• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Uniejowem

(34)
  • Dom na działce w Stefanowie gm. Przyłęk /zwoleński

    Stefanów

    • 780 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany wraz z zabudowaniami gospodarczymi o dużej powierzchni użytkowej (z potencjałem pod działalność gospodarczą) na dużej działce ponad 2 ha w Stefanowie gm...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

    Kalinowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² (0,1000 ha), zlokalizowana w urokliwej wsi Kalinowa, gmina Turek. Doskonała okazja dla osób szukających miejsca w pobliżu natury, a zaraze...

  • Duże siedlisko z budynkiem mieszkalnym - Skotniki
    1 / 16
    Duże siedlisko z budynkiem mieszkalnym - Skotniki

    Skotniki

    • 1 349 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną komfortowym budynkiem mieszkalnym piętrowym, podpiwniczonym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej 185,90 m2 oraz budynkami(st...

  • Dom na sprzedaż - Dąbie; do A2 3 km
    1 / 14
    Dom na sprzedaż - Dąbie; do A2 3 km

    Dąbie

    • 419 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu domu położonego w miejscowości Dąbie. Dom składa się z 2 poziomów: parter i piętro o łącznej powierzchni użytkowej 158.25 m2 + kotłowni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piekary

    • 650 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Spycimierz

    • 345 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 3
    Sprzedam siedlisko

    Skotniki

    • 580 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wraz z działką w miejscowości SKOTNIKI gm Ozorków, wskład którego wchodzą - Dom 3 kondygnacje (garaż pod domem, ogrzewany + budynki gospodarcze + stodoła, obora i ci...

  • Działki rolne o powierzchni 1,24 ha - Bądków Pierwszy
    1 / 16
    Działki rolne o powierzchni 1,24 ha - Bądków Pierwszy

    Bądków Pierwszy

    • 165 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży czterech nieruchomości rolnych, położonych w miejscowości Bądków Pierwszy, gm. Przykona w powiecie tureckim. Działki położone są w niewielkiej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę

    Podgórcze

    • 120 000 zł cena
    • 2 983 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Podgórcze gm. Poddębice położoną 6km od Poddębic, 16km od Uniejowa. Powierzchnia działki to 2983m2. Szerokość działki to około 34m a długość około 8...

  • Sprzedam dom Kawęczyn
    Sprzedam dom Kawęczyn

    Kawęczyn

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, kotłownia w Kawęczynie. Na posesji znajduje sie garaż blaszany, budynek gospodarczy z płyt betonowych. Dom ocieplony, okna plas...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzechta Drużbińska

    • 180 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Łąkę

    Młyny Piekarskie

    • 25 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę w miejscowości Młyny Piekarskie. Nr działek 105/1 i 148/1. Powierzchnia 1,02ha

  • Sprzedam

    Poddębice

    • 145 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę w Poddębicach.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92

    Grzegorzew

    • 320 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Idealna działka 18 arów - Piotrkówek

    Piotrkówek

    • 89 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!!Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek.Idealna pod mały domek na uboczu.Dodatkowym atutem jest niezwykle atrakcyjna cena!!!Działka:Dział...

  • 1 / 3
    Działka bud. położona w miejscowości Piotrkówek.

    Piotrkówek

    • 125 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek.Idealna pod mały domek na uboczu.Działka:Działka o powierzchni 31 arów. Wymiary to 18 metrów szerokości i...

  • Działka Janów ul.

    Janów

    • 359 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 2997m2, położonej w urokliwej miejscowości Janów, w gminie Zgierz.Ta niepowtarzalna działka, c...

  • Dom dla dużej rodziny Grzegorzew
    Dom dla dużej rodziny Grzegorzew

    Grzegorzew

    • 470 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowy Besk

    Nowy Besk

    • 420 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Idealna oferta dla klientów poszukujących domu do zamieszkania, ceniących uroki przyrody, poszukujących przestrzeni i spokoju. Nieruchomość położona w malowniczej wiejskie...

  • Sprzedam działkę z fundamentami i materiałem budowlanym! Po
    1 / 2
    Sprzedam działkę z fundamentami i materiałem budowlanym! Po

    Powiercie-Kolonia

    • 230 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość z rozpoczętą budową w miejscowości Powiercie-Kolonia gm. Koło. Działka o powierzchni 944 m2 z wylanymi fundamentami w 2021 r. zgodnie z projektem domu o pow...

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie
    1 / 5
    NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie

    Czołowo

    • 228 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na obrzeżach miasta Koła z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Czołowie gm. Koło o powierzchni 2932 m2. Wydana decyzja daje komfort rozpoczęcia szybkiej budowy...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !

    Leśnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki idealnej, aby wybudować swój dom marzeń w którym chcesz zrelaksować się z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie! Oferujemy na s...

  • Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie
    1 / 5
    Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie

    Powiercie

    • 154 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1188 m2, położonej w malowniczej miejscowości Powiercie, gm. Koło. Ta nieruchomość to idealna okazja dla osób poszu...

  • Siedlisko w Barłogach gm. Kurów 35 kw. do Lublina.

    Barłogi

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z domem z drewna po generalnym remoncie o pow. 58 m2 na dużej działce o pow. 6650 m2 w m. Barłogi w pięknej okolicy gm. Kurów pow. puławski 35 km od Lublina...

  • Nieruchomość niezabudowana - Dąbrówka

    Dąbrówka

    • 162 541 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WÓJT GMINY RZEZAWA OGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Rzezawa, położonej w miejscowości Dąbrówka gmina Rzeza...

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 12
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 325 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego domu położonego w spokojnej miejscowości Witowo gm. Osiek Mały. Dom wykończony do etapu surowego zamkniętego. Bu...

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 11
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 340 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka Janów ul.

    Janów

    • 239 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 6000 m², położoną w miejscowości Janów (gm. Bełchatów).Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę czte...

  • Sprzedam ziemię orną
    Sprzedam ziemię orną

    Dobrów

    • 29 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie sąsiadujące że sobą działki rolne 89 i 90 o łącznej powierzchni 0,55ha, położone w miejscowości Dobrze, gmina Kościelec. Idealne dla rolnika, osoby powiększającej gos...

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • Dom Wygorzele gm. Grabów, Wygorzele
    1 / 7
    Dom Wygorzele gm. Grabów, Wygorzele

    Wygorzele

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej wsi Wygorzele. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, która wymaga remontu, aby stać się wymarzoną...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Kutno
    1 / 9
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Kutno

    Nowa Wieś

    • 848 260 zł cena
    • 6 059 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentyjemy na sprzedaż 5 działek budowlanych w całości położonych w Nowej Wsi w bezpośrednim sąsiedztwie Kutna. Działki zostały odrolnione. W MPZP działki oznaczone symbolem: -...

  • Dom z pompą ciepła, PV i klimatyzacją
    1 / 12
    Dom z pompą ciepła, PV i klimatyzacją

    Grzegorzew

    • 649 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z 2017 roku. Dom wybudowany z cegły ceramicznej Porotherm. Dach pokryty dachówką z folią dachową, strop ocieplony wełną 40 cm, fundament izolo...

  • Działka inwestycyjna w Wielkopolsce
    1 / 4
    Działka inwestycyjna w Wielkopolsce

    Barłogi

    • 114 416 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna z MPZP, położona przy DK92, z przeznaczeniem pod produkcję, usługi i działalność uciążliwą. Doskonały dojazd i media w drodze. Powierzchnia 1 600 m2 Bezpośredn...

  • 3 pokoje z garażem i działką | Chodów
    1 / 13
    3 pokoje z garażem i działką | Chodów

    Aleksandrów

    • 224 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis właściwy Przestronne mieszkanie z garażem i własną działką – idealne dla rodziny szukającej spokoju. Jeśli marzysz o codziennym komforcie, zielonym otoczeniu i dobrym dojeździ...

  • PILNIE SPRZEDAM - Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gm...

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, g...

  • Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec
    1 / 9
    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, gmin...

  • Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe
    1 / 16
    Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe

    Chrząblice

    • 939 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Smolice

    Smolice

    • 7 320 000 zł cena
    • 29 280 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość gruntowa o pow. 2,92 ha położona w Smolicach (gm. Stryków) w bezpośrednim sąsiedztwie terenów produkcyjno-magazynowych SEGRO: CORNING, ARVATO, SONOCO, AZYMUT, KO...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Smolice

    Smolice

    • 2 565 000 zł cena
    • 17 099 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka gruntu o pow. 1,7 ha położona w miejscowości Smolice (gm. Stryków), tuż przy węźle autostrady A2 oraz drodze krajowej nr 14, około 20 km od centrum Łodzi....