• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 7 168 zł cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 512 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Wydzielona...

  • Miejski azyl zwalniający upływ czasu
    1 / 15
    Miejski azyl zwalniający upływ czasu

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Łódź

    • 3 300 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at +48 [tel] Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12...

  • Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka
    1 / 6
    Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość: Fun...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-29 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej 21 – blisko Manufaktury i Parku Staromiejskiego Nieruchomość: Do wynajęcia przestronne, w pełni um...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,

    Sobień

    • 249 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy cudną zieloną działkę z domkiem letniskowym,  idealną pod budowę domu całorocznego, położoną w miejscowości Sobień, 10 minut od Aleksandrowa Łódzkiego (10 km), 30 minut o...

  • Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Morcinka 16 w Łodzi. Lokal po remoncie, z nową instalacją i wyposażeniem. Nier...

  • Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)
    1 / 11
    Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)

    Łódź

    • 290 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokali...

  • Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m² | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych...

  • 2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów

    Łódź

    • 1 630 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Rojnej 50D w Łodzi, w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją i pełną infrast...

  • Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46
    1 / 7
    Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46

    Łódź

    • 1 420 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne studio z antresolą, położone w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w ścisłym centrum Łodzi. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje
    1 / 6
    Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje

    Łódź

    • 1 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie przy ul. Berlińskiego 22 w Łodzi, 2-pokojowe, w pełni umeblowane, przyjazne dla zwierząt, w świetnej lokalizacji blisko park...

  • Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze
    Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka naprzeciwko Manufaktury przy ul. Drewnowskiej 33. Nieruchomość: Kamienica z zamykanym podwórzem w ścisłym centrum. Ogrzewanie elektryczne, 19,4...

  • Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję
    1 / 14
    Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję

    Łódź

    • 1 260 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na granicy Łodzi i Andrespola z ogromnym potencjałem — idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora szukającego domu pod wynajem, działalność usługową,...

  • Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 12,53 m² + antresola ok. 6 m², położona na parterze budynku przy ul. Legionów 80. Nieruchomość:...