• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyniem Chełmińskim

(117)
  • Kawalerka w stylowej kamienicy centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Stylowa przestrzeń w sercu Grudziądza – 47,1 m² na trzecim piętrze kamienicy!Na sprzedaż unikalny lokal mieszkalny położony w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Grudziądza...

  • Mieszkanie 2 pokoje kamienica Grudziądz

    Grudziądz » ul. Stara

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym centrum Grudziądza!Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy w najbardziej reprezentacy...

  • 1 / 3
    Lokal użytkowy Grudziądz śródmieście

    Grudziądz » ul. Stara

    • 270 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej części centrum Grudziądza – w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic handlowych i punktów u...

  • Działka w ścisłym centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Murowa

    • 360 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 802 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna taka oferta dostępna w śródmieściu Grudziądza – nieruchomość inwestycyjna!Na sprzedaż wyjątkowa działka w historycznym sercu Grudziądza. Oferujemy niezabudowaną działkę o p...

  • Sprzedam grunt 1,7 ha z umową dzierżawy pod fotovoltaikę
    Sprzedam grunt 1,7 ha z umową dzierżawy pod fotovoltaikę

    Książki

    • 100 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt, łąka wraz z umową dzierżawy pod fotowoltaikę 1,7 ha w woj. kujawsko- pomorskim. Cena za ha.

  • Udział 1/6 w lokalu mieszkalnym w miejscowości Gać
    1 / 2
    Udział 1/6 w lokalu mieszkalnym w miejscowości Gać

    Gać

    • 23 250 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Najważniejsze informacje udział: 1/6 w lokalu mieszkalnym powierzchnia całkowita lokalu: 68,86 m² lokalizacja: Gać (powiat grudziądzki, kujawsko-pomorskie) księga wieczysta: TO1U/0...

  • Działka rolna ul.Warszawska z WZ Grudziądz
    1 / 2
    Działka rolna ul.Warszawska z WZ Grudziądz

    Grudziądz

    • 160 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! W sprzedaży posiadamy niezabudowaną działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 1913 m2 położoną przy ul. Warszawskiej w Grudziądzu. Działka...

  • Działka inwestycyjna 3880 m2 droga nr. 16 k.Grudziądza
    1 / 7
    Działka inwestycyjna 3880 m2 droga nr. 16 k.Grudziądza

    Michale

    • 104 zł cena
    • 3 880 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy DK 16 Nr. 226/12 , (mieszkaniowo-usługowa-handlowa-rzemieslnicza). Teren o powierzchni 3880m2, w bardzo dobrej lokalizacji . Nieruch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Domki z bala przy plaży nad Głuszyńskim Orle 72B
    1 / 8
    Domki z bala przy plaży nad Głuszyńskim Orle 72B

    Orle

    • 390 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Domki domek z bala nad jeziorem Głuszyńskim Orle jezioro, las, woda, plaża, plac zabaw. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w malowniczej miejscowości...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 3 pokoje w centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 215 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w centrum Grudziądza – idealne do aranżacji na nowoczesne mieszkanie, gabinet lub kancelarię!Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70,40 m²,...

  • Mieszkanie 2 pokoje kamienica Grudziądz

    Grudziądz » ul. Stara

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 3
    Lokal użytkowy Grudziądz śródmieście

    Grudziądz » ul. Stara

    • 270 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal w centrum Grudziądza 94 m² parter

    Grudziądz » ul. Stara

    • 280 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 2 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Kawalerka w stylowej kamienicy centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Działka w ścisłym centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Murowa

    • 360 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 802 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Obiekt hotelowy z restauracją Grudziądz

    Grudziądz

    • 2 750 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta w centrum Grudziądza!Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji, doskonale nadająca się pod działalność hotelową, gastronomiczną, mieszkaniową lub usługową. Strategicz...

  • Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las
    1 / 15
    Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las

    Ludowice

    • 600 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową ,droga gminna. 6 km od miasta Wąbrzeżno 23 letni Las do przecinki. Możliwość zabudowy itp dwa jeziora w pobliżu graniczy z kanałem wodnym . uzbrojona...

  • 1 / 2
    Działka rolna z potencjałem

    Gołębiewo » ul. Storczykowa

    • 950 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową, działka rolna o powierzchni 7 ha, położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie.Brak planu zagospodarowania prze...

  • Na sprzedaż teren inwestycyjny 144mq
    1 / 2
    Na sprzedaż teren inwestycyjny 144mq

    Grudziądz

    • 298 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny w Centrum Grudziądza, obok „ Mariny Grudziadzkiej „ o powierzchni 144m2. Przeznaczenie terenu: funkcja mieszkaniowa, handlowa lub usługowa. Doskonal...

  • Lokal Grudziądz ul. Spichrzowa

    Grudziądz » ul. Spichrzowa

    • 7 500 000 zł cena
    • 532 m2 powierzchnia
    • 14 098 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w sercu historycznej ul. Spichrzowej - najbardziej rozpoznawalnej wizytówki Grudziądza. To prestiżowe miejsce nad Wisłą, które każdego roku pr...