• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stare Czarnowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Żychlinem

(19)
  • Mieszkanie Kutno, Andrzeja Wajdy
    Mieszkanie Kutno, Andrzeja Wajdy

    Kutno

    • 2 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Wajdy. Lokal został urządzony z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Kutno

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam (bez pośredników) niezadłużone, własnościowe rozkładowe mieszkanie 48,2m2 z balkonem na osiedlu Batorego-Łokietka spółdzielnia Pionier w bloku na drugim piętrze. 3- pokoje...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.

    Kutno

    • 460 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i funkcjonalne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,7 m2 + piwnica, które jest zlokalizowane przy ul. Tarnowskiego 5 w Kutn...

  • Sprzedam mieszkanie 59 m KW. w Kutnie
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 59 m KW. w Kutnie

    Kutno

    • 400 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w Kutnie na osiedlu Batorego. Miszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki wraz z WC. Do mieszkania pr...

  • Przytulne dwupokojowe do wynajęcia
    1 / 2
    Przytulne dwupokojowe do wynajęcia

    Kutno

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Zamieszkaj komfortowo i bez kompromisów – w miejscu, które daje wygodę, bezpieczeństwo i prestiż. Oferuję do wynajęcia w pełni wykończ...

  • Kawalerka w cenie pokoju
    Kawalerka w cenie pokoju

    Kutno

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Posiadam do wynajęcia kawalerkę 26 m. kw. (pokój, kuchnia, łazienka) w centrum Kutna w najmie okazjonalnym. Niski czynsz 360 zł (wliczone centralne ogrzewanie). Dodatkowo śmieci (4...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wynajem mieszkania W ścisłym centrum Kutna dwupokojowe mieszkanie na I piętrze do wynajmu od zaraz. Cena najmu 1600 zł do negocjacji + opłaty. 2 tys. zł kaucja zwrotna. Za...

  • Mieszkanie Kutno Łąkoszyn

    Kutno

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Parterowe mieszkanie na Osiedlu Łąkoszyn w Kutnie Oferujemy do wynajmu od zaraz super urządzone i odświeżone mieszkanie o pow.48 m 2 na Os. Łąkoszyn w dobrej lokalizacji....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie

    Kutno

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe na parterze w bloku na osiedlu Łąkoszyn o powierzchni 63,9m2. Mieszkanie posiada duży balkon, kilka lat temu przeszło generalny remont z wymianą ws...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 370 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,9m 2 . Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku wybudowanym metodą tradycyjną w 1980 roku. Budynek znajduje...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kutno

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kutno

    • 272 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Partners
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 140 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | NOWA CENA!! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,46m 2 przy ulicy krośniewickiej w Kutnie. Mieszkanie znajduję się w wolno stojącym budynku na parter...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 382 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie do częściowego remontu Posiadamy w ofercie mieszkanie trzypokojowe (75 mkw)na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym w okolicach parku Wiosny Ludów w Kutnie. D...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Kutno

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowej na ul.Tarnowskiego, 3 piętro, składające się z 2 pokoi + kuchnia+ lazienka,wc,przedpokój, piwnica. Czesciowo umeblowane. Gotowe do zamieszkania...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 378 950 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Duże mieszkanie w dobrej lokalizacji Kutna. Posiadamy w ofercie czteropokojowe mieszkanie o pow. 68,9 m 2 na II piętrze w bloku przy ul. Kopernika w Kutnie....

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staszica w Kutnie. To idealna propozycja dla osób pos...

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE

    Kutno

    • 1 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie 47m2 dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka umeblowane balkon,piwnica 3 piętro. Kutno ul. Krasińskiego. Umowa notarialna , minimum na rok lub sprzedam. 1100 zł.+czynsz...

  • Sprzedam

    Kutno

    • 366 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie umeblowane z dużym balkonem meble robione na zamówienie sufity podwieszane folia t...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pawilon+mieszkanie
    1 / 7
    Pawilon+mieszkanie

    Płock

    • 549 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży pawilon handlowo-usługowo-mieszkalny, położony na osiedlu Podolszyce Północ. Pawilon 45 m.kw. pierwsze piętro, oddzielna KW. Mieszkanie 54 m.kw. drugie piętr...

  • Sprzedam

    Płock

    • 245 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Wielkiej płycie na drugim piętrze.bardzo dobra lokalizacja blisko sklep Lewiatan, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, targowisko.do mieszkania przynależy...

  • Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią

    Płock

    • 450 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią oddzielnym niekrępującym wejściem w domku jednorodzinnych w pobliżu Centrum miasta Jagielonki Szkoły Mundurowych PUL I Medycz...

  • 1 / 2
    Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią

    Płock

    • 450 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Na sprzedaż tanio kawalerka w Płocku !!!

    Płock

    • 125 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI !!!Na sprzedaż kawalerka w Płocku na ulicy Słowackiego o powierzchni 18 m2.Cena: 125 000 zł.Rozkład: - Duży pokój - Kuchnia- Łazienka Świetna...

  • OKAZJA⭐Mieszkanie 54m⭐Przytulne⭐Tylko 5578zł za m2

    Płock » ul. Słodowa

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Piękne i przytulne o powierzchni 53,6m2, położone w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o zapewnien...

  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z

    Daszyna

    • 150 360 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Wyszogrodzka

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 224 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Płock Tysiąclecia

    Płock » Tysiąclecia

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Wyjątkowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku na os. Wielka Płyta. Lokal 3 lat...

  • Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock » Skarpa

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej sypialni. Idealne dla singla, pary lub na wynajem. Powierzchnia 26m2 Parter w niskim bloku Przyna...

  • Mieszkanie Płock Skarpa
    1 / 6
    Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock

    • 200 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ✨ Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo myślisz o inwestycji pod wynajem? Sprawdź tę kawalerkę w Płocku - ul. Słowackiego 10 ???? ???? 20,1 m² po generalnym remoncie → wch...

  • KOMFORTOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI
    1 / 10
    KOMFORTOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI

    Płock

    • 440 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    INVEST Nieruchomości poleca na sprzedaż: KOMFORTOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie stanowiące odrębną nieruchomoś...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Płock

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie po remoncie, osiedle Dobrzyńska, na parterze. Lokalizacja bardzo dobra blisko szkoła, przedszkole, sklepy. Mieszkanie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Kaucja...

  • Mieszkanie Płock Dworcowa

    Płock » Dworcowa

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż nietuzinkowe, przytulne 51m2 W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje (salon z dużym balkonem), klimatyczna słoneczna kuchnia, łazienka oraz korytarz. Prz...

  • Atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż – Płock, ul. Rembie...

    Płock

    • 395 240 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na parterze czteropiętrowego bloku w jednej z najbardziej cenio...

  • Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego
    1 / 16
    Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego

    Płock

    • 382 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż! 3- pokojowe mieszkanie 48,2 m² – parter – Płock, ul. Rembielińskiego Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencja...

  • sprzedam 48m2,3pokojowe mieszkanie
    sprzedam 48m2,3pokojowe mieszkanie

    Płock

    • 440 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Posiadam do sprzedaży 48m2,3 pokojowe mieszkanie z loggia balkonem Pełne wyposażenie.Cena do uzgodnienia po obejrzeniu

  • Do wynajęcia pokój dla 2 os
    Do wynajęcia pokój dla 2 os

    Płock

    • 2 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia od zaraz pokój dla 2 os(preferowane kobiety) na os Międzytorze w Płocku.Dostęp do kuchni,toaleta,łazienka+pralka+suszarka.Blisko do dw.PKP i autobusowego oraz przystan...

  • Do wynajęcia 2 małe pokoje na Dobrzyńskiej,12 letni blok
    Do wynajęcia 2 małe pokoje na Dobrzyńskiej,12 letni blok

    Płock

    • 1 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia nieduże 2 pokoje na Dobrzyńskiej, umeblowane ,wymalowane sciany ,z długim balkonem.Jest sprzet AGD. Jest ogród i ławeczka do odpoczynku.Cena do uzgodnienia.

  • Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮
    1 / 10
    Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮

    Płock

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮ul. Północna Na sprzedaż – przestronne, 4-pokojowe mieszkanie (72 m²) w cichej części Płocka, ul. Północna 30A, os. Kochanows...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, balkon WYPOSAŻONA
    1 / 8
    Kawalerka po generalnym remoncie, balkon WYPOSAŻONA

    Płock

    • 185 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka o powierzchni 20 m², położona na 4. piętrze zadbanego bloku przy ul. Miodowej 23 w Płocku. Idealna propozycja dla singla, inwestora lub jako lokal pod wynajem....

  • Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez
    1 / 14
    Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez

    Płock

    • 359 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zamieszkania „od zaraz”, bez dodatkowych nakładów finans. (remont, umeblowanie, wyposażenie AGD). Mieszkanie jest umeblowan...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska
    1 / 5
    Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock

    • 429 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - wi...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska
    1 / 10
    Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock

    • 365 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ???? Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w Płocku! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym układem pomieszczeń i balkonem? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Mieszkanie
    1 / 11
    Mieszkanie

    Płock

    • 309 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż lub zamienię na miejsze cena do negocjacji