• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Świeradowem-Zdrojem

(78)
  • Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze
    1 / 9
    Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze

    Kromnów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników! Na sprzedaż dom w Kromnowie położony na działce o wielkości 1900m2. Cały dom posada 4 kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wynosi 200m2. Pierwsza kondygnacja...

  • Bliźniak, 4 pokoje, salon.
    1 / 14
    Bliźniak, 4 pokoje, salon.

    Kamień

    • 798 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na dużej działce w spokojnym i cichym miejscu, kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń: Parter Salon połączony z kuchnią 34,67 m2Ła...

  • Stylowy apartament Szklarska Poręba!
    1 / 15
    Stylowy apartament Szklarska Poręba!

    Szklarska Poręba

    • 629 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu...

  • Działka inwestycyjna pod apartamenty Szklarska Poręba centru
    Działka inwestycyjna pod apartamenty Szklarska Poręba centru

    Szklarska Poręba

    • 1 445 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w samym sercu Szklarskiej Poręby. Oznaczenie w MPZP -UZ ( Tereny usług z zielenią towarzyszącą). . Działki 551/9 i 551/10 o łącznej powierzchni 1430m na ulicy Obr...

  • Dom Ubocze
    1 / 11
    Dom Ubocze

    Ubocze

    • 219 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje tere...

  • Dom Kamień gm. Długołęka
    1 / 15
    Dom Kamień gm. Długołęka

    Kamień

    • 26 000 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy pałac na sprzedaż 25 ha, prywatny park | okolice Wrocławia, Dolny Śląsk Na sprzedaż zabytkowy pałac z XIX wieku, położony w okolicach Wrocławia, na terenie o powierzchni...

  • Wynajmę sklep w Orłowicach
    1 / 3
    Wynajmę sklep w Orłowicach

    Orłowice

    • 2 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal po remoncie w Orłowicach . Wymienione okna, drzwi itp. . Lokal przygotowany był pod sklep spożywczy z zapleczem socjalnym i magazynem . Podłączone wszystkie media . W...

  • Gotowy biznes turystyczny w górach, z wysokim ROI
    1 / 16
    Gotowy biznes turystyczny w górach, z wysokim ROI

    Grudza

    • 2 600 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Nie wszystko da się mieć… ale to akurat możesz! Gdzieś między spokojem Pogórza Izerskiego, a zapachem drewna modrzewiowego, st...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze
    1 / 14
    Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze

    Szklarska Poręba

    • 899 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie Osiedle Podgórze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w malownicze...

  • Dom w pięknym Lubomierzu
    1 / 16
    Dom w pięknym Lubomierzu

    Lubomierz

    • 680 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w bardzo dobrym miejscu, przy drodze asfaltowej, w miejscowości Lubomierz, ul. Majowa 22. Całość jest murowana z cegły, budynek mieszkalny jest ocieplony, wykonano now...

  • Dla inwestora Pensjonat
    1 / 16
    Dla inwestora Pensjonat

    Szklarska Poręba

    • 3 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna Willa o funkcji apartamentów na wynajem. Willa jest usytuowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Szklarskiej Porębie, z bliskością do wielu atrakcji w centru...

  • Dom Mirsk

    Mirsk

    • 375 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego z ogrodem położonego w miejscowości Mirsk. Dom o powierzchni 68 m2 posadowiony na działce o powierzchni 14,99 arów. Dom...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Sad z widokiem na Karkonosze
    1 / 5
    Sad z widokiem na Karkonosze

    Piechowice

    • 1 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania Sad położony w Piechowicach osiedle Piastów. Z działki roztacza się bardzo ładny widok na Przełęcz Karkonoską i Śnieżne Kotły. Urządzono prywatny punkt widokowy z ław...

  • Działka budowlana Biedrzychowice
    1 / 4
    Działka budowlana Biedrzychowice

    Biedrzychowice

    • 160 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania posiadam działkę o powierzchni 4587 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przy wjeździe do Biedrzychowic od strony Gryfowa Śląskiego. Działka przeznaczona jest po...

  • Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa
    1 / 7
    Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa

    Szklarska Poręba

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Dwupokojowy apartament 35,55 m2 położony na 2 piętrze nowego apartamentowca (2021) przy ul. Waryńskiego 1A w Szklarskiej Porębie. Tuż przy szlaka...

  • Dom jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 15
    Dom jednorodzinny na sprzedaż

    Gryfów Śląski

    • 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zakupu wyjątkowo taniego domu jednorodzinnego w Gryfowie Śląskim w pobliżu Karkonoszy, Gór Izerskich i Jeziora Leśniańskiego. Nieruchomość położona jest na kameralnej...

  • Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi
    1 / 15
    Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi

    Szklarska Poręba

    • 574 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołł...

  • Dom w Bieszczadach

    Smolnik

    • 265 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż , dom w Bieszczadach, usytuowany na działce o powierzchni 13 ar.Nieruchomość znajduje się w gminie Lutowiska w miejscowości Smolnik...