• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Radzyniem Chełmińskim

(37)
  • Sprzedam Ziemię
    1 / 3
    Sprzedam Ziemię

    Jaworze

    • 125 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię orną 1,5 ha w miejscowości Jaworze gmina Ryńsk powiat Wąbrzeźno. Nr. Działki 227/7

  • sprzedam dzialke rolną
    1 / 3
    sprzedam dzialke rolną

    Grudziądz

    • 100 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka polozona jest 7 km od Grudziądza Mniszka. Jest pieknie polozona--przy lesie i drodze asfaltowej.Do budynku doprowadzona jest woda z wodociagu wiejskiego...

  • 3 działki budowlane Mały Rudnik k. Grudziądza
    1 / 5
    3 działki budowlane Mały Rudnik k. Grudziądza

    Mały Rudnik

    • 194 346 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jako osoba prywatna sprzedam UZBROJONE działki budowlane przy ul. Konwaliowej w Małym Rudniku koło Grudziądza. Pozostały do sprzedaży tylko 3 sąsiadujące ze sobą działki o powier...

  • Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1
    1 / 4
    Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1

    Grabowiec

    • 245 000 zł cena
    • 3 226 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 226 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjn...

  • Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1
    1 / 3
    Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1

    Grabowiec

    • 250 000 zł cena
    • 3 815 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3815m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjny...

  • Działka w spokojnej okolicy w Lisewie
    1 / 4
    Działka w spokojnej okolicy w Lisewie

    Lisewo

    • 99 365 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o lekkim kącie nachylenia, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający doja...

  • Działka w spokojnej okolicy w Lisewie
    1 / 4
    Działka w spokojnej okolicy w Lisewie

    Lisewo

    • 99 535 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w spokojnej okolicy z dojazdem do A1
    1 / 4
    Działka w spokojnej okolicy z dojazdem do A1

    Lisewo

    • 99 280 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o wymiarach około 41 x 29 m, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka ROD
    1 / 7
    Działka ROD

    Grudziądz

    • 85 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zadbana działka na Rządzu - Rod nad Rudniczanką - jedne z najpiękniejszych działek w mieście. Położone na terenach, gdzie można podziwiać stada koni. Domek murowany : *Duży pokój...

  • Rozwojowe ranczo - już gotowe na przyjęcie ponad 20 koni.
    1 / 16
    Rozwojowe ranczo - już gotowe na przyjęcie ponad 20 koni.

    Wąbrzeźno

    • 2 200 000 zł cena
    • 110 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gospodarstwo- ranczo gotowe od razu na przyjęcie ponad 20- tu koni. Powierzchnia 11 hektarów w jednym rozłogu. Malowniczo usytuowane wśród lasów i łąk. Grunty to głównie łąki i...

  • Działka w ścisłym centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Murowa

    • 360 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 802 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna taka oferta dostępna w śródmieściu Grudziądza – nieruchomość inwestycyjna!Na sprzedaż wyjątkowa działka w historycznym sercu Grudziądza. Oferujemy niezabudowaną działkę o p...

  • Sprzedam grunt 1,7 ha z umową dzierżawy pod fotovoltaikę
    Sprzedam grunt 1,7 ha z umową dzierżawy pod fotovoltaikę

    Książki

    • 100 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt, łąka wraz z umową dzierżawy pod fotowoltaikę 1,7 ha w woj. kujawsko- pomorskim. Cena za ha.

  • Działka rolna ul.Warszawska z WZ Grudziądz
    1 / 2
    Działka rolna ul.Warszawska z WZ Grudziądz

    Grudziądz

    • 160 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! W sprzedaży posiadamy niezabudowaną działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 1913 m2 położoną przy ul. Warszawskiej w Grudziądzu. Działka...

  • Działka inwestycyjna 3880 m2 droga nr. 16 k.Grudziądza
    1 / 7
    Działka inwestycyjna 3880 m2 droga nr. 16 k.Grudziądza

    Michale

    • 104 zł cena
    • 3 880 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy DK 16 Nr. 226/12 , (mieszkaniowo-usługowa-handlowa-rzemieslnicza). Teren o powierzchni 3880m2, w bardzo dobrej lokalizacji . Nieruch...

  • Działka w ścisłym centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Murowa

    • 360 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 802 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las
    1 / 15
    Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las

    Ludowice

    • 600 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową ,droga gminna. 6 km od miasta Wąbrzeżno 23 letni Las do przecinki. Możliwość zabudowy itp dwa jeziora w pobliżu graniczy z kanałem wodnym . uzbrojona...

  • 1 / 2
    Działka rolna z potencjałem

    Gołębiewo » ul. Storczykowa

    • 950 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową, działka rolna o powierzchni 7 ha, położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie.Brak planu zagospodarowania prze...

  • Na sprzedaż teren inwestycyjny 144mq
    1 / 2
    Na sprzedaż teren inwestycyjny 144mq

    Grudziądz

    • 298 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny w Centrum Grudziądza, obok „ Mariny Grudziadzkiej „ o powierzchni 144m2. Przeznaczenie terenu: funkcja mieszkaniowa, handlowa lub usługowa. Doskonal...

  • Działka ROD - sprzedaż
    Działka ROD - sprzedaż

    Grudziądz

    • 44 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w ogrodach ROD Rolnik na Rządzu w Grudziądzu. Powierzchnia 330m2, murowana altana (pokój, pom. kuchenne, zadaszony taras, pom. gospodarcze podpiwniczone z osobnym wejściem)...

  • Sprzedam działkę 5000m2 Mały Rudnik 2km od Grudziądza
    1 / 2
    Sprzedam działkę 5000m2 Mały Rudnik 2km od Grudziądza

    Mały Rudnik

    • 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 5000m2 , w miejscowości Mały Rudnik koło Grudziądza 2km od granicy miasta z bezpośrednim wjazdem z drogi krajowej numer 55 Działka o wszechstronnych możliwościach...