• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Morzęcin Mały
  • Iskrzyczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Żychlinem

(104)
  • Dom Kutno
    Dom Kutno

    Kutno

    • 750 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia hotel dla pracowników znajdujący się przy ul. Łęczyckiej w Kutnie. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Blisko skrzyżowania ul. Łęczyckiej i starej trasy A2....

  • Kawalerka w cenie pokoju
    Kawalerka w cenie pokoju

    Kutno

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Posiadam do wynajęcia kawalerkę 26 m. kw. (pokój, kuchnia, łazienka) w centrum Kutna w najmie okazjonalnym. Niski czynsz 360 zł (wliczone centralne ogrzewanie). Dodatkowo śmieci (4...

  • Dom Gąbin

    Gąbin

    • 295 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Klimatyczny dom z cegły na fundamencie z kamienia Do generalnego remontu - dostosujesz go do własnego gustu i potrzeb Wymienione okna i dach. Własny zagajnik i duża...

  • Dom Łazin gm. Bielawy,
    1 / 15
    Dom Łazin gm. Bielawy,

    Łazin

    • 449 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA WSI NIEDALEKO AUTOSTRADY A1 Siedlisko położone na spokojnej wsi z łatwym dojazdem do autostrady A1 LOKALIZACJA Łazin, gmina Bielawy, powiat łowicki * Piątek - 6,2 km * Kut...

  • Dom Łazin ul.

    Łazin

    • 449 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 2 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA WSI NIEDALEKO AUTOSTRADY A1Siedlisko położone na spokojnej wsi z łatwym dojazdem do autostrady A1LOKALIZACJAŁazin, gmina Bielawy, powiat łowicki* Piątek - 6,2 km* Kutno - 25...

  • Działka-Rolnobudowlana
    1 / 7
    Działka-Rolnobudowlana

    Kaleń

    • 70 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta osoby prywatnej. Dzialka 2300m2. Wspaniale miejsce na zamieszkanie . Sasiedstwo domkow jednorodzinnych. Dzialka znajduje sie w miejscowosci Kaleń gm. Szczawin Koscielny Pow...

  • Działka Osmólsk Górny ul.

    Osmólsk Górny

    • 1 059 000 zł cena
    • 15 162 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w Osmólsku Górnym, powiecie gostynińskim, mieście Sanniki. Miejscowość - Osmólsk Górny znajduje się w promieniu 100 km od Warsza...

  • 1 / 4
    Dom 115 m2, Strzelce, działka 11a

    Strzelce

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Strzelce - dom o powierzchni 115 m2, położony na działce 11 a, z możliwością adaptacji piętra - dodatkowe 115 m2.Budynek:115 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2001wymurowany...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wynajem mieszkania W ścisłym centrum Kutna dwupokojowe mieszkanie na I piętrze do wynajmu od zaraz. Cena najmu 1600 zł do negocjacji + opłaty. 2 tys. zł kaucja zwrotna. Za...

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 328 000 zł cena
    • 1 312 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 300 mkw....

  • Działka Kaleń ul.

    Kaleń

    • 2 319 500 zł cena
    • 9 278 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 9278 mkw. p...

  • Działka Kaleń ul.

    Kaleń

    • 336 000 zł cena
    • 1 344 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 344 mkw....

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 331 500 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 331 750 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 327 mkw....

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 500 mkw....

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 336 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kaleń ul.

    Kaleń

    • 331 750 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 331 750 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Kutno

    Kutno

    • 121 275 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do...

  • Dom Kutno

    Kutno

    • 440 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Posiadamy w ofercie dom piętrowy w Kutnie przy ul. 29 listopada o pow. 123 mkw. Dom do kapitalnego remontu, woda, kanalizacja, prąd. Działka w kształcie prostokątu, płaska z...