• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zbąszynek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Stepnicą

(88)
  • Działaka w Strefie przemysłowej z wszystkimi udogodnieniam
    1 / 4
    Działaka w Strefie przemysłowej z wszystkimi udogodnieniam

    Goleniów

    • 7 900 000 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki o łącznej powierzchni 27 586 m² 1221/24; 1221/25; 1221/26; 1221/27. Nieruchomość gruntowa, położona w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Teren obięty MPZP nie wymaga Decyzji...

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • Działka siedliskowa Skoszewo gm. Wolin
    1 / 20
    Działka siedliskowa Skoszewo gm. Wolin

    Skoszewo

    • 24 500 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    REZERWACJA ... OFERTA ZABLOKOWANA ! ŚWIETNA LOKATA KAPITAŁU ! działki z widokiem na Zalew Szczeciński, graniczące z lasami Puszczy Goleniowskiej ! ATRAKCJE : region oferuje turyst...

  • 2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego
    1 / 11
    2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze budynku. NIeruchomość składa się z : -Salonu z wyjściem na spory balkon - widok na las -Pokoju sypialnianego...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 785 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 7
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 662 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia
    1 / 7
    Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia

    Tatynia

    • 820 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 819 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowa domu rozpoczęła się w Maju 2024 i planowany koniec prac jest przewidziany na czerwiec/ lipiec 2025 r. Bardzo istotnym atutem nieruchomości jest fakt, że został on usadowio...

  • 4 działki na sprzedaż pod inwestycję
    1 / 7
    4 działki na sprzedaż pod inwestycję

    Tatynia

    • 1 250 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż są 4 działki położone w miejscowości Tatynia w gminie Police w powiecie polickim, woj. zachodniopomorski. Są to działki nr: 197/6 o pow. 2.507m2, 197/7 o pow. 5.704m2,...

  • GOTOWY PROJEKT DEWELOPERSKI | 57 DOMÓW | MPZP
    1 / 8
    GOTOWY PROJEKT DEWELOPERSKI | 57 DOMÓW | MPZP

    Goleniów

    • 4 073 489 zł cena
    • 77 279 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy "Gotowca Inwestycyjnego". Teren 7,73 ha w Goleniowie (obręb Ciechno), w pełni przygotowany pod budowę osiedla 57 domów jednorodzinnych. Omijasz 2 lata procedur adminis...

  • Działka przeznaczona  pod produkcję, magazyny
    1 / 12
    Działka przeznaczona pod produkcję, magazyny

    Łozienica

    • 7 777 777 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA/ZESPÓŁ DZIAŁEK położonych w Goleniowskim Parku Przemysłowym – teren objęty inwestycyjny pod produkcję, magazyny, logistykę. Jedna z ostatnich lokalizacji w GPP. 4 działki...

  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Działka - Żdzary pod Goleniowiem
    1 / 3
    Działka - Żdzary pod Goleniowiem

    Żdżary

    • 105 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową, która położona jest w miejscowości Żdzary, gmina Goleniów. Powierzchnia nieruchomości...

  • Działka 1,86 ha w KRĘPSKU
    1 / 5
    Działka 1,86 ha w KRĘPSKU

    Krępsko

    • 325 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej z dużymi możliwościami na przyszłość, która położona jest w miejscowości KRĘPSKO, gmina Goleniów. Przedmio...

  • Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego

    Police

    • 120 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże o...

  • Lokal użytkowy Police
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police

    Police

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże...

  • Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl
    1 / 14
    Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl

    Goleniów

    • 2 500 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 11 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To pro...

  • Dom z widokiem na Zalew Szczeciński
    1 / 14
    Dom z widokiem na Zalew Szczeciński

    Kopice

    • 425 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom podpiwniczony ogrzewany paliwem stałym z tarasem na piętrze z przepięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Odległość do zalewu i małej mariny w Kopicach to zaledwie ok. 200 m, Ni...

  • Działki inwestycyjne pod Goleniowem
    1 / 10
    Działki inwestycyjne pod Goleniowem

    Żółwia Błoć

    • 2 422 500 zł cena
    • 32 300 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje si...