• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Poniatowice
  • Mroczeń
  • Iskrzyczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Żychlinem

(104)
  • Działka budowlana Kaleń gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Kaleń gm. Żabia Wola

    Kaleń

    • 349 999 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna , sucha działka budowlana o pow. 1400 m2, położona w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola . Działka o wymiarach 49x29,2 m, dłuższym bokiem przylega do drogi wewnętrznej....

  • Działka Siemienice

    Siemienice

    • 130 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 38 ust. 1 i 2, w związku z art. 35 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościa...

  • Mieszkanie Kutno, Andrzeja Wajdy
    Mieszkanie Kutno, Andrzeja Wajdy

    Kutno

    • 2 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Wajdy. Lokal został urządzony z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów...

  • Dom Kutno, Łubinowa
    Dom Kutno, Łubinowa

    Kutno

    • 650 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 160 m, położony na działce 280 m przy ul. Łubinowej w spokojnej i kameralnej okolicy. Dom jest jasny i dobrze doświetlony, a jego układ z...

  • Dom Kutno, Asnyka
    Dom Kutno, Asnyka

    Kutno

    • 605 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy dom na sprzedaż położony w cichej i spokojnej okolicy, przy bocznej drodze, z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji zapewniającej szybki do...

  • Działka budowlane MPZP niedaleko plaży Ełk Sędki

    Sędki

    • 124 300 zł cena
    • 1 130 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki budowlane położoną ok. 960m od plaży gminnej nad jeziorem Selmęt Wielki.Nieruchomość położona na skraju wsi Sędki, wśród zie...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐
    1 / 5
    ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2025 m² – cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - KALEŃ Lokalizacja: Działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim...

  • Dom Plecka Dąbrowa ul.

    Plecka Dąbrowa

    • 5 821 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Mamy przyjemność zaprosić Państwa do magicznego dworku z XIX wieku, pełnego historycznego uroku. Nieruchomość ta, oryginalnie wybudowana w 1898 roku, zyskała nowe życie po generaln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Kutno

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam (bez pośredników) niezadłużone, własnościowe rozkładowe mieszkanie 48,2m2 z balkonem na osiedlu Batorego-Łokietka spółdzielnia Pionier w bloku na drugim piętrze. 3- pokoje...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.

    Kutno

    • 460 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i funkcjonalne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,7 m2 + piwnica, które jest zlokalizowane przy ul. Tarnowskiego 5 w Kutn...

  • Sprzedam działki rolne
    1 / 6
    Sprzedam działki rolne

    Holendry Dobrowskie

    • 27 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam trzy działki rolne o łącznej powierzchni 0,37 ha w miejscowości Holendry gmina Szczawin Kościelny .Działki te są obszarem chronionym Natura 2000. Na obecną chwilę jest wo...

  • Sprzedam las stuletni Rakowiec
    1 / 2
    Sprzedam las stuletni Rakowiec

    Rakowiec

    • 15 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu do sprzedaży piękny 100 letni las Las składa się z działki: 332 Położony w miejscowości Rakowiec. Las składa się głównie z drzewa dębowego oraz sosnowego. Ta at...

  • Sprzedam mieszkanie 59 m KW. w Kutnie
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 59 m KW. w Kutnie

    Kutno

    • 400 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w Kutnie na osiedlu Batorego. Miszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki wraz z WC. Do mieszkania pr...

  • Piękny las w miejscowości Rakowiec
    1 / 6
    Piękny las w miejscowości Rakowiec

    Rakowiec

    • 149 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu do sprzedaży piękny 100 letni las o łącznej powierzchni ok. 1,50 ha. Las składa się z następujących działek: 332, 333, 408/2, 409, 473. Położony w miejscowości R...

  • DOM PO REMONCIE NA ŁADNEJ ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE W KUTNIE
    1 / 16
    DOM PO REMONCIE NA ŁADNEJ ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE W KUTNIE

    Kutno

    • 1 090 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 5 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony na ładnej ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Brama otwierana automatycznie,. Na działce znajdują się liczne nasadzenia: krzewy iglaste, drzewka i krzewy owocowe, k...

  • Sprzedam działki
    1 / 6
    Sprzedam działki

    Holendry Dobrowskie

    • 80 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki rolne o powierzchni 0.37h. położone w miejscowości Holendry gm .Szczawin Kościelny z warunkami zabudowy

  • Przytulne dwupokojowe do wynajęcia
    1 / 2
    Przytulne dwupokojowe do wynajęcia

    Kutno

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Zamieszkaj komfortowo i bez kompromisów – w miejscu, które daje wygodę, bezpieczeństwo i prestiż. Oferuję do wynajęcia w pełni wykończ...

  • Dom Dobrzelin gm. Żychlin
    1 / 11
    Dom Dobrzelin gm. Żychlin

    Dobrzelin

    • 255 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży dom na działce o powierzchni 4800 m położonej w miejscowości Dobrzelin k. Żychlina. Nieruchomość składa się z dwóch części: - 3800 m - pola uprawne - 100...

  • Dom Wola Trębska gm. Szczawin Kościelny
    1 / 15
    Dom Wola Trębska gm. Szczawin Kościelny

    Wola Trębska

    • 240 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 1 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym w bryle domu w malowniczej miejscowości Helenów Trębski koło Trębek. Działka o pow. 3600 m2 częściowo ogrodzona. Budynek o pow...

  • Lokal użytkowy Kutno, Objazdowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kutno, Objazdowa

    Kutno

    • 3 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu magazynu przy ul. Objazdowej w Kutnie. Obiekt położony w centralnym punkcie komunikacyjnym na skrzyżowaniu ul. Łęczyckiej z trasą 92 kierunek Warszawa. Wjazd...