę pod zabudowę wielorodzinną z zagospodarowaniem terenu o pow. 1236 mkw w okolicach Osiedla &qu...

  • Działka rekreacyjna ROD

    Kutno

    • 62 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie ROD (prawa do dzierżawy wieczystej) zlokalizowaną 6km od Kutna. Działka o powierzchni 360m2 z murowanym domkiem o powierzchni ok. 32m2 - dom...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Kutno

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowej na ul.Tarnowskiego, 3 piętro, składające się z 2 pokoi + kuchnia+ lazienka,wc,przedpokój, piwnica. Czesciowo umeblowane. Gotowe do zamieszkania...

  • SPRZEDAM DOM w KUTNIE
    SPRZEDAM DOM w KUTNIE

    Kutno

    • 890 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony, z klimatyzacją, foto-woltaiką, garażem, piwnicą, uzdatniaczem wody, kominkiem i gazem z sieci miejskiej o powie...

  • Afrakcyjne działki w Gabinie koło Płocka sprzedam
    Afrakcyjne działki w Gabinie koło Płocka sprzedam

    Gąbin

    • 100 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane w Gąbinie na początku ul.Trakt Lipiński. W bezpośredni sąsiedztwie są działki zabudowane Na tyłach działek przepływa rzeczka

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 378 950 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Duże mieszkanie w dobrej lokalizacji Kutna. Posiadamy w ofercie czteropokojowe mieszkanie o pow. 68,9 m 2 na II piętrze w bloku przy ul. Kopernika w Kutnie....

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staszica w Kutnie. To idealna propozycja dla osób pos...

  • Dom Zleszyn

    Zleszyn

    • 185 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom do wykończenia w miejscowości Zleszyn, gm. Bedlno. Posiadamy w ofercie dom o pow. 62 m kw na działce o pow. 671 mkw Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz s...