• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Suchaniem

(40)
  • 1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok . jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia
    1 / 3
    Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia

    Choszczno

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    4 pokoje 56,33 m² 1 piętro loggia Choszczno, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,33 m², położone na 1. piętrze budynku po termomod...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...

  • Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa

    Szadzko

    • 995 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej. Dom i jego charak...

  • Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna
    1 / 5
    Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna

    Choszczno

    • 340 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!
    1 / 12
    Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!

    Bytowo

    • 98 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom w urokliwej miejscowości Bytowo , zachodniopomorskie , gmina Dobrzany w pobliżu miejscowości Krzemień (ok. 2 km) i pięknie zagospodarowanego jeziora " Krz...

  • Działka budowlana Działki budowlane Działka inwestycyjna
    Działka budowlana Działki budowlane Działka inwestycyjna

    Choszczno

    • 700 000 zł cena
    • 10 121 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem transakcji jest sprzedaż działki budowlanej / komercyjnej / inwestycyjnej / - w całości o łącznej pow. 10.121 m2 lub - w części , na sprzedaż 7 pojedyńczych działe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Sprzedam Mieszkanie do remontu TANIO
    1 / 8
    Sprzedam Mieszkanie do remontu TANIO

    Choszczno

    • 22 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe (jeden właściciel), niezadłużone, bezczynszowe do generalnego remontu - własnej aranżacji 17km od Choszczna, do mieszkania przynależą piwnica, stry...

  • Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!
    1 / 15
    Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!

    Choszczno

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, w miejscowości Choszczno , na osiedlu południowym ( tzw. Betlejem) , blisko jeziora z dostępem do plaży,...

  • Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy 249m2
    1 / 6
    Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy 249m2

    Choszczno

    • 745 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 2 992 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 249 m², położony na parterze zadbanej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowanej w widocznym i dobrze skomunikowanym pun...

  • Duża działka rolno- budowlana Choszczno 290 tys.!
    1 / 9
    Duża działka rolno- budowlana Choszczno 290 tys.!

    Choszczno

    • 290 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Super Oferta w mieście! Ofertą sprzedaży jest działka rolna z możliwością przekształcenia jej na działkę lub dwie działki budowlane o powierzchni całkowitej ok. 3000 m2. przy ulicy...

  • Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko
    1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana, usługowa
    1 / 5
    Działka budowlana, usługowa

    Bobrowniki

    • 81 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2671 m2, przy skrzyżowaniu dróg w Bobrownikach, 30 min. od Szczecina "Berlinką, DK 142". Dogodny kształt działki na dom lub usługi różnego rodzaju. WIele możliwości...

  • KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ
    1 / 7
    KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ

    Recz

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONĄ , NIECZYNNĄ Z TRADYCJAMI PIEKARNIĘ CUKIERNIE SPRZEDAM WRAZ Z KAMIENICĄ JEDNOPIĘTROWĄ Z WYSOKIM STRYCHEM , PODPIWNICZONĄ W CENTRUM MIASTECZKA SPRZEDAM WRAZ Z WŁASNYMI RE...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Recz

    • 210 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o wymiarach średnio 32 m x 41 m, płaska, pośrodku z uskokiem, znajduje się w centrum miasta. Wszystkie media są w chodniku.

  • Piękna działka nad jeziorem w Choszcznie

    Choszczno

    • 850 000 zł cena
    • 3 066 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z własnym dostepem do linii brzegowej jeziora Żeńsko, w miejscowości Sulechówek tuż obok Choszczna i pola golfowego Modry Las.Nieruchomość zlokalizowana jest w...

  • 1 / 4
    Choszczno Działka budowlana

    Choszczno

    • 110 000 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Choszczno Działka budowlana o powierzchni 1303 m 2. Cena 110 tys , bez negocjacji. Do działki podciągnięte media tj. woda, prąd, kanalizacja, gaz . Na sąsiednich działkach trwają j...

  • Choszczno Okolica- 8km Dom na sprzedaż

    Choszczno

    • 490 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 1 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Choszczno, okolica- w odległości 8km,  w stronę Recza -dom na sprzedaż., dwie działki na osobnych Księgach Wieczystych (jedna ok 7000m, na której posadowiony jest dom, druga ,...