• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radzyniem Chełmińskim

(49)
  • Bezczynszowy segment z garażem i 2 ogrodami – Twój azyl przy jeziorach Lisnówko
    1 / 16
    Bezczynszowy segment z garażem i 2 ogrodami – Twój azyl przy jezi...

    Lisnowo

    • 135 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygody własnego domu? W miejscowości Lisnowo-Zamek, w otoczeniu lasów i krystalicznych jezi...

  • Sprzedam mieszkanie m-4 sloneczne w centrum miasta

    Wąbrzeźno

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m². Znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku. W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia. W przedpokoju znajduja sie nowoc...

  • kawalerka bez kaucji okolica Mniszek całość tylko 1600+prąd
    1 / 7
    kawalerka bez kaucji okolica Mniszek całość tylko 1600+prąd

    Grudziądz

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę piętro w domku jednorodzinnym około 50m2 Jeden duży pokój , łazienka z wanną , kuchnia , przedpokój , balkon Wynajem w zależności od potrzeb na krótko lub dłużej Osobne nie...

  • Sprzedam mieszkanie na Rządzu
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie na Rządzu

    Grudziądz

    • 359 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 55 m znajduje się na osiedlu Rządz, obok szkoły podstawowej. Drugie piętro w wieżowcu z windą. Piwnica 2.5 m. Składa się z 3 pokoi: salon, pokój dziecięcy i sypialnia. O...

  • Mieszkanie 70m2 Wąbrzeźno gaz kominek niski czynsz
    1 / 13
    Mieszkanie 70m2 Wąbrzeźno gaz kominek niski czynsz

    Wąbrzeźno

    • 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie mieszczące się w miejscowości Wąbrzeźno ul. Wolności 15. - Mieszkanie o powierzchni 70m2 - bardzo niski czynsz ok 160 zł + media - bardzo duża piwnica 30m2...

  • Mieszkanie 3 pokoje śródmieście Grudziądz

    Grudziądz » ul. Stara

    • 215 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w centrum Grudziądza – idealne do aranżacji na nowoczesne mieszkanie, gabinet lub kancelarię!Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70,40 m²,...

  • Kawalerka w stylowej kamienicy centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Stylowa przestrzeń w sercu Grudziądza – 47,1 m² na trzecim piętrze kamienicy!Na sprzedaż unikalny lokal mieszkalny położony w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Grudziądza...

  • Mieszkanie 2 pokoje kamienica Grudziądz

    Grudziądz » ul. Stara

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym centrum Grudziądza!Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy w najbardziej reprezentacy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie 3 pokoje w centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 215 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 2 pokoje kamienica Grudziądz

    Grudziądz » ul. Stara

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Kawalerka w stylowej kamienicy centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu

    Grudziądz

    • 39 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Macieja Banaszaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż 1/6 udziału w prawie własności lok...

  • Mieszkanie Centrum Sprzedam
    1 / 8
    Mieszkanie Centrum Sprzedam

    Grudziądz

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Grudziądz, Królewska, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, co, cwu, blok spółdzielnia mieszkaniowa, 48,5m2

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grudziądz

    • 159 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 125 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz » Tarpno

    • 1 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 1 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grudziądz

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 290 228 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grudziądz

    • 175 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości