mieszkanie na sprzedaż
10 lut 2026

Mieszkanie 2 pokoje kamienica Grudziądz

Grudziądz ul. Stara
woj. Kujawsko-Pomorskie pow. Grudziądz gm. Grudziądz
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 19:30
205 000 zł 58 m2
205 000 zł 58 m2 3 535 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 58 m2
Cena za metr 3 535 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K37452862

Opis

Mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym centrum Grudziądza!

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy w najbardziej reprezentacyjnej części Grudziądza – Śródmieściu.

Idealna oferta dla osób, które cenią prestiżową lokalizację, miejski styl życia oraz potencjał inwestycyjny nieruchomości w topowym punkcie miasta.

Mieszkanie łączy w sobie historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym – doskonały zarówno do zamieszkania, jak i na siedzibę renomowanej kancelarii, biura lub gabinetu.

Kamienica po kompleksowej rewitalizacji: odnowiona elewacja, klatka schodowa, nowe instalacje.

Atuty lokalizacji:
Ścisłe centrum miasta – wszystko w zasięgu spaceru: sklepy, restauracje, kawiarnie, urzędy.
Bliskość bulwarów nad Wisłą – idealne na spacery i aktywność na świeżym powietrzu.
Klimatyczna okolica – zabytkowa architektura, prestiżowy charakter.
Świetne skomunikowanie – autobusy, tramwaje, główne ciągi komunikacyjne tuż obok.

Mieszkanie:
Powierzchnia: 58,7 m² (dodatkowo pomieszczenie w piwnicy budynku o pow. 8,2 m²).Piętro: 2 – piękny widok na historyczną zabudowę.
Stan: deweloperski – możliwość dowolnej aranżacji wg własnych potrzeb.
Wysokie sufity, duże okna – dużo naturalnego światła i przestronności.
Nowe instalacje, odrestaurowana elewacja, klatka schodowa.Domofon – bezpieczeństwo i wygoda.

Doskonała inwestycja:
Prestiżowa kancelaria prawną, notarialną, doradczą.