• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Świeradowem-Zdrojem

(78)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 357 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 480 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 534 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wojciechów

    Wojciechów

    • 110 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu połowy domy wolnostojącego w miejscowości Wojciechów, powiat lwówecki, gmina Lubomierz. Nieruchomość o powierzchni 59,88 m2 składa się: z tr...

  • W centrum Gryfowa Śląskiego

    Gryfów Śląski

    • 470 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam dom w centrum Gryfowa Śląskiego. Powierzchnia użytkowa 100m, 3 pokoje, hol, kuchnia, łazienka, dodatkowo strych i pomieszczenie gospodarcze. Wejście z ulicy na malutkie po...

  • 1 / 4
    Widok na Stóg Izerski

    Pobiedna

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału. Przedmiotem oferty jest działka budowlana oraz duży dom (ok. 200 m) w Pobiednej. Nieruchomość leży ponad wsią, w otoczeniu luźnej zabudowy i łąk. Działka jest...

  • 1 / 3
    Wolnostojący Dom Do Remontu w Gryfowie Śląskim (Zielona 7)

    Gryfów Śląski

    • 324 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dwukondygnacyjny dom (rok budowy 1985, 105 m2 powierzchni mieszkalnej) z wielopoziomowym podpiwniczeniem (do 80 m2) na uzbrojonej działce (W,G,E) z ogrodem...

  • Działka Leśna

    Leśna

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze atrakcyjnie położona pow 25300m2 Aktualnie została podzielona na 18 działek budowlanych z przeznaczeniem pod zabudowę...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki ze stawem na wsi

    Leśna

    • 103 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż trzy bardzo ładne działki zagrodowo-budowlane z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, mieszkaniowo-usługowej bądź...

  • 1 / 3
    Działka budowlana mieszkalna/usługowa

    Biedrzychowice

    • 203 000 zł cena
    • 4 477 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu do sprzedaży płaską, południową działkę budowlaną o powierzchni 4477m² położoną w Biedrzychowicach. Prąd, kanalizacja oraz wodociąg w odle...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z widokiem na miasto

    Gryfów Śląski

    • 127 500 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy polecają Państwu na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną o kształcie prostokątną z widokiem na miasto Gryfów Śląski. Działka o powierzchni 1528 m² znajduje...

  • 1 / 4
    Działki budowlane z widokiem na panoramę miasta

    Gryfów Śląski

    • 116 000 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy polecają Państwu na sprzedaż dwie słoneczne, prostokątne działki budowlane z widokiem na miasto Gryfów Śląski. Obie działki o jednakowej powierzchni 1389 m...

  • Mieszkanie po remoncie z garażem!

    Gryfów Śląski

    • 266 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy przedstawiają Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w centrum miasta Gryfowa Śląskiego. Mieszkanie o powierzchni 63 m...

  • Lokal uzytkowy w centrum Piechowic

    Piechowice

    • 1 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta Piechowic koło Szklarskiej Poręby. Lokal położony na parterze z odrębnym wejściem o powierzchn...

  • 1/2 Domu 200 m2 + działka 1,5 ha

    Ubocze

    • 480 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania 1/2 domu plus działka 1,5ha w przepięknej, zielonej okolicy. Teren zintegrowany w całość (dom+sady+grunty). Możliwość wytyczenia kliku działek pod zabudowę jednorodzi...

  • Działki
    Działki

    Młyńsko

    • 90 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki w miejscowości młyńskio gmina gryfów śląski do sprzedania z warunkami zabudowy miejscowośc jest piękna blisko są kurorty ,sanatoria npswiradow Zdrój itp

  • sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ
    sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ

    Wolimierz

    • 100 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż o powierzchni 7150mkw(rolna zgłoszona do przekształcenia) w Wolimierzu. Kontakt [tel].

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom 80m²

    Rząsiny

    • 239 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 80m2. na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni łazienki. Do mieszkania przynależy działka rekreacyjna. Więce...

  • Działka Nawojów Łużycki

    Nawojów Łużycki

    • 250 000 zł cena
    • 17 501 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    AKTUALNIE PRZEKSZTAŁCONA NA DZIAŁKĘ ROLNĄ - MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO PRZEKSZTAŁCENIA NA DZIAŁKĘ PRZEMYSŁOWĄ kl gleby IV iV stary opis Pod samym lasem Działka usługowa w części 2U...

  • Dom Niwnice

    Niwnice

    • 350 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nieruchomości w zabudowie bliźniaczej położonej w miejscowości Niwnice. Dom o powierzchni 102 m2 składa się z : PARTER: - kuchnia - łazie...

  • 1 / 3
    Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

    Dąbrowica

    • 519 900 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media BARDZO BLISKO LUBLINADziałka:- 2 linia zabudowy- prostokąt- działka płaskaWymiary:- 29x86mMedia:- woda: t...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 1 100 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 395 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Działoszyn

    • 320 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 1 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Łomnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Opolno-Zdrój

    • 329 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jeżów Sudecki

    • 2 800 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.
    1 / 8
    Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.

    Pławna Górna

    • 230 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczon...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi

    Łomnica

    • 53 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypiec w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodząc...

  • Sprzedam dużą działkę rolną w okolicach Lwówka Śląskiego
    1 / 10
    Sprzedam dużą działkę rolną w okolicach Lwówka Śląskiego

    Niwnice

    • 2 100 000 zł cena
    • 437 400 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio cztery przylegające do siebie działki rolne w miejscowości Niwnice koło Lwówka Śląskiego, 40 km od Jeleniej Góry. Łatwy dojazd drogą gminną w pobliżu droga as...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi – bez c...

    Mysłakowice

    • 66 499 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypca w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzące...

  • komfortowy dom z pięknym ogrodem

    Milików

    • 790 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego w Milikowie, gmina Nowogrodziec. Dom jest usytuowany na działce o pow. 800 m2 i ma powierzchni 105,17 m2. Do tego dochodz...

  • Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a
    1 / 6
    Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a

    Łomnica

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243 m2...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!
    1 / 5
    Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!

    Janówek

    • 135 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do Janówka! Na sprzedaż pięknie usytuowane działki- ścisłe centrum miasteczka. Zalety: * dojazd drogą asfaltową * media (woda i prąd) w drodze * teren płaski o regu...

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • Dom Mysłakowice,
    1 / 3
    Dom Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 590 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, 3-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 94 m², położony na malowniczej działce w miejscowości Mysłakowice, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje się w spo...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pławna Dolna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w pięknej okolicy nowy dach elewacja okna wewnącz do małego remontu

  • Kawalerka 20.90 m Radostów średni
    1 / 11
    Kawalerka 20.90 m Radostów średni

    Radostów Średni

    • 70 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 20,90 m², usytuowana na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczej miejscowości - Radostów Średni, gmina Lubań. Jest to nieruchomość, która dzięki swoj...

  • Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów
    Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów

    Brunów

    • 75 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar znajdującą się w miejscowości Brunów w gminie Chocianów. Działka atrakcyjnie usytuowana, dobrze nasłonecznio...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem w Sieniawce.
    1 / 5
    Sprzedam działkę nad jeziorem w Sieniawce.

    Sieniawka

    • 96 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ul. Akwen, Sieniawka, Łagiewniki, dzierżoniowski, dolnośląskie Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną rekreacyjną, położoną w malowniczej okolicy nad jeziorem. Idealna lo...

  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • Dom Ocice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Dom Ocice gm. Bolesławiec,

    Ocice

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od Bolesław...

  • Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,
    1 / 6
    Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,

    Gierałtów

    • 399 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 100 m2 położoną w miejscowości Gierałtów z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka w w b...

  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...