• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Urad
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Rzepinem

(27)
  • Nowe mieszkanie
    1 / 5
    Nowe mieszkanie

    Słubice

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokojowe gotowe mieszkanie na parterze w bloku z windą i balkonem w stanie deweloperskim 38,30 m2 na Nowym Osiedlu Komes w Słubicach Cena 325 000 zł do lekkiej negocjacji T...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość!
    Syndyk sprzeda nieruchomość!

    Słubice

    • 1 392 000 zł cena
    • 5 794 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ofertowy! przedmiot przetargu stanowi wchodząca w skład masy upadłości spółki M.B.B. Logistics sp. z o.o. w upadłości nieruchomość gr...

  • Na sprzedaż 2 działki z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 działki z potencjałem inwestycyjnym

    Torzym

    • 1 225 000 zł cena
    • 40 780 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż dwie działki rolne, z dużym potencjałem inwestycyjnym - aż 40.780 m² terenu do zagospodarowania. Działki położone...

  • Sprzedam nowy dom w Słubicach + mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam nowy dom w Słubicach + mieszkanie

    Słubice

    • 799 999 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Słubicach. Powierzchnia użytkowa wynosi: 105 m2 + poddasze 36 m2 Pomagam w znalezieniu finansowania. Zapraszam...

  • Atrakcyjne lokale do wynajęcia-Słubice
    1 / 3
    Atrakcyjne lokale do wynajęcia-Słubice

    Słubice

    • 30 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Społem Słubice Sp. z o.o. w Słubicach posiada w biurowcu spółki przy ulicy 1 Maja 6 wolne pomieszczenia które można wynająć : - loka...

  • Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 54 478 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/9 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem mieszkalnym oraz...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 55 700 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/6 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkie...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie p...

  • Nowe mieszkanie Słubice
    1 / 8
    Nowe mieszkanie Słubice

    Słubice

    • 335 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe 2 pokojowe mieszkanie na nowym Osiedlu Sady w Słubicach wykończone i umeblowane 2 piętro z balkonem. Cena 335 000 zł do negocjacji Tel.[tel]

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz !Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz.Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.Dzia...

  • Dom Gronów gm. Dąbie,
    1 / 15
    Dom Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Gronowie w powiecie krośnieńskim. Nier...

  • Sprzedaż domu, woj. wrocławskie.

    Kowalów

    • 520 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 1 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, Kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilo...

  • Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,
    1 / 9
    Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetch...

  • działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32
    działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkaniowo usługowe. Działka o powierzchni 1500m2 leżąca bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32 w miejsc...

  • Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 3
    Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Garbicz

    • 472 500 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o działce na wsi w lesie w pięknej cichej okolicy? Sprzedam działkę rolno-budowlaną nr ew. gr. 95/4 w obrębie Garbicz z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy dla budyn...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słubice

    • 691 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Zielona Góra
    Biuro nieruchomości

  • Działka z linią brzegową nad jeziorem Torzym blisko A2
    1 / 4
    Działka z linią brzegową nad jeziorem Torzym blisko A2

    Torzym

    • 65 zł cena
    • 5 292 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam do sprzedania działkę ( działki 455,456/3, 456/4) o pow. 0,5292 ha w miejscowości Torzym przy ul. Krośnieńska - droga 138. Nieruchomość położona nad jeziorem Ilno, grani...

  • Urokliwie położona działka z lasem i stawem
    1 / 16
    Urokliwie położona działka z lasem i stawem

    Nowe Biskupice

    • 999 999 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta tylko w naszym biurze. Kupujący nie ponosi kosztów biura. Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2,7726 ha, położoną w malowniczej lokalizacji Nowych Biskupic...