• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Rzepinem

(27)
  • Mieszkanie do remontu - centrum Słubic -40,4m2
    1 / 5
    Mieszkanie do remontu - centrum Słubic -40,4m2

    Słubice

    • 299 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie os. Wimar -  3-pokojowe wysoki standard
    1 / 14
    Mieszkanie os. Wimar - 3-pokojowe wysoki standard

    Słubice

    • 599 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Słubic
    1 / 14
    Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Słubic

    Słubice

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Cesja - Osiedle Sady Słubice 40,50m
    1 / 4
    Cesja - Osiedle Sady Słubice 40,50m

    Słubice

    • 321 975 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie a'la szeregówka -Pławidło
    1 / 20
    Mieszkanie a'la szeregówka -Pławidło

    Słubice

    • 410 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokoje -centrum Słubic-spółdzielcze własnościowe
    1 / 13
    3-pokoje -centrum Słubic-spółdzielcze własnościowe

    Słubice

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe, 63m, Słubice, ul. Kopernika
    1 / 14
    Mieszkanie 3-pokojowe, 63m, Słubice, ul. Kopernika

    Słubice

    • 429 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom 200m w stanie surowym otwartym w Kostrzynie
    Sprzedam dom 200m w stanie surowym otwartym w Kostrzynie

    Kostrzyn nad Odrą

    • 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom 200m w stanie surowym otwartym w centrum Kostrzyna nad Odrą, działka 14 ar, wszystkie media, bardzo dobra lokalizacja na wszelką działalność tel:[tel]

  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Działki budowlane pod lasem

    Maszków

    • 68 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działki o łącznej powierzchni 1420m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wyd...

  • Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,
    1 / 2
    Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,

    Przyborów

    • 619 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o pow. 5402 m2 zlokalizowaną w Przyborowie przy drodze wojewódzkiej nr 315 (droga wojewódzka nr 315 - droga wojewódzk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubniewice

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Łagów

    • 1 850 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Lubogoszcz

    • 1 200 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 6 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom po remoncie z dużą działką Czarnów
    1 / 17
    Dom po remoncie z dużą działką Czarnów

    Czarnów

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Struga

    • 395 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • SPRZEDAŻ dom wolnostojący
    1 / 6
    SPRZEDAŻ dom wolnostojący

    Żubrów

    • 410 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w miejscowości Żubrów, gminie Sulęcin, 40 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 5 km od Sulęcina. Dom 2025 r. o powierzchni użytkow...

  • Dom Kostrzyn nad odrą

    Kostrzyn nad Odrą

    • 2 390 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy, na wzgórzu, z przepięknym widokiem na okolicę zlokalizowany w m. Dąbroszyn, gmina Witnica. Dom znajduje się na osiedlu...

  • Dom Kostrzyn nad odrą

    Kostrzyn nad Odrą

    • 760 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na dużej działce (powierzchnia 3035m2) w miejscowości Kaleńsko (około 7 km od Kostrzyna nad Odrą). Oprócz domu na działce znajdują się dwie s...

  • Leśniczówka + dom wolnostojący
    1 / 10
    Leśniczówka + dom wolnostojący

    Budachów

    • 930 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy na jednej działce, położone w lesie. Gruntowny remont 2015: wymiana instalacji, tynków, drzwi i okien, docieplenie. W leśniczówce nowe schody, kominek z płaszczem wodnym,...

  • Działka budowlana Lubniewice,
    1 / 9
    Działka budowlana Lubniewice,

    Lubniewice

    • 290 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60 m...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem
    Sprzedam działkę nad jeziorem

    Lubniewice

    • 280 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 16 arów. Działka znajduję się w Lubniewicach nad samym jeziorem, pierwsza linia brzegowa. Jest możliwość przekształcenia w budowlaną

  • GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE
    1 / 16
    GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE

    Lubniewice

    • 1 399 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY – 3 APARTAMENTY | LUBNIEWICE | BLISKO JEZIORA I LASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI BEZ VAT Na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej,...

  • Dom Drzeniów gm. Tuplice,
    1 / 15
    Dom Drzeniów gm. Tuplice,

    Drzeniów

    • 277 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować nową ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego zaledwie 10 km od Lubska, w Drzeniowie - gmina Tup...

  • Działka budowlana nad jeziorem Sławskim
    1 / 7
    Działka budowlana nad jeziorem Sławskim

    Lubogoszcz

    • 280 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 539 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Lubogoszcz k/Sławy o powierzchni 520m2. Działka o numerze 417/2. Zgodnie z warunkami zabudowy, na działce można postawi...

  • Dom Maszewo

    Maszewo

    • 799 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom po generalnym remoncie w centrum Maszewa – gotowy do wprowadzenia! Oferuję wyjątkowy dom poniemiecki położony w samym sercu Maszewa. Nieruchomość przeszła generaln...

  • Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2
    1 / 4
    Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2

    Rudna

    • 86 735 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województw...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Grzmiąca

    Grzmiąca

    • 3 359 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Małgorzaty Goroch w sprawie sygn. akt GW1G/GUp-s/65/2022 zawiadamia, że posiada na sprzedaż z w...

  • Nieruchomość - Białków

    Białków

    • 20 675 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka, 5 820 m², Trzebów

    Trzebów

    • 20 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1G/GUp-s/111/2023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości,...

  • SPRZEDAŻ segment 2-rodzinnego domu Krzesin Cybinka
    1 / 14
    SPRZEDAŻ segment 2-rodzinnego domu Krzesin Cybinka

    Krzesin

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa dwurodzinnego domu w miejscowości Krzesin, gminie Cybinka, województwie lubuskim, w sąsiedztwie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. Parterowy dom z możliwością...

  • Lokal usługowy (56,9 m²) z garażem| elastyczny układ
    1 / 15
    Lokal usługowy (56,9 m²) z garażem| elastyczny układ

    Kostrzyn nad Odrą

    • 630 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zgodnie z aktem notarialnym 56,9 m² (na planie: 51,6 m²) Adres: ul. Wędkarska 16-22, Kostrzyn nad Odrą Lokalizacja: parter w 3-piętrowym budynku mieszkalnym. Stan: Do remontu / wł...

  • Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach
    1 / 11
    Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach

    Krzeszyce

    • 169 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    REZERWACJA Słoneczna przestronna kawalerka o pow. 27mkw położona na parterze w niskim bloku w Krzeszycach. Mieszkanie przeszło 6 lat temu gruntowny remont: wymienione zostały okna...

  • Działka inwestycyjna z WZ, 3.745 m²
    1 / 16
    Działka inwestycyjna z WZ, 3.745 m²

    Żubrów

    • 430 000 zł cena
    • 3 745 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3.745 m², o charakterze gospodarczym, doskonała pod działalność inwestycyjną, m...

  • Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem
    1 / 16
    Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem

    Lubniewice

    • 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogrodem nad jeziorem w miejscowości Lubniewice, powiecie Sulęcińskim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wlkp., 25 km). Lubniewice są niewielką miejsc...

  • Mieszkanie Łagów,
    Mieszkanie Łagów,

    Łagów

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 56,6m2 usytuowane na piętrze niewielkiego budynku...