• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Udrycze-Koniec
  • Morawica
  • Choszczno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Świeradowem-Zdrojem

(78)
  • Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m²  Olszyna
    1 / 16
    Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m² Olszyna

    Olszyna

    • 420 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje...

  • Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja
    Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja

    Szklarska Poręba

    • 739 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowy Apartament w Szklarskiej Porębie Design, Widok i Gotowa Inwestycja 45 m² 739 000 PLN Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. Ten apartam...

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 462 692 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.2, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 441 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.5, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 426 200 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 1, lokal "turystyczny" nr 1.3.1, balkon: 7,01 m. Cena ofertowa zawiera 23% podatku VAT pełne zestawienie dostępnych apartamentów na...

  • Mieszkanie Szklarska poręba, ul. Muzealna

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 518 058 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 4, lokal nr 4.1.1, taras: 28,66 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 449 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.4, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 679 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.3, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 702 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.2, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 473 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.5, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 446 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.4, taras: 8,92 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • Działka inwestycyjna Olszyna,
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Olszyna,

    Olszyna

    • 70 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę mieszkaniową położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na Karkonosze - w miejscowości Olszyna. Działka nr 1052/8 znaj...

  • Działka inwestycyjna pod hotel, apartamenty w centrum Szklar
    Działka inwestycyjna pod hotel, apartamenty w centrum Szklar

    Szklarska Poręba

    • 1 445 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjne działki pod zabudowę usługową-hotelową w centrum Szklarskiej Poręby. Działki o nr 551/9 i 551/10. Działka jest własnością, a nie w użytkowaniu wieczystym.(Bez c...

  • Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką
    1 / 8
    Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką

    Mała Kamienica

    • 999 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaży poniemiecki dom z 1919r. na działce o pow. 2366mkw oraz stodoła i ziemia rolna o łącznej pow. 0,93ha. To wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy z bezpo...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana