• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
  • Międzyrzecze Dolne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 507 150 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • Lokal Łódź Górna ul. inż. Stefana Skrzywana

    Łódź » Górna » ul. Skrzywana

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 48 m2 powierzchni biurowej + udział w części wspólnej 16 m2 w zrewitalizowanym budynku z czerwonej cegły SKRZYWANA FACTORY . Biuro jest w pełni umeblowane i do...

  • Dom Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Dom Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. 900 m , zlokalizowana w dzielnicy Polesie (os. Lublinek). Obiekt aktualnie pełni funkcję usługowo-mieszkalną, co czyni go atrakcyjną pro...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 2 700 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2. Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. Stefana Jaracza

    Łódź » Śródmieście » ul. Jaracza

    • 3 240 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - biurowy o ogólnej pow. 150 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Stafana Jaracza . Lokal znajduje się w odrestaurowanej secesyjnej ka...

  • Dom Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź » Bałuty

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2 , idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologi...

  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Łódź Śródmieście ul. Stefana Jaracza

    Łódź » Śródmieście » ul. Jaracza

    • 10 500 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - biurowy o ogólnej pow. 488 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Stafana Jaracza. Lokal znajduje się w odrestaurowanej secesyjnej kami...

  • Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 24 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal usytuowany jest na I piętrze. O...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 102 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 5400 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. ks. Zdzisława Wujaka

    Łódź » Widzew » ul. Wujaka

    • 8 500 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowo-usługowy o pow. 195 m , usytuowany na piętrze w centrum handlowym przy ul. Wujaka 4. Lokal idealny na działalność medyczną, kos...

  • Lokal Łódź Widzew, Olechów ul. Olechowska

    Łódź » Widzew » ul. Olechowska

    • 6 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa z zapleczem socjalnym o łącznej pow. 180 m2 na Olechowie przy ul. Olechowskiej. Parter 90 m2: dwa niezależne pomieszczenia, toalety Piętro...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 68 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 3600 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • Lokal Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka Łódź Polesie, Zdrowie-Mania

    Łódź » Polesie

    • 14 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajęcia teren o pow. ok 8000 m2 na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wjazdem bezpośrednio od ulicy. Grunt ogrodzony, nieutwardzony, częściowo wy...

  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 434 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Legionów

    Łódź » Śródmieście » ul. Legionów

    • 779 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,20 m2 w centrum miasta przy ul. Legionów 61 blisko Manufaktury. Nowoczesne i wygodnie zaprojektowane mieszkanie w kameralnym bu...

  • 1 / 3
    Działka Łódź Widzew, Andrzejów ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 2 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia działka o pow. 1100 m2 na Widzewie (os. Andrzejów) w okolicach ulicy Rokicińskiej. Opłaty: - czynsz najmu: 2500 PLN netto / m-c - kaucja: 2500 PLN D...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 5 610 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 550 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Możliwość wyd...