• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radzyniem Chełmińskim

(49)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 230 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wąbrzeźno

    • 120 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 180 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świerkocin

    • 487 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grudziądz

    • 487 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz » Wyzwolenia

    • 352 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łasin

    • 155 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 1 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grudziądz

    • 169 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grudziądz

    • 159 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 1 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogóźno-Zamek

    • 149 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 178 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grudziądz

    • 269 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 530 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grudziądz

    • 1 315 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne mieszkanie na Os. Lotnisko!

    Grudziądz

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawienia Państwu oferty sprzedaży mieszkania znajdującego się na IV piętrze bloku, usytuowanego na Os. Lotnisko. Nieruchomość o p...

  • Słoneczne mieszkanie na Os. Lotnisko

    Grudziądz

    • 237 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż mieszkania o powierzchni ok.61m2 znajdującego się na III piętrze w bloku na Osiedlu Lotnisko. Nieruchom...