• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Radzyniem Chełmińskim

(37)
  • Działka, Rogóźno, 9 ar, media, Jezioro Rogóźno

    Rogóźno

    • 120 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka, Rogóźno, 9 ar, media, Jezioro Rogóźno Działka:- 2 linia zabudowy- 900 m2 (w tym 100 metrów własnej drogi dojazdowej)- wymiary 34m szerokości x 23m głębokości- wiele drzew...

  • SIEDLISKO POD STRZECHĄ - budowa nowego SPRZEDAM
    1 / 4
    SIEDLISKO POD STRZECHĄ - budowa nowego SPRZEDAM

    Jaworze

    • 156 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Jaworze koło Wąbrzeźna nr 81. SIEDLISKO "POD STRZECHĄ" - sprzedam. Powierzchnia 2400 metrów kwadr. (grunty rolne zabudowane - IVB). Urocza i spokojna okolica, dojazd drogą asfaltow...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ MOKRE
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ MOKRE

    Grudziądz

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działki budowlane,położone w malowniczej i spokojnej miejscowości na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości MOKRE Koło Grudziądza. Dzialki w kszta...

  • Działka rolna
    1 / 6
    Działka rolna

    Grudziądz

    • 500 zł cena
    • 6 474 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę ROD Grudziądz/Rządz

    Grudziądz

    • 149 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 466 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD Grudziądz/Rządz. Działka o powierzchni 320 m2 z murowanym piętrowym domkiem. Dodatkowo zainstalowana klimatyzacja oraz ogrzewanie kominkowe. Na działce znajduj...

  • Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ
    1 / 2
    Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ

    Grudziądz

    • 119 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości PROFIL oferuje do sprzedaży 10 działek budowlanych - w kształcie prostokąta - o powierzchni około 1.000m2 każda - położone w środkowej części obrębu - Nowa Wieś...

  • Atrakcyjne działki budowlane w Białym Borze
    1 / 2
    Atrakcyjne działki budowlane w Białym Borze

    Biały Bór

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność ! NOWA, NIŻSZA CENA! W ofercie posiadamy atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Biały Bór koło Grudziądza o powierzchni 1171, 998, 1002, 902m²....

  • 1 / 4
    Działka w Dragaczu

    Grudziądz

    • 60 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki, której powierzchnia wynosi 1200 m2 . Działka zlokalizowana jest w spokojnej miejscowości Dragacz k/Grudz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka budowlana 7 km od Centrum Miasta

    Grudziądz

    • 78 260 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu sprzedaż działki zlokalizowanej 7 km od Centrum Miasta -w Węgrowie. Informacje: - działka o metrażu 1118 m2 -...

  • 1 / 3
    Działka pod lasem

    Piaski

    • 138 195 zł cena
    • 3 071 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 30712 , która położona jest w naprawdę przepięknej i spokojnej okolicy, zalewie 7,5 km od Ronda Skalskiego ( os. Lotnisko ) i...

  • Działka budowlana w Węgrowie

    Grudziądz

    • 115 000 zł cena
    • 957 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 9572 , która położona jest w bardzo dobrej lokalizacji Węgrowa, zaledwie 1,2 km od Ronda Doktora Rydygiera i 5 km od cen...

  • Działka w świetnej lokalizacji, Węgrowo !!

    Grudziądz

    • 149 000 zł cena
    • 4 913 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu działkę położoną w bardzo pożądanej lokalizacji tj. w Węgrowie. Działka klasy IV o powierzchni 4913 m2 to idealne miejsce zarówno po...

  • Działka 5300m2, Biały Bór, cena do negocjacji

    Biały Bór

    • 175 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 5300 m2 otoczona lasami. Idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz bliskość natury. Uzbrojenie terenu w sąsiedztwie działki. Działka niezagosp...

  • Działka 1500m2 z rozpoczętą budową domu
    Działka 1500m2 z rozpoczętą budową domu

    Mały Rudnik

    • 260 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 1500 m2 w Małym Rudniku z pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową domu.Działka posiada wydane warunki zabudowy, projekt domu oraz pozwolenie na budowę ,dziennik...

  • Atrakcyjna działka - media! Ostatnia
    Atrakcyjna działka - media! Ostatnia

    Mały Rudnik

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 3000 m2 w Małym Rudniku , wydane warunki zabudowy do 250 m2 pow.zabudowy w 2014 r- na dom podpiwniczony + poddasze użytkowe. W warunkach przydomowa oczyszczalnia...

  • ekologiczna działka mieszkalno -handlowo -usługowa
    ekologiczna działka mieszkalno -handlowo -usługowa

    Grudziądz

    • 35 zł cena
    • 41 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Położenie dziłki o pow.41 300 m2 Powiat: świecki. Jednostka ewidencyjna: Dragacz , Obręb ewidencyjny : 041402-2.0002,Dolna Grupa.. Warunki zabudowy określone uchwałą Gminy B39 M/U/...

  • sprzedam ziemię 4,8ha
    sprzedam ziemię 4,8ha

    Zaskocz

    • 130 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie sąsiadujące z sobą działki w gminie Książki, powiat wąbrzeski o łącznej powierzchni 4,8 ha.Działki są jako nieużytki, porośnięte trzciną pospolitą, teren nadający się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Kupię Ziemię ziemia rolna około 1ha Powiat Brodnicki

    Brodnica

    • 10 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Kupię ziemię rolną około 1ha. Lokalizacja Powiat Brodnicki. Tel: [tel]

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną

    Piotrowice

    • 130 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 1,34 ha w tym9 arów to działka budowlana uzbrojona , 1,25 ha grunty rolne III i IV klasy, położone w środku pięknej dużej wsi oddalonej o...

  • Kupię działkę rekreacyjna

    Świecie

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupię działkę rekreacyjna,całoroczna w Swiecie lub okolicy.

  • Działka inwestycyjna 4,5 ha bezpośrednio przy S12

    Nowe

    • 1 152 692 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolno-inwestycyjna ok. 4,5 ha ( 2 i 2,5 ha) tuż przy głównej trasie Piaski-Chełm. Miejsce idealne na parking, halę, restaurację, stację obsługi. Płaska, tuż przy drodze asf...

  • Sprzedam działkę pod budowę
    1 / 3
    Sprzedam działkę pod budowę

    Małki

    • 75 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę informacje na numer telefonu pisać SMS jak nie odbieram

  • sprzedam dzałkę
    sprzedam dzałkę

    Dolna Grupa

    • 35 zł cena
    • 41 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    sprzedam działkę siedliskowo -przrodniczą o przeznaczeniu Usługowo- PRZYRODNICZO- MIESZKALNA /np. hodowla Alpak/ z zagospodarowaniem gospodarczo - mieszkalnym. Łączna powierzchnia...

  • Ostatnie działki budowlane w Mniszku!

    Mniszek

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena 45 000 PLN dotyczy działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 1096/37, powierzchnia 950 m2. Mniszek malownicza wieś w Polsce położona w gminie Wolanów w powiecie radomskim. Dział...

  • 1 / 2
    Działka Wielkie Pułkowo ul.

    Wielkie Pułkowo

    • 130 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WZ POD BUDOWĘ ZAJAZDU! PRZY DK 15 MIĘDZY TORUNIEM A OLSZTYNEM! LOKALIZACJA:Na sprzedaż działka inwestycyjna w Wielkim Pułkowie, usytuowana bezpośrednio przy drodze krajow...

  • 1 / 4
    Działka Sulnowo ul.

    Sulnowo

    • 1 200 000 zł cena
    • 10 156 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKI: na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 10156 m2 (6269 m2 oraz 3887 m2).Teren płaski, aktualnie nieogrodzony. Kształt działki tworzy ustawny równoległobok...

  • Działka Sadlinki
    1 / 3
    Działka Sadlinki

    Sadlinki

    • 129 000 zł cena
    • 3 171 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości SADLINKI, położoną kilka km od Kwidzyna. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od zabudowań. Droga dojazdowa...

  • Nieruchomość - Brodnica

    Brodnica

    • 535 700 zł cena
    • 113 449 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 19 listopada 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję...

  • Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy
    1 / 4
    Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy

    Zbiczno

    • 304 201 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie piękne działki w Zbicznie. Miejscowość Zbiczno, obręb Zbiczno. nr. działki: 040210_2.0014.166/46, o pow: 0.2232ha nr. działki: 040210_2.0014.166/44, o...

  • Działka budowlana Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 3
    Działka budowlana Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie

    Frydrychowo

    • 45 000 zł cena
    • 1 628 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej Jeśli marzy Ci się własny, wymarzony dom z dużą działką ta oferta powinna zwrócić Twoją uwagę. Wydano warunki...

  • Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec
    Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja na budynek mieszkalny lub mieszkalno...

  • Działka budowlana, Biskupiec
    1 / 2
    Działka budowlana, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, mieszkalno-usługowa, w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (przy wyjeździe w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja...

  • Działka rolna Kamionki Małe gm. Łysomice
    1 / 10
    Działka rolna Kamionki Małe gm. Łysomice

    Kamionki Małe

    • 269 000 zł cena
    • 2 925 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki w Kamionkach Małych. Działka 82/10 o powierzchni 1444 m2 Działka 82/7 o powierzchni 1481 m2 D...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 8
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 115 962 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków?...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 11
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 90 850 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dzialka lesna z wlasnym jeziorem na sprzedaz
    1 / 2
    Dzialka lesna z wlasnym jeziorem na sprzedaz

    Łąkorz

    • 845 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka lesna z wlasnym jeziorem, 3,2 ha, w poblizu Brodnicy i Torunia, na sprzedaz. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe
    1 / 15
    Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe

    Gajewo

    • 199 900 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam lub wydzierżawię w dobre ręce dom i budynki gospodarcze do remontu. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gajewo gmina Nowe, 5 km od Warlubia. Dojazd - droga asfaltowa,...

  • sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy
    1 / 2
    sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy

    Ciche

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w samym sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Ciche. - Lokalizacja : Brodnicki Park Krajobrazowy – c...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Biskupiec

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona zabud...

  • Działka Radziki Duże gm. Wąpielsk
    1 / 2
    Działka Radziki Duże gm. Wąpielsk

    Radziki Duże

    • 99 000 zł cena
    • 2 391 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealna działka budowlana, przestrzeń, otoczenie lasu, media Działka położona przy gminnej drodze w Radzikach Dużych , gminie Wąpielsk, o numerze ewidencyjnym 127, pow. 2391...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 7
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 132 254 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora!  Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem „za płotem” jest natura?...

  • 1 / 4
    Działka z widokiem na całe Bysewo!

    Czaple » ul. Pomorska

    • 315 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Czaplach. Nr. działki: 220/38 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 925 m² w Czaplach, gmina Żukowo.Działka:Objęta...

  • Gajewo, działka z WZ przy jeziorze, W+E, budynek
    1 / 12
    Gajewo, działka z WZ przy jeziorze, W+E, budynek

    Gajewo

    • 369 000 zł cena
    • 3 163 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w miejscowości Gajewo, w gminie Golub-Dobrzyń, ok. 10 minut do Golubia-Dobrzynia i Kowalewa Pomorskiego oraz ok. 5 minut do Os...

  • Działka Laskowice gm. Jeżewo
    Działka Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 76 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Świecia, Grudziądza ?? Laskowice , gmina Jeżewo- 10km do Świecie. Na sprzedaż działka rolna 1...

  • Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka
    Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka

    Czarne Dolne

    • 18 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości W.Sz. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w syste...

  • Działka rolna idealna pod dom lub inwestycje
    Działka rolna idealna pod dom lub inwestycje

    Turzno

    • 212 023 zł cena
    • 4 327 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Turzno okolice Ciechocinka działka rolna o pow. 4327m², położona przez lesie, gdzie panuje miłą cicha atmosfera. Jest ona położona w spokojnej okolicyidealna dla osób ceniących ci...

  • Nieruchomość - Brodnica

    Brodnica

    • 57 700 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcje (licytacje) w dniu 21 maja 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (lic...