• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Przasnyszem

(20)
  • Duża działka nad jeziorem Krasne pod inwestycję

    Krasne

    • 350 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, Krasne- Krzczeń raz Kanałem Wieprz- Krzna.Bardzo ciekawa of...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 590 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 1 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu. Moż...

  • Dom Jastrzębiec ul.

    Jastrzębiec

    • 1 090 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Solidny dwurodzinny dom czeka na nowych właścicieli.Bliskość Warszawy oraz Zalesia Dolnego, czynią tą nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną.Dzięki wkomponowanej klatce schodowej na dwó...

  • DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA
    1 / 16
    DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA

    Łukowo

    • 989 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE -- Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, zaprojektowaną z myślą o rodzinie szukającej komfortu, przestrzeni i wysokie...

  • duża ogrodzona działka z PNB
    1 / 3
    duża ogrodzona działka z PNB

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2...

  • Działka budowlana Bartniki gm. Puszcza Mariańska
    1 / 9
    Działka budowlana Bartniki gm. Puszcza Mariańska

    Bartniki

    • 435 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jeśli szukasz dużej działki w otulinie lasu, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego kontaktu...

  • 1 / 4
    DUŻA OGRODZONA DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2. Na dzia...

  • Kołaczków pawilon handlowy z częścią mieszkalną.

    Kołaczków » ul. Spacerowa

    • 160 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 1 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołaczków na sprzedaż pawilon handlowy z częścią mieszkalną.Nieruchomość gruntowa o obszarze 1335 m2 użytkowanie wieczyste . Budynek parterowy, wykonanym w konstrukcji tradycyjne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 2000m2 z domem 110m2 - Paluki k. Ciechanowa
    1 / 3
    Działka 2000m2 z domem 110m2 - Paluki k. Ciechanowa

    Pałuki

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam działkę o powierzchni 2000 m² zabudowaną domem jednorodzinnym ok. 110 m² w miejscowości Pałuki pod Ciechanowem. Dom do remontu, co daje możliwość własnej aranżacji lub ro...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Romany-Janowięta

    • 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sorzedam duzy dom połozony 9 km od Przasnysza. Około 100 metrów od drogi krajowej trasa między Przasnysz -Chorzele.Posesja prawie w calosci ogrodzona siatka ocynkowana na fundamen...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Krzynowłoga Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w m...

  • Działka Kozin

    Kozin

    • 99 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane z widokiem na pola i las o pow. 1916 m2. Kupując działkę mamy już swój las o pow. około 700 m2. Lokalizacja: Kozin, gmina Lubi...

  • Bezpośrednio sprzedam działkę rolną ok. Radomia
    Bezpośrednio sprzedam działkę rolną ok. Radomia

    Mirów

    • 91 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio sprzedam działkę położoną w miejscowości Mirów Nowy, gmina Mirów, ok. Radomia. Dojazd do działki z dwóch stron, możliwość podziału.

  • MAKOW MAZOWIECKI BUDOWLANA
    1 / 13
    MAKOW MAZOWIECKI BUDOWLANA

    Płoniawy-Bramura

    • 41 500 zł cena
    • 3 760 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    .SUPER OKAZJA .Działka nr 12 o powierzchni 38 arów w rolno-budowlaną położona w Węgrzynówku gmina Płoniawa-Bramura działka w Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego p...

  • Nowe domy bliźniacze – surowy stan, Krasne

    Krasne

    • 698 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej o...

  • 80 KM OD WARSZAWY BUDOWLANA
    1 / 9
    80 KM OD WARSZAWY BUDOWLANA

    Kobylin

    • 70 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Blisko Warszawy , działka rolno-budowlana o wielkości 5600 m2 / 70 m X 80 m / w Kobylinie Nadrzecznym Piękna malownicza okolica , cisza i spokój. Idealne miejsce do życia dla mił...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowy Podoś

    • 440 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka nad Jeziorem Krasne - zabud. jednorodzinna

    Krasne

    • 190 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Krasne - prawie 20ar ustawnej działki pod zabudowę jednorodzinnąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Krasne - zaledwie 250m od brzegu w li...

  • 90 KM OD WARSZAWY 8 KM OD MAKOWA MAZ.
    1 / 13
    90 KM OD WARSZAWY 8 KM OD MAKOWA MAZ.

    Węgrzynówek

    • 40 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WĘGRZYNÓWEK - Sprzedam działkę nr 31/1 o pow. 3000 m2 /28m X 120 m/ VI klasy .Działka znajduje się 80 km od Warszawy i 8 km od Makowa Mazowieckiego .Dobre miejsce na rekreacje i...

  • Dom 220 m2, Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz

    Krasne-Elżbiecin

    • 245 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom położony w miejscowości Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz, województwo mazowieckie. Powierzchnia domu 220m2. Parter 120m2, w którym znajduje się kotłownia, łazien...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolno budowlana w Grominie , gmina PUŁTUSK

    Gromin

    • 349 000 zł cena
    • 11 660 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,1660 m2 w miejscowości Gromin, gmina PUŁTUSK, woj. mazowieckie. Tylko 58 km od Warszawy! Jeśli szukasz miejsca aby uciec od...

  • Działki budowlane w pięknej lokalizacji
    1 / 8
    Działki budowlane w pięknej lokalizacji

    Kozłówka

    • 98 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam ofertę sprzedaży 5 działek budowlanych o powierzchni 1398 m2 każda. Położone zaledwie 10 km od urokliwego miasta Pułtusk znanego z malowniczego Starego Miasta i bogatej h...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś Wielka

    • 1 300 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zeńbok

    • 290 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Orzołek

    • 290 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Spokojna okolica, świetna lokalizacja Działki w Lipie
    1 / 10
    Spokojna okolica, świetna lokalizacja Działki w Lipie

    Lipa

    • 53 640 zł cena
    • 894 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę dom...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stara Otocznia

    • 435 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Baranowo

    Baranowo

    • 88 395 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki budowlane w Baranowie, powiat ostrołęcki. Działki po podziale, powierzchnia 1083 m2 . Wjazd z ulicy Bartniej na drogę szerokości 8 m w Ulicę Chabrową...

  • Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan
    1 / 8
    Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan

    Gołymin-Ośrodek

    • 135 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lokalizacja Gołymin, Osiek Aleksandrów gm Gołymin Cena 135000zł Powierzchnia 6400m Wymiary szerokość 125m kształt zbliżony do trójkąta działka narożna Media przy działce prąd...

  • Działka rolna | 0.8313ha | III klasa ziemi |
    1 / 8
    Działka rolna | 0.8313ha | III klasa ziemi |

    Regimin

    • 109 000 zł cena
    • 8 313 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o numerze geodezyjnym 191, obręb geodezyjny Pniewo Czeruchy, gm. Regimin Lokalizacja praktycznie na granicy: Pniewo-Czeruchy i Lekówiec, przy dr...

  • Działki z warunkami zabudowy | Domy jednorodzinne | Sońsk
    1 / 14
    Działki z warunkami zabudowy | Domy jednorodzinne | Sońsk

    Sońsk

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki w miejscowości Sońsk, przy ulicy Ciechanowskiej Działki posiadają wydane warunki zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna parter i poddasze użyt...

  • Dom | Sprzedaż | 150 m2 | Regimin

    Regimin » ul. Mościckiego

    • 565 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się w Regiminie przy ul. Ignacego Mościckiego 46. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 150 m2, posadowiona na działce nr 2...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość handlowo-usługowo-mieszkalną
    1 / 6
    Syndyk sprzeda nieruchomość handlowo-usługowo-mieszkalną

    Niestum

    • 415 746 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/290/2025 ogłasza V konkurs ofert na sprzedaż praw...

  • Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym
    Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym

    Gąsocin

    • 575 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 8 ha lasu z gruntem lokalizacja: Gąsocin k/Ciechanowa Las mieszany: drzewa iglaste, liściaste (Dęby). Wysokość drzew do 70 m. W lesie są grzyby i jagody. Dostępna prywatn...

  • Na sprzedaż działka budowlana 13a - Ciechanów 10km

    Kownaty-Borowe

    • 89 000 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 118/10 o powierzchni 1326 m2 położoną w miejscowości Kownaty Borowe, gmina Ojrzeń, powiat ciechanowski, w północnej części województwa ma...

  • Dom | Sprzedaż | 95 m2 | Lekowo gm. Regimin

    Lekowo

    • 399 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Lekowo, gmina Regimin. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej ok. 95 m2, wybudowana w...

  • 1 / 3
    Działka rolna | Sprzedaż | 3,2 ha | Wola Pawłowska

    Wola Pawłowska

    • 225 000 zł cena
    • 32 215 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerach 116, 144, 124 położone w miejscowości Wola Pawłowska, gm. Ciechanów o łącznej powierzchni 3,2215 ha. PRZEZNACZENIE:Brak MPZP. Działka ma p...

  • Super okazja!! Budowlane działki w sielskiej okolicy
    1 / 7
    Super okazja!! Budowlane działki w sielskiej okolicy

    Sokołówek

    • 140 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki o powierzchni 1000 m2 każda położone są w Sokołówku-blisko Radzymina, niedaleko rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza okolica, znajduje się po drodze na Kuligów. Ka...

  • Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media

    Przybyszewo

    • 599 000 zł cena
    • 2 110 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2110 m², położona w Przybyszewie, w bardzo dobrej lokalizacji zarówno pod działalność gospodarczą, jak i zabudowę mieszkanio...

  • Gotowy do zamieszkania | Komfort, przestrzeń

    Sońsk » ul. Łąkowa

    • 960 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Gotowy do wprowadzenia | 240 m² po pełnej modernizacji | Bliskość natury i miastaSą domy, w których od wejścia czuć solidność i db...

  • Działki | Sprzedaż | 2623 m2 | Chruszczewo

    Chruszczewo » ul. Mławska

    • 260 000 zł cena
    • 2 623 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/13 oraz 13/14 położone w Chruszczewie gm. Ciechanów w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Mławskiej o łącznej powierzchni 2623 m2.PRZEZNACZENIE:...

  • Działka rolno-budowlana Długokąty gm. Puszcza Mariańska
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Długokąty gm. Puszcza Mariańska

    Długokąty

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jeśli szukasz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku. Chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz dzięki której będziesz miał możliwość codzie...

  • Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż
    1 / 13
    Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż

    Baranowo

    • 255 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: [url]...

  • Urokliwy dom | 62 a | Sprzedaż | Kosmy - Pruszki

    Kosmy-Pruszki

    • 270 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Kosmy-Pruszki 7, gm. Sońsk. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 61 m2, posadowiona na działce numer 53/1 o powierzchni 6209...

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...

  • 1 / 4
    Działki z WZ 10 min. od centrum Ciechanowa

    Rutki-Begny

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy 3 działki z warunkami zabudowy o powierzchni 1000 m2 każd...

  • sprzedam dom wolnostojący
    1 / 15
    sprzedam dom wolnostojący

    Gąsocin

    • 1 499 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni (po podłodze) ok 350m2 połączony z budynkiem w którym prowadzona była działalność gospodarcza ( piekarnicza i sklep ok 350 m2). Na posesji budynek garażo...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej

    Łopacin

    • 46 200 zł cena
    • 37 791 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 1/4 w prawie własności niezabudowanej nieruchom...

  • Działka Kątki

    Kątki

    • 13 300 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...