• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świniary Wielkie
  • Stepnica +20 km
  • Ornontowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Stepnicą

(88)
  • Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału

    Goleniów

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Niższa cena o 69.000 zł! Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umo...

  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...

  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 5
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 90 897 zł cena
    • 739 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie. Zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej d...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 7
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 88 191 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów
    1 / 2
    Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów

    Goleniów

    • 670 940 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jedyna oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dużą witryną od południowej strony. W okolicy CENTRUM Goleniowa i parkingiem przed budynkiem. Oferujemy nowy lokal o powierz...

  • Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 920 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę rolną

    Komarowo

    • 400 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 60% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 1 200 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej – nowa cena

    Komarowo

    • 1 600 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 2 000 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Goleniów, cztery pokoje 87 m2 w otulinie lasu.

    Goleniów » ul. Matejki

    • 739 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

      Goleniów mieszkanie czteropokojowe usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Matejki. Lokal o powierzchni 87 m2 usytuowany na trzecim piętrze.  Budynek&n...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Police

    • 269 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 350 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Tanowo,gm.Police 1.74ha,plan-usługi,dr asf

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 3 700 000 zł cena
    • 17 400 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 1.7400 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 1...