• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyniem Chełmińskim

(117)
  • Apartament w zabudowie szeregowej z ogródkiem!

    Grudziądz

    • 350 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup prosto od dewelopera bez 2% podatku PCC Mamy przyjemność przedstawienia oferty sprzedaży apartamentu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Owczarkach k/ Grudziądza....

  • 1 / 2
    Działka budowlana 7 km od Centrum Miasta

    Grudziądz

    • 78 260 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu sprzedaż działki zlokalizowanej 7 km od Centrum Miasta -w Węgrowie. Informacje: - działka o metrażu 1118 m2 -...

  • 1 / 3
    Działka pod lasem

    Piaski

    • 138 195 zł cena
    • 3 071 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 30712 , która położona jest w naprawdę przepięknej i spokojnej okolicy, zalewie 7,5 km od Ronda Skalskiego ( os. Lotnisko ) i...

  • Dom w Owczarkach

    Grudziądz

    • 470 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 2 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawienia Państwu oferty sprzedaży piętrowego Domu w jednej z najbardziej pożądanej części Owczarek. Nieruchomość o powierzchni...

  • Działka budowlana w Węgrowie

    Grudziądz

    • 115 000 zł cena
    • 957 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 9572 , która położona jest w bardzo dobrej lokalizacji Węgrowa, zaledwie 1,2 km od Ronda Doktora Rydygiera i 5 km od cen...

  • Działka w świetnej lokalizacji, Węgrowo !!

    Grudziądz

    • 149 000 zł cena
    • 4 913 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu działkę położoną w bardzo pożądanej lokalizacji tj. w Węgrowie. Działka klasy IV o powierzchni 4913 m2 to idealne miejsce zarówno po...

  • Działka 5300m2, Biały Bór, cena do negocjacji

    Biały Bór

    • 175 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 5300 m2 otoczona lasami. Idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz bliskość natury. Uzbrojenie terenu w sąsiedztwie działki. Działka niezagosp...

  • Przytulne mieszkanie na sprzedaż- Osiedle Tarpno

    Grudziądz

    • 170 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu komfortowo urządzone mieszkanie o pow. 33m2, które znajduje się na trzecim piętrze bloku przy Osiedlu Tarpno. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowe mieszkanie z ogródkiem, os. Tarpno

    Grudziądz

    • 225 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Invest Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość o pow. 65m2, która znajduje się na pierwszym piętrze w domku wielorodzinnym na os. Tarpno. Lokal...

  • Idealne mieszkanie dla rodzin os. Kopernika

    Grudziądz

    • 283 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę sprzedaży pięknie urządzonego mieszkania o powierzchni 61 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku na Osiedlu Kopernika. Nieru...

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Grudziądz

    • 370 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz o powierzchni użytkowej 37m2 do remontu. Woda, kanalizacja miejska,gaz miejski,ogrzewanie piec kablowy, wynajem bez kaucji ,częściowo wyposażone,...

  • Działka 1500m2 z rozpoczętą budową domu
    Działka 1500m2 z rozpoczętą budową domu

    Mały Rudnik

    • 260 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 1500 m2 w Małym Rudniku z pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową domu.Działka posiada wydane warunki zabudowy, projekt domu oraz pozwolenie na budowę ,dziennik...

  • Atrakcyjna działka - media! Ostatnia
    Atrakcyjna działka - media! Ostatnia

    Mały Rudnik

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 3000 m2 w Małym Rudniku , wydane warunki zabudowy do 250 m2 pow.zabudowy w 2014 r- na dom podpiwniczony + poddasze użytkowe. W warunkach przydomowa oczyszczalnia...

  • wynajem mieszkania
    wynajem mieszkania

    Grudziądz

    • 350 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Posiadam mieszkanie o pow.32m2 na parterze,wyremontowane, ogrzewanie piec kaflowy, lub podłączenie grzejnika oszczędnego elektrycznego, 1-pokojpwe z aneksem kuchennym, czynsz 350,0...

  • ekologiczna działka mieszkalno -handlowo -usługowa
    ekologiczna działka mieszkalno -handlowo -usługowa

    Grudziądz

    • 35 zł cena
    • 41 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Położenie dziłki o pow.41 300 m2 Powiat: świecki. Jednostka ewidencyjna: Dragacz , Obręb ewidencyjny : 041402-2.0002,Dolna Grupa.. Warunki zabudowy określone uchwałą Gminy B39 M/U/...

  • sprzedam ziemię 4,8ha
    sprzedam ziemię 4,8ha

    Zaskocz

    • 130 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie sąsiadujące z sobą działki w gminie Książki, powiat wąbrzeski o łącznej powierzchni 4,8 ha.Działki są jako nieużytki, porośnięte trzciną pospolitą, teren nadający się...

  • Sprzedam

    Wąbrzeźno

    • 650 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w centrum Wabrzezna 4 kondygnacje w tym sklep 8 mieszkań 6 możliwość wykorzystania natychmiast *MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU* parking na podwórku nowa instalacja el.w całym budyn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 81 m2 Sadlinki

    Sadlinki

    • 350 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 81m², 4 pokojowe znajdujące się na parterze, Skład mieszkania Przedpokój 4 pokoje, kuchnia Wc Łazienka Balkon Piwnica zachęcam do obejrzenia. C...

  • Dom do wykończenia. Urządź go po swojemu
    1 / 20
    Dom do wykończenia. Urządź go po swojemu

    Kończyce

    • 410 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Blisko natury. Dom do wykończenia, wysoki stand
    1 / 20
    Blisko natury. Dom do wykończenia, wysoki stand

    Kończyce

    • 470 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bielice

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Goryń

    • 1 750 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam dzałkę
    sprzedam dzałkę

    Dolna Grupa

    • 35 zł cena
    • 41 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    sprzedam działkę siedliskowo -przrodniczą o przeznaczeniu Usługowo- PRZYRODNICZO- MIESZKALNA /np. hodowla Alpak/ z zagospodarowaniem gospodarczo - mieszkalnym. Łączna powierzchnia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sulnowo

    • 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arenda M.Kiełpikowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gardeja

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Ostatnie działki budowlane w Mniszku!

    Mniszek

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena 45 000 PLN dotyczy działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 1096/37, powierzchnia 950 m2. Mniszek malownicza wieś w Polsce położona w gminie Wolanów w powiecie radomskim. Dział...

  • Mieszkanie Biskupiec ul. Aleja Broni

    Biskupiec » al. Aleja Generała Broni Stanisława Maczka

    • 340 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w miejscowości Biskupiec. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym pr...

  • 1 / 4
    Działka Sulnowo ul.

    Sulnowo

    • 1 200 000 zł cena
    • 10 156 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKI: na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 10156 m2 (6269 m2 oraz 3887 m2).Teren płaski, aktualnie nieogrodzony. Kształt działki tworzy ustawny równoległobok...

  • Działka Sadlinki
    1 / 3
    Działka Sadlinki

    Sadlinki

    • 129 000 zł cena
    • 3 171 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości SADLINKI, położoną kilka km od Kwidzyna. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od zabudowań. Droga dojazdowa...

  • Dom Kaniczki gm. Sadlinki,
    1 / 15
    Dom Kaniczki gm. Sadlinki,

    Kaniczki

    • 999 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek wolnostojący o powierzchni 360 m2 w Kaniczkach na działce o pow. 1987m2! Nieruchomość przygotowana pod organizowanie imprez okolicznościowych, urodzin, komunii, imprez in...

  • Mieszkanie Pracownicze
    Mieszkanie Pracownicze

    Biskupiec

    • 45 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie pracownicze, 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, umeblowane. 45zł/osoba/doba

  • Dom Laskowice gm. Jeżewo
    1 / 11
    Dom Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 395 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym czeka właśnie na Ciebie! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego w stan...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 8
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 115 962 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków?...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 11
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 90 850 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Agroturystyka
    1 / 15
    Agroturystyka

    Buśnia

    • 1 600 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Agroturystyka Cztery Lipy.Oferta sprzedaży obejmuje sprzedaż domu i drugiej działki o pow.0.53ha.W domu jest 14 pokoi z łazienkami,4 kuchnie,jadłodajnia ok.36m,sala do tańca ok.70m...

  • Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe
    1 / 15
    Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe

    Gajewo

    • 199 900 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam lub wydzierżawię w dobre ręce dom i budynki gospodarcze do remontu. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gajewo gmina Nowe, 5 km od Warlubia. Dojazd - droga asfaltowa,...

  • Bezczynszowe, 3 pok., pow. 68,6 m2 z balkonem
    1 / 16
    Bezczynszowe, 3 pok., pow. 68,6 m2 z balkonem

    Biskupiec

    • 169 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie bezczynszowe o pow. 68,6 m2, na parterze, z balkonem typu loggia o pow. 4,8 m2, przynależną piwnicą, boksem w budynku gospodarczym oraz działką o...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 7
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 132 254 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora!  Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem „za płotem” jest natura?...

  • 1 / 4
    Dom marzeń przy lesie kameralna inwestycja!

    Bąkowo » ul. Dolina Mgieł

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, położonego w zielonej i spokojnej okolicy – w Bąkowie przy ul. Wieczornych Mgieł, tuż...

  • 1 / 4
    Działka z widokiem na całe Bysewo!

    Czaple » ul. Pomorska

    • 315 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Czaplach. Nr. działki: 220/38 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 925 m² w Czaplach, gmina Żukowo.Działka:Objęta...

  • Gajewo, działka z WZ przy jeziorze, W+E, budynek
    1 / 12
    Gajewo, działka z WZ przy jeziorze, W+E, budynek

    Gajewo

    • 369 000 zł cena
    • 3 163 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w miejscowości Gajewo, w gminie Golub-Dobrzyń, ok. 10 minut do Golubia-Dobrzynia i Kowalewa Pomorskiego oraz ok. 5 minut do Os...

  • Działka Laskowice gm. Jeżewo
    Działka Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 76 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Świecia, Grudziądza ?? Laskowice , gmina Jeżewo- 10km do Świecie. Na sprzedaż działka rolna 1...

  • Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka
    Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka

    Czarne Dolne

    • 18 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości W.Sz. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w syste...

  • Dom Dolna Grupa ul. Ogrodnicza

    Dolna Grupa » ul. Ogrodnicza

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż dom parterowy z dużą działką w Dolnej Grupie, Kujawsko-PomorskieOferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w klasyczny...

  • Dom Rusinowo ul. Dębowa

    Rusinowo » ul. Dębowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMPLEKS 6 DOMKÓW REKREACYJNYCH W RUSINOWIE K. JAROSŁAWCAATUTY:- gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu,- obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów,- pełne obłożenie w cały...

  • Lokal Rusinowo ul. Dębowa

    Rusinowo » ul. Dębowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Bielice ul.

    Bielice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą w Bielicach - harmonia spokoju, natury i historiaZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej miejscowości Bielice, na...