• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • LOKAL GASTRONOMICZNY DO WYNAJĘCIA W CENTRUM ŁODZI
    LOKAL GASTRONOMICZNY DO WYNAJĘCIA W CENTRUM ŁODZI

    Łódź

    • 5 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia lokal gastronomiczny w centrum Łodzi z dostępem do ogródka. Lokalizacja: Wólczańska 51

  • Wynajmę dom Stryków k/Łodzi
    Wynajmę dom Stryków k/Łodzi

    Stryków

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom Stryków k/Łodzi

  • Sprzedam dom z działką Stryków
    Sprzedam dom z działką Stryków

    Stryków

    • 800 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działką Stryków koło Łodzi. Dom wysoki parter, działka 1600 m kw.; na działce jest również budynek gospodarczy 50 m kw.

  • Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę
    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

    Stryków

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

  • Wynajmę , sprzedam teren inwestycyjny Stryków
    Wynajmę , sprzedam teren inwestycyjny Stryków

    Stryków

    • 100 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynajmę , sprzedam teren inwestycyjny Stryków

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Łódź

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę w lesie w Księżych Mlynach nie daleko Poddebic powierzchnia 400m2 ale wydaje sie wieksza to nie jest ROD Działka w lesie nie daleko kurort Jezior...

  • Lokal na sklep internetowy, biuro bądź usługi WIDZEW WSCHÓD
    Lokal na sklep internetowy, biuro bądź usługi WIDZEW WSCHÓD

    Łódź

    • 2 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal na działalność usługową, sklep internetowy lub biuro. Lokal posiada wszystkie media. Więcej informacji telefonicznie.

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Łodzi na ul. Limanowskiego. Dwupokojowe, balkon, po wymianie paneli. Balkon. Cena wynajmu do negocjacji.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda nieruchomość w Łagiewnikach Nowych
    Syndyk sprzeda nieruchomość w Łagiewnikach Nowych

    Łagiewniki Nowe

    • 25 550 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym LD1M/GUp-s/682/2024 sprzeda: Nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 135, położonej w Łagiewnikach Nowych, gmina Zg...

  • Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski
    Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski

    Kowalewice

    • 100 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki budowlane W ładnej okolicy droga Dojazdowa Asfaltowa blisko Łodzi

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Stare Krasnodęby

    • 180 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, do sprzedania działka budowlana w Krasnodębach Starych na osiedlu (ulicy) Jastrzębia. Działka 903m2, podłączone są prąd oraz woda. Cena 180zł/m2. W razie pytań prosz...

  • Dom na Kwatery - do 16 osób
    Dom na Kwatery - do 16 osób

    Łódź

    • 4 100 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Teofilów ok Rojna. Dom przestronny, usytuowany na niezależnej działce o powierzchni ok 400m2. Doskonała komunikacja z każdym punktem miasta,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grotniki

    • 1 800 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Łódź

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    sprzedam działkę budowlaną 5 km od Skierniewic cicha okolica blisko las droga dojazdowa odchodzi od drogi głównej, droga utwardzona ,media woda w drodze , prąd od sąsiedniej działk...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Traktorowa

    Łódź » Bałuty » ul. Traktorowa

    • 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Traktorowej 51. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 900 zł + 400 zł pozostałe opłaty z...

  • Lokal użytkowo handlowy

    Łódź

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowo handlowy 80 m2 Łódź Retkinia w dobrym stanie sprzedam.Lokal mieści się w parterowym pawilonie handlowo usługowym , blisko rynku Pod Topolami .

  • Bez pośredników

    Łódź

    • 218 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam! Mam na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Łódż- Bauty, przy ul Turoszowskiej .jest to kawalerka na parterze w 4 piętrowym bloku, składa się z pokoju , kuchni ,łazie...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. Włókniarzy

    Łódź » Polesie » al. Włókniarzy

    • 1 150 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo duża kawalerka w doskonałej lokalizacji w 4 piętrowym bloku przy al. Włókniarzy 198. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1150 zł + 300 zł...

  • Sprzedam kamienicę

    Łódź

    • 7 350 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Witam .Sprzedam kamienicę w centrum łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie "przystanku łódzkiego metra".100% własność tel [tel]