• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Rychwałem

(239)
  • Przestronny dom w pięknej okolicy – Konin, Chorzeń

    Konin

    • 659 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży, przestronny dom usytuowany na końcu ulicy w pożądanej dzielnicy Chorzeń. Nieruchomość o powierzchni 220 m2 (plus duży strych, około 100 m2, z możliwością adaptacji)...

  • Działki budowlane na sprzedaż, Zosinki
    1 / 15
    Działki budowlane na sprzedaż, Zosinki

    Zosinki

    • 62 700 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.9,5 ar w miejscowości Zosinki nr ewidencyjnym 102/8.Działka o regularnym pros...

  • Sprzedam kawalerkę wraz z garażem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę wraz z garażem przy ulicy Przemysłowej 6. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie 27m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC, p...

  • Budynek biuro -usługowy, hotel na sprzedaż

    Konin

    • 1 480 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 1 028 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny, piętrowy, częściowo podpiwniczony. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń 1.441,83m2, użytkowa 1.116,84m2: - PIWNICA: 114,87 m2; pomieszczenia magazynowo-technic...

  • ŁADNY LOKAL DOBRY PUNKT W KONINIE

    Konin

    • 5 700 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia ładny lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Koninie skrzyżowanie przy ul. Szeligowskiego 1 i Chopina na osiedlu Zatorze. Lokal znajduje się w ciągu handl...

  • Domy deweloperskie – Krągola

    Krągola

    • 620 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę Lokal użytkowy - Konin Pasaż Fryderyk

    Konin

    • 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • wynajmę

    Konin

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia ładny lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Koninie skrzyżowanie przy ul. Szeligowskiego 1 i Chopina na osiedlu Zatorze. Lokal znajduje się w ciągu handlo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • posiadam do wynajecia
    posiadam do wynajecia

    Konin

    • 30 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    pokoje do wynajęcia w Koninie blisko Polomarket Biedronka galeria autobs PKP na każdy okres czasu--pokoje jedno dwu i trzyosobowe cena od 30zł/doba posiadam 15 miejsc-/ łóżek /

  • Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach o pow. 9 arów z warunkami zabudowy .Położona na terenie domków jednorodzinnych, media w drodze prąd woda,kanalizacja ściekowa. Cicha i spokoj...

  • 1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • Sprzedam grunty rolne
    Sprzedam grunty rolne

    Rozalin

    • 500 000 zł cena
    • 35 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną 3, 52 h

  • SPRZEDNA MIESZKANIE KONIN
    SPRZEDNA MIESZKANIE KONIN

    Konin

    • 330 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 55mkw w bloku na parterze (4 piętra), Konin 11 Listopada - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka (razem z wc) i piwnica. Stan mieszkania bardzo dobry - do nie...

  • Centrum Starego Konina
    Centrum Starego Konina

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 5,16 ar w centrum Starego Konina na ulicy Reformackiej. Działka jest ogrodzona siatką, na wjeździe brama stalowa i furtka. Woda, gaz, prąd w ulicy. Przyłącze kanal...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Modła Królewska

    • 420 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam atrakcyjną działkę rolną 40ar z szerokim dojazdem (8mb szerokość dojazdu) blisko A2 i drogi krajowej DK25. Działka po zasięgnięciu opinii w UG może być wykorzystana pod de...

  • Działka budowlana w Rudzicy
    Działka budowlana w Rudzicy

    Konin

    • 255 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 23 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w bardzo dobrej lokalizacji działkę budowlaną 10,5 ar w miejscowości RUDZICA . Działka ma kształt bardziej przypominający kwadrat , wymiary nieruchomości to około 27,5 x...

  • DOM - tak właśnie - SPRZEDAM...
    DOM - tak właśnie - SPRZEDAM...

    Konin

    • 395 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jest! =OCENA rzeczoznawcy. LOKALIZACJA =po 3-kroć! *CHORZEŃ* /część kwiatowa/ -zabudowa szeregowa. Dom stan zamknięty: instalacje /elektryczna, wodna, ściekowa/ do ostatecznego urz...

  • Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w Warszawie

    Konin

    • 274 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mam do zaoferowania następujące mieszkania w Warszawie: 1-pokojowe: od 274,900 zł za 25 m2 (10.996 zł/m2); 2-pokojowe: od 299.000 zł za 45 m2 (6.644 zł/m2); 3-pokojowe: od 293.1...

  • Sprzedam

    Konin

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Konin ul Wyszyńskiego 48/76. piętro I . Do odświeżenia lub remontu . Po wymianie okien. Cena 200 000 tyś. Zł.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Skarszew

    Skarszew

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedania działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Skarszew - 4 km od centrum Kalisza. Wszystkie media łącznie z gazem w drodze. Działka posiada warunki zabudowy...

  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Nowy Nakwasin

    • 188 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w jednym pasie usytuowane wokół lasów w okolicy zalewu Murowaniec. Liczne leśne ścieżki. Lasy odpowiednie na grzybobranie. Pełny plan zagospodarowania przestr...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • 1 / 4
    Działka Kuźnica

    Kuźnica

    • 110 000 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy dużą działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Powierzchnia 2271m2, działka przy drodze asfaltowej.W drodze prąd i woda. Nieruchomość położona w gminie Ceków-Kolonia, w odle...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotniki

    • 1 597 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S
    1 / 8
    OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S

    Bielawy

    • 220 000 zł cena
    • 4 482 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki - 4482 m2 -położonej w Bielawach przy ul. Miodowej w obrębie Sokółki , gmina Kazimierz Biskupi. Działka położona w s...

  • Dom wolnostojący 5 km od Kalisza
    1 / 12
    Dom wolnostojący 5 km od Kalisza

    Skarszew

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Hala,biura,magazyn,działka 42ar!!!

    Zawidowice

    • 990 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 1 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej wraz ze znajdującym się na niej budynkiem biurowo - magazynowo - produkcyjnym w miejscowości Zawidowice, Dolnośląskie Nierucho...

  • Dom szeregowy na kameralnym osiedlu
    Dom szeregowy na kameralnym osiedlu

    Złotniki

    • 5 400 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina
    Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina

    Bielawy

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 120,5 m², usytuowany na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Bielawy, gmina Kazimierz Biskupi. To dosko...

  • Dom z budynkami gospodarczymi
    1 / 10
    Dom z budynkami gospodarczymi

    Biskupice

    • 249 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu siedlisko na sprzedaż położone w cichej i spokojnej miejscowości Biskupice (gm. Grodziec), w odległości ok. 20 km od Konina. To idealne miejsce dla osób poszukuj...

  • Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec

    Biskupice

    • 99 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena: 99 000 PLN Powierzchnia: 9 400 m² (0,94 ha) Cena za m²: 10,53 zł Lokalizacja Biskupice, gmina Grodziec, powiat koniński Zobacz lokalizację na mapie Nieruchomość położona w...

  • Mieszkanie z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie z balkonem

    Biskupice

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu piętro domu do wynajęcia w Biskupicach. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym wraz z oddzielną łazienką. Metraż salonu to 32 m2, natomiast łazienki...

  • Sprzedam dom na wsi
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi

    Janków

    • 320 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący jednorodzinny z budynkami gospodarczymi i z dużym ogrodem położony w Jankowie koło Kuczkowa Dom składa się z 4 pokoi ,kuchni ,łazienki ,kotłowni i dwóch...

  • Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 14
    Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kościelna Wieś

    • 740 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 74,86 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku na cenionym osiedlu Panorama Park II przy ul....

  • Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza
    1 / 3
    Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza

    Kuchary

    • 148 400 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Kuchary. Do sprzedaży 4 działki o powierzchni: 1060 m2, 1112 m2, 1102 m2, 1145 m2. Działki położon...

  • Okazja - dom wolnostojący 182 m2 - Cieśle

    Cieśle

    • 989 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapoznaj się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 182 m² z garażem dwustanowiskowym oraz dużą przestrzenią na ogród w malowniczej miejscowości Cieśle pod Oleśnicą.Budynek skł...

  • Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw
    1 / 15
    Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw

    Kościelna Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nowy /nie zamieszkaly/z poddaszem uzytkowym,położony w centrum Kościelnej Wsi w bardzo dobrej lokalizacji , ,Parter- 2 pokoje,kuchnia,łazienka holl,kotłownia ,taras//Poddasze...

  • Dom Biskupice gm. Pobiedziska,
    1 / 15
    Dom Biskupice gm. Pobiedziska,

    Biskupice

    • 1 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno, pr...

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa

    Złotniki

    • 679 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach KLUCZOWE INFORMACJE Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokali...

  • Działka budowlana Dąbcze/Nowa Wieś
    1 / 2
    Działka budowlana Dąbcze/Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 239 900 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 748m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 22x34m. Działka zlokalizowana w przy kameralnej ulicy, na pograniczu miejscowości Nowa Wieś/Dą...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...

  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...

  • Lokal Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 1 300 000 zł cena
    • 643 m2 powierzchnia
    • 2 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem...